GW2 - Szopy Pracze Wymiatacze - rekrutacja

Już dodany tak samo jak 20 innych osób nasza mała rodzinka rośnie w siłę. Zapraszamy do wspólnej gry kolejne osoby :)

Zapraszamy serdecznie do wspólnej gry oraz chętne osoby na ts3 :) Życzę miłego weekendu pozdrawiam Lord Vallarus(GW2)

jestem nowy w grze , gra mnie zafascynowała , jest naprawdę dobra , inna niż wszelkie gry mmo , mam 20 lvl i szukam gildii do wspólnych eventów jak i również do pomocy oraz porozmawiania o grze . nick w grze : this is you brain

Zapraszamy serdecznie wszystkie chętne osoby do wspólnej gry. Rekrutacja otwarta dla nowych graczy jak i doświadczonych wilków :) Pozdrawiam serdecznie

Zapraszamy do naszej gildii nowych jak i starych graczy do wspólnej gry :) Widzimy Was w naszych szeregach :D

Postanowiliśmy zrobić reaktywację naszej grupy/gildii do wspólnej gry. Znajdziecie nas na podany adres ts3 :) Życzę miłego wieczoru oraz spokojnej gry :D

Pytanie: Ile osób średnio zalogowanych w ciągu dnia/logujących się w ciągu tygodnia macie? O ile to nie tajemnica :P

Dziennie ok 20 osób tygodniowo ok 40-50 różnie. Nastawienie jesteśmy bardziej na cele społecznościowe np ts3 oraz miła atmosfera na nim. Progress jest ważny w gildii ale nie najważniejszy dobra zabawa oraz zgrany zespół to podstawa dobrej gildii. Robimy dla zabawy fractale t1-t4 dungeony misje gildyjne itp. Posiadamy wielu nowych graczy więc uczymy ich podstaw gry a zarazem budujemy między sobą komunikację. Nie jesteśmy może jak największa polska gildia Aiwe i nie raidujemy jak oni ale mamy inne zalety :)

Polecam tę Gildię :3 Swego czasu nalezałam, bardzo fajna atmosfera, przemili ludzie z klasą i kulturą : ) Sama bym ponownie dołączyła, ale obecnie nie gram w GW2. - Pozdrawiam Szopy - SzalonaJa : D

Dziękuję za miłe słowa :) Dodatkowo chciałbym dodać że rekrutacja ciągle trwa i jesteśmy otwarci na nowych graczy jak i na weteranów. Dla nas liczy się przede wszystkim dobra zabawa oraz miła atmosfera na TS3. Zapraszamy w nasze szeregi :)

33/151 a dopiero rozkręcamy się :)

Zapraszamy kolejne osoby do wspólnej gry :D Nie jesteśmy zwykłą gildią , jesteśmy społecznością.

ggggggggggggggggggggg.jpg

Znajdzie się jeszcze jakieś miejsce w Gildii?

Jak tak, to podam poproszę o zaproszenie: Sarathi.9632

U nas miejsce każdy znajdzie :) Jesteśmy otwarci na nowych jak starszych graczy :P

Armia Szopów rośnie w siłę i posiadamy już 194 osoby każdego dnia aktywne ok 80 :) Każdy znajdzie u nas miejsce i dla każdej nowej osobie poświęcimy czas aby wytłumaczyć grę i nie tylko. Zapraszamy serdecznie :D

Witam, chciałbym do was dołączyć, można skontaktować się z kimś w grze? :)

Napisz wiadomość do Szepth mail lub pw.

Witam moge Dolaczyc do was? uprzedzam jestem zielony w ta gre kompletnie tsa mam tylko na razie mikro brak nie jest to przeszkoda?

Wszystkie chętne osoby do gildii proszę pisać do Szepth.

Dziękuję :)

Podawajcie swoje nicki będę dodawał nawet jak jesteście offline :)

Nasza grupa zmienia komunikator głosowy na discord: https://discord.gg/Z4nKJd8

Zapraszamy serdecznie na kanał oraz do naszej szybko rozwijającej się gildii :)