GW2 - Szopy Pracze Wymiatacze - rekrutacja

Zapraszamy wojowników Tyrii do wspólnej gry. Jesteśmy gildią społecznościową która łączy a nie dzieli. Dzięki TS3 poznajemy się a nawet dobieramy się w pary :P Zapraszamy serdecznie :D

Chciałbym dołaczyc do gildi nick: Gotrekusek.2985

ok jak będę w domu wyślę zaproszenie :)

ok dzieki:)

Ja również bym chciał dołączyć :D Gram od niedawna, ale grę traktuję poważnie i mam już dodatek, nick: Anos.2509

jutro będę po 14 także dodam jak kolegę wyżej. Pozdrawiam :)

Ja bym dołączył ale po prostu nie mogę przetrawić takiej nazwy Gildii :D Psuje mi to klimat GW2 :P

Chociaż mogę od czasu do czasu wpaść na WvWvW z wami oraz sPVP :)

Nie wiem reakcja na naszą nazwę w GW2 jest bardzo pozytywna i większość doszła do nas właśnie dzięki temu. Przynajmniej nie nazywamy się Husaria Fenixy Ognia czy inne duperele. Nazwa powstała bardzo ale to bardzo dawno temu w innej grze i dojrzałych ludzi 50+ :) Co do naszej gildii nadal rekrutujemy aktywnych graczy do wspólnej gry czym więcej szopów tym lepsza zabawa.

ekipa nadal rekrutuje zapraszamy do wspólnej gry :)

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej gry :)

Chętnie dołączę! gvalchca.3509

Zapraszam na ts3 :)

Czy Dla osoby bez dodatku znajdzie sie miejsce? posiadam kupiona tylko podstawkę ale w przeciągu 2 tygodni będę wstanie dokupić dodatek gdy będzie wymagany :D

Witajcie wojownicy :) Zapraszam serdecznie wszystkich graczy do wspólnej gry w GW2. Ostatnio nie rekrutowaliśmy bo mieliśmy małą przerwę i smutną wiadomość o naszym graczu z SWTOR. Powracamy do GW2 z podwójną mocą oraz chęcią do gry. Potrzebuje aktywnych graczy którzy pomogą mi w reaktywacji oraz w rekrutacji do gildii. Wszystkie chętne osoby które chciały by mi pomóc zapraszam do podpisywania swoich namiarów w temacie lub zapraszamy na podany wyżej adres TS3. Życzę miłego weekendu i do zobaczenia w Tyrii :)

Witajcie gracze :) Zapraszam serdecznie w nasze szeregi nowych jak i starych wyjadaczy do wspólnej gry. Zapraszam także do naszej zamkniętej grupy na FB gdzie dzielimy się różnymi informacjami z GW2 i nie tylko. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego i spokojnego dnia :D

https://www.facebook.com/groups/1253694298025869/

Witam gram w gw2 juz dlugo a w stwora niedawno zaczalem wiec chetnie dolacze ;) czy 100% rep w gw jest wymagany?

nieee 100% nie jak coś już się loguje pisz do Lord Vallarus :)

Siemanko, a byłych członków gildii też przyjmujecie spowrotem? ;)

jasne przyjacielu :) Zawsze jesteś mile widziany jak kiedyś ci to powiedziałem :)

Super :) Chętnie odświeżę znajomości, wejdę na grę to spróbuję was znaleźć :) Pozdrowionka :)