Albion online

Jak ktoś jest zainteresowany takim kontem to w razie czego służę uprzejmie przez steam :)

Ogólnie gra ma być chyba jednak B2P ze względu na istnienie czegoś takiego jak PremiumGold - bo jak by to wyglądało... płacisz za grę miesięcznie, a żeby grać w pełni musisz jeszcze więcej płacić? Premium Gold to nie zmiany kosmetyczne, a ułatwiające rozgrywkę:

  • mounty, domy, itemy;
  • exp x1.5
  • wyróżnienia na czacie
  • podobno ma wejść opcja wyróżnień na AH (so OP)

Myślałem że gra ma być minimalistyczna względem "pay to win" a wyszło na odwrót. Co prawda gra sama w sobie jest piękna w prostocie designu, a wspaniała względem mechaniki levelowania i class.

No też właśnie bardzo mnie to dziwiło, że aby móc zagrać trzeba zapłacić i do tego, żeby móc grać na zwiększonych obrotach trzeba dalej dopłacać.

Ale w sumie na początku gra miała być f2p, teraz jest już co najmniej b2p, wiec kolejnym krokiem może być faktycznie p2p + rezygnacja z czegoś takiego jak Premium.

Fatalne rozwiązanie, ale całkiem możliwe.

PS

  1. Czy ktoś się orientuje ile farmienia zajmie uzbieranie Golda na konto Premium? Gdzieś wyczytałem, że w godzinę będzie można uzbierać te silvery i później wymienic je na Gold, żeby móc kupić Premium. Ale nie wydaje mi się to do końca możliwe…

2. Czy wiadomo już kiedy poznamy ostateczny model biznesowy, tzn. czy gra będzie b2p, p2p, czy będzie wymagała abonamentu itd. ?

3. Ta gra jest dostępna na steam?

4. Co się dzieje podczas resetów serwerów? Wszystko startuje od zera?

5. Czy na jednym koncie można mieć kilka postaci ? Np. jedną stworzoną pod crafting, drugą pod tankowanie a trzecią pod dps? Czy te postacie będą mogły wymieniać się goldem czy itemami? Np. postać od craftingu stworzy dużo fajnej broni i da ją tankowi, a resztę sprzeda i kase da postaci od dps?

1. to zależy od tieru lub co byś sprzedawał i gdzie byś to farmił, obecnie konto premium można kupić za około 250k silvera (to nie jest dużo).

2.możliwe że w wakacje lipiec-sierpień.

3.Nie.

4.jeśli chodzi ci o dzienny reset to się praktycznie nic nie dzieje, a jeśli chodzi ci o ten większy reset który ma premierę w wakacje to wszystko zaczyna się od zera.

5.powiem ci że to jest wcale nie opłacalne, wszystko możesz zrobić na 1 postaci, do tego premium jest tylko na 1 postaci póki co.

Odpowiem na 1 pytanie tylko.

Czym dłużej ktoś nie bił mobka to więcej kasy za niego jest, Na t3 [ praktycznie początek gry] 250k 2-3 h

Później to więcej kosztuje eq niż premka .

A jesteście może chętni do wspólnej gry w razie czego? W tej chwili nie widzę innej alternatywy dla Albion i najprawdopodobniej dziś wieczorem sam zacznę grać w tego MMO.

@Refresh

W lecie rusza druga faza CB, to chyba najlepszy moment, aby zacząć swoją przygodę z Albionem :)

Podpinam , dla zainteresowanych !

Z chęcią zagram, gdzie download?

Warto według was w tym momencie - na niedługo przed premierą, kupować Albiona? Czy może poczekać na premiere.

Cześć.

Warto, a nawet powiedziałbym, że jeśli ktoś planuje pograć, to powinien kupić dostęp przed premierą.

Broni, oraz wszelkich kombinacji buildów jest bardzo dużo, dlatego czas poświęcony na test tych zestawów, które Cię interesują jest bardzo ważny.

Zmiana buildu w trakcie gry po premierze może okazać się bolesna, jeśli ktoś nierozważnie wydawał punkty nauki.

Gram od kilku miesięcy i wiem jak istotne będzie po premierze doświadczenie, które zebrałem do tej pory, oraz konkretny build którym wystartuje po premierze.

W lipcu (dokładnej daty jeszcze nie ma) będzie wipe, wraz z którym rozpocznie się beta II, która ma trwać 3 miesiące. Będzie wtedy dostępna całkowicie nowa, 2x większa niż dotychczas mapa świata oraz mnóstwo innych zmian dotyczących mechaniki gry.

Po tej becie czyli w październiku/listopadzie nastąpi oficjalna premiera gry.

Pozdrawiam.

Dzięki za odpowiedź. W takim razie czas szykować kase, bo tak mi sie zdaje że bonusy i to co napisałeś bardzo się przyda zwłaszcza w grze tak nastawionej na drużynę i ogranie. Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam, Else.

http://allegro.pl/albion-online-konto-veteran-tanio-i6286030057.html

Mam na sell konto, z pakietem Veterana :P Niedługo WIPE (restart) serwerów, i znowu wszystkie "dodatki" takie jak złoto, i 30dni premium będą aktywne :)

Maila zmienimy gdy SUpport da taką opcję, bądź napiszemy wspólnie do nich maila, z pretekstem utraty poprzedniego bądź cos takiego :)

Zapraszam na aukcje.

@Chuckatilo wiesz że istnieje osobny dział na takie coś?

A co do Albiona, to polecam, sam mam ale czekam już na wipe, nienawidzę grać jak mam świadomość, że wszystko stracę :) Także można skołować jakaś ekipę.

Kurcze.

Szukam i szukam i nigdzie nie moge znalezc czy jak kupie pakiet zalozyciela to w momecie premiery bede mial juz normalna wersje kupioną, czy moze to tylko acces do bety?

będziesz miał normalnie, grę kupujesz i masz ^^

Witam, jeżeli ktoś ma przerwę, albo gra znudziła mu się i byłby skłonny udostępnić swoje konto to byłbym wdzięczny.
Możemy sie jakoś dogadać dot. udostępnienia, czy sprzedaży (z chęcią sam bym zakupił, ale to trochę kot w worku).

Kontakt na bnecie podany, w razie /w to jeszcze prywatna wiadomość na forum.

Jaki pakiet najlepiej kupić? Jednak już 30 dolarów to dużo, a jak mam mieć ograniczenia to jednak podziękuje. Bo z tego co czytałem to gra będzie b2p, więc p2w będzie niemile widziane :/

Kazdy kupuje taki pakiet na jaki go stać :P Ja wczoraj za najtańszy zapłaciłem 116 zl.

jeszcze tylko 2 godzinki i zaczynamy :D:D:D