Smooth

[Atlantica Online] The Witchers

15 odpowiedzi w tym temacie

The Witchers

Gildia The Witchers zaprasza w swoje szeregi do gry Atlantica Online na serwerze Aleksandria. Gildia składa się raczej z dojrzałych graczy, ale nie brakuje, i jak najbardziej zachęcamy do dołączenia także młodszych. W skład gildii wchodzą osoby grające od początku istnienia gry, czyli ponad 7 lat jak i wracające co jakiś czas, ale nie brakuje  też świeżynek . Zapewniamy pomoc w zrozumieniu gry, (zrozumieniu ponieważ gra jest całkiem potężnym tworem z masą urozmaiceń w rozgrywce i jednym z najbardziej rozbudowanych craftów), możliwość uczestnictwa w gildyjnych dungach oraz wypadach całej Nacji. 

Gildia ma mocno wyluzowany klimat więc nie ma żadnych większych wymagań po za kulturą osobista i języka wypowiedzi.

Jeśli chciałbyś spróbować się w tej dosyć nietypowej grze zapraszamy do kontaktu w grze z AtosPL, Pajdasqu.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemka, byłem u was, gdy jeszcze w Atlanticę grałem.

Pytanie może nie na temat, ale z pewnością wielu zainteresuje odpowiedź na nie: Jak tam z populacją gry? Z tego co pamiętam, to po jakimś czasie było coraz mniej osób, w pewnym momencie było mnóstwo doppelgangerów na arenkach.

W każdym razie gildię mogę polecić :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do populacji jest spora, bo po likwidacji serwów Ind i rus mas ludzi z nich poprzechodziła,do tej pory był problem z lagami bo było za duzo ludzi (i ich altow) ale poprawili wydajnosc serwerow i teraz jest juz dobrze, co do arenki to osobny temat, ja jestem Div2 i tu  doppa nie spotkałem, czesciej na auto, lub afk, ale im wyzej tym mniej tego, do tego AoA jest jak ktos chce powalczyc jak rowny z rownym. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

The Witchers polecam z calego serca. Pozdrowienia od Richa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gidia cały czas aktywna i w oczekiwaniu na transfer do nowej firmy z nadzieją na dalszy rozwój tej wspaniałej gry. Zapraszamy, bo to dobry czas aby zacząć i podgonić zanim wprowadza LevelUP i nowy content :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przypominam, każdemu kto posiada i gra lub grał/a w AO, że został tydzień na przeniesienia konta do nowego wydawcy albo się je straci. 

Gildia oczywiście dalej zaprasza wracających  jak i nowych, szczególnie po 11.01.17 kiedy to już u nowego wydawcy z nagrodami za przeniesienie konta i zapewne eventami dla nowych będzie łatwej rozpocząć grę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przypominam dziś ostatni dzień na przeniesienie konta w Atlantice Online, potem zostaną utracone wszelakie dane, a od jutra otwarcie serwerów u nowego wydawcy i miejmy nadzieje jakieś wypaśne eventy. Oczywiście zapraszamy do gildii. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prawie tydzień od przenosin, serwery pękają w szwach ale bez lagów, więc gra się najprzyjemniej od lat, gildia zasilona i nowymi i powracającymi osobami buzuje aktywnością, za 2 dni zaczyn się pierwszy z Eventów więc zapraszam do gry i oczywiście do gildii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak w newsie, nowa klasa merca weszła z nią 2 duże eventy ułatwiające grę zaczynającym i dla wracających po przerwie, w związku z tym Gildia istniejąca bez przerw, cały czas aktywna zaprasza w swoje szeregi.   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ile osob gra teraz w atlantice ? tak srednio dziennie jaki jest peak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie znam liczbowych statystyk, jedynie mogę powiedzieć, że każdy serwer ma min Busy, a Aleksandria ma często status przepełniony. Przy czym wiadomo jak to z tym jest, mogę powiedzieć o tym co się dzieje na serwie, czyli wskaźnikach aktywności dla znających grę. Jak gra miała chwile "zwolnienia" przed przenosinami na wewnętrznym forum handlowym było 2-3 strony ofert, teraz jest 9-10, na Spela -HL pvp miedzy serwerowe - zawsze full, podobnie Kronosem,  Avalon ostani i najbardziej wymagający raid Nacji (10 glidii) robi 5 czy 6 nacji, market buzuje, nasz gildia jest równie aktywna. A teraz jak pisałem wcześniej najlepszy okres aby zacząć, bo teraz event dla  zaczynających który daje niezłego kopa na start, a zaraz są urodziny gry wiec kolejny pewnie duży event będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mowisz o wersji US tak ? moze wbije lukne. Popykam łuczniczkiem trochę xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta