Revelation Online

Porównywanie BDO który według mnie sam z siebie jest mierny + ten europejski wydawca, który jest dnem całkowitym - pobijając nawet gameforge do RO.

Plz don't do it again.

kolejny flat mmo bedzie gra do pol roku jak w bdo I kuniec.

 

 

szlak by to dobrze ze cisna updatey w wowie bo by nie bylo w co pograc.

W 90% gracze odchodzący po pół roku robią tak z każdą grą, a juz prym wiodą w tym fanboje WoW którzy po release nowego dodatku wracają na 2 miesiące a reszte roku spedzaja marudząc jake to inne mmo sa do kitu i nie da sie w nie dłużej pograć.

W 90% gracze odchodzący po pół roku robią tak z każdą grą, a juz prym wiodą w tym fanboje WoW którzy po release nowego dodatku wracają na 2 miesiące a reszte roku spedzaja marudząc jake to inne mmo sa do kitu i nie da sie w nie dłużej pograć.


No i po co na mnie wjezdzac, ja bym byl bardzo zadowolony jakby gra wypalila, ale wydawszy 200 euro na archeage przed premiera, wiecej na bdo itd. jak widze tytul:

- z chin

- 60 mln(ile z tego na gre ? 20-30?)

to juz widze co bedzie.

MMO, potrzebuje REVENUE => 1mln+ preferowalnie 2mln ludzi, ktorzy zaplaca 30-40 euro za pudelko i beda bulic abonament przez rok, dwa zeby gra miala czas urosnac, a ze teraz mmo f2p wychodza co miesiac to ludzie nie sa cierpliwi i qq.

No i po co na mnie wjezdzac, ja bym byl bardzo zadowolony jakby gra wypalila, ale wydawszy 200 euro na archeage przed premiera, wiecej na bdo itd. jak widze tytul:

 

- z chin

- 60 mln(ile z tego na gre ? 20-30?) 

 

to juz widze co bedzie.

 

MMO, potrzebuje REVENUE => 1mln+ preferowalnie 2mln ludzi, ktorzy zaplaca 30-40 euro za pudelko i beda bulic abonament przez rok, dwa zeby gra miala czas urosnac, a ze teraz mmo f2p wychodza co miesiac to ludzie nie sa cierpliwi i qq.

Nie był to "wjazd" personalny tylko tendencja jaka od dawna obserwuje na wielu grach MMORPG. Cała masa faboyi Blizzarda wpada i marudzi że w WoW to lepsze tamto lepsze po 3 miesiącach znikają ida grac na 3 miesiące w inny tytuł.

Co do dalszej cześci wypowiedzi. W grze widać kase wydaną ze względu na ilość contentu jaka jest w środku. Nie ma tu pustych przestrzeni nie ma tych samych mobków co chwilę, ściezka fabularna jest fajna i długa. Polecam pograc trochę a nie cisnąć po grze patrząc na to ze jest z Chin.

Co do REVENUE - AA dalej na rynku, TERA dalej na rynku, nie sa to już czasy kiedy gra musi miec 2 mln graczy i być killerem WOW'a zeby się utrzymać na rynku. Teraz spokojnie wystarczy 200-300k ludzików żeby utrzymać infre servery i jeszcze zarobic na dodatki. Model f2p rzadzi się innymi prawami finansowymi niz P2P WoW'a ludzie tu paradoksalnie wydają znacznie więcej kasy niż 15euro miesięcznie. Więc raczej wróże tytułowi przynajniej tak długa przyszłość jak TERA lub Aion i nie martwie sie ze braknie mi znajomych do grania.

@ghoulas

Sciezka fabularna? Ta rosyjska, chinska, czy obrazkowa? ;P

MMO jak to MMO, nic tylko farmic daily, tyle ze tutejsze nudza sie po kilku tygodniach, a nie dniach jak w B&S.

Najgorzej mnie wnerwia koniecznosc restartowanai gry pierdyliard razy przez zalaczajace sie lagi plecaka itp, pewnie tego nie naprawia, bo to wina silnika.

Do tego RO ma juz przypieta latke P2W w internetach, na ten mment najlepszy scenariusz, to umiarkowany sukces jezeli pospiesza sie z tlumaczeniem i premiera nie nastapi za pol roku. .

@ghoulas

 

Sciezka fabularna? Ta rosyjska, chinska, czy obrazkowa? ;P

MMO jak to MMO, nic tylko farmic daily, tyle ze tutejsze nudza sie po kilku tygodniach, a nie dniach jak w B&S.

Najgorzej mnie wnerwia koniecznosc restartowanai gry pierdyliard razy przez zalaczajace sie lagi plecaka itp, pewnie tego nie naprawia, bo to wina silnika.

Do tego RO ma juz przypieta latke P2W w internetach, na ten mment najlepszy scenariusz, to umiarkowany sukces jezeli pospiesza sie z tlumaczeniem i premiera nie nastapi za pol roku. .

FPS dropy to akurat wina starego klienta. Na chińczyku wszystko śmiga.

FPS dropy to akurat wina starego klienta. Na chińczyku wszystko śmiga.

Mam nadzieje, inne osoby ktore graly na chinolu tez twierdza, ze tam gra dziala sto razy plynniej, a takie restartowanie jest naprawde uciazliwe i zabija immersje.

Oby spieli dupe i ruszyli z buta, bo narazie jedyne co zrobili to jakies 5% tlumaczenia, a wiadomo jak dziala zla reklama, ktora mozna juz zobaczyc na yt, tymczasem mniej graczy= wieksza szansa na P2W od samego poczatku, w koncu jakos musza odzyskac zainwestowane pieniadze.

witam gram obecnie na europejskim serwie mój nick to Banita jak ktoś ma gildie napiszcie chcę zobaczyć co ma gildia tu do zaoferowania posiadam ts

Mam nadzieje, inne osoby ktore graly na chinolu tez twierdza, ze tam gra dziala sto razy plynniej, a takie restartowanie jest naprawde uciazliwe i zabija immersje

Potwierdzam wersja CN działa o wiele lepiej.

MMO jak to MMO, nic tylko farmic daily, tyle ze tutejsze nudza sie po kilku tygodniach, a nie dniach jak w B&S.

Czyli potwierdza to moje przypuszczenia że jak większosć graczy nawet nie wiesz co oznacza skrót RPG po MMO i dlatego gra nudzi ci sie po kilku tygodnaich jak skupiasz sie tylko na wyfarmieniu jak najwiekszych cyferek na excelu swojej postaci. Po co wam grafika w grach jak licza się tylko cyferku przy napisiku DPS.

Jako że mamy closed bete to proponuje wszystkim odwiedzić stronę ro.my.com i sprawdzić bug-trackera.

Są tam wszystkie zgłoszone bugi i jesli niema tam buga który znaleźliście polecam go zgłosić bo może sie okazac że nie zostanie naprawiony

Link tutaj:

https://ro.my.com/forum/bugtracker/product/1-revelation-game-bugs/

Bardzo schludnie i czytelnie jest to ułożone więc polecam.

Czy jak kupię wcześniejszy dostęp to po wyjściu gry usuną moją postać? I czy warto kupić

Czy jak kupię wcześniejszy dostęp to po wyjściu gry usuną moją postać? I czy warto kupić

Jak wykupisz founder packs będziesz miał wcześniejszy dostęp przy starcie gry i oczywiście twoja postać, ani twoje osiągnięcia nie zastaną skasowane.

Będziesz miał tez gwarantowany dostęp do wszystkich CBT, po ich zakończeniu będzie wipe.

EDIT:

jednak sh1t:

Gra:

"F" quest target -> spacja (akcept/oddanie) -> klik na quest trackera postac biegnie autoattack, mozesz sobie poklikac 12345 to zabije szybciej, next mob/objective -> znowu quest tracker.

EDIT:

 

jednak sh1t:

 

Gra:

"F" quest target -> spacja (akcept/oddanie) -> klik na quest trackera postac biegnie autoattack, mozesz sobie poklikac 12345 to zabije szybciej, next mob/objective -> znowu quest tracker.

Przeciez w tej grze nawet nie ma questow na zabijanie mobkow ;P Po prostu do 20lvl trwa intro fabularne, w innym tutule w 1h wbijesz 5lvl i poznasz podstawy poruszania sie itp, tutaj jest to 20lvl.

Dalej sam decydujesz co chcesz robic, wiekszosc q to wizyta i zaliczenie jakiegos dunga badz prob (solo dung), a auto tracker w grze w ktorej masz na mapce z 10k NPCtow jest potrzebny, wiekszosci pomaga w zyciu, a jak nie potrzebujesz, to wystarczy ze nie bedziesz go uzywac i wszyscy sa zadowoleni.

Jak idziesz po chleb do piekarni, to wkur**a Cie ze sprzedaja tez bulki, ktorych Ty akurat nie lubisz??

Grze mozna zarzucic sporo, ale jak patrze na takie "minusy", to nie wiem czy jestem na forum MMO, czy dla niedorozwinietych

@Quaku

Jak Ci się gra nie podoba, to w nią nie graj. Nie musisz przy tym kłamać, że autotracker zabija ci mobki, bo tak nie jest. W autotrackerze nie ma takiej funkcji. Lecisz tylko od npc do npc. Jeśli trzeba zabić jakieś mobki, to doprowadzi Ci postać do okolicy, w której te mobki się znajdują. Nie wali ci w nich combo albo nawet autoataku. Może jakiegoś bota ściągnąłeś 'przez przypadek' ? ;)

@Quaku

 

Jak Ci się gra nie podoba, to w nią nie graj. Nie musisz przy tym kłamać, że autotracker zabija ci mobki, bo tak nie jest. W autotrackerze nie ma takiej funkcji. Lecisz tylko od npc do npc. Jeśli trzeba zabić jakieś mobki, to doprowadzi Ci postać do okolicy, w której te mobki się znajdują. Nie wali ci w nich combo albo nawet autoataku. Może jakiegoś bota ściągnąłeś 'przez przypadek' ? 

Zobaczymy na next becie jak bedzie wygladac, ale fakt nie zabija ale dobiega. Natomiast zbiera tez objective'y (rzeczy do zebrania, wodke do polania w barze itd.)

Zobaczymy na next becie jak bedzie wygladac, ale fakt nie zabija ale dobiega. Natomiast zbiera tez objective'y (rzeczy do zebrania, wodke do polania w barze itd.)

Jak jest jedna rzecz do podniesienia to owszem. Przykładowo przy niektórych questach jak musisz podnieść/zebrać i jest w quescie '0/5' to już się gubi.

Twój chłopak dobrze mówi  Procek jak i grafika z tego lapka raczej by RO nie pociągnęły, a nawet jeśli to na najniższych. Zasugerowałem kupno jakiejś stacjonarki za 2k bo laptop który podałaś w linku właśnie tyle kosztuje. 

kurcze :( sprzedałam swojego PC ostatnio ze względu na duż pobór prądu i chciałam własnie laptopa kupić ale ostatnio znalazłam taki za taką cenę :https://www.neonet.pl/wyprzedaz-toshiba-laptop-toshiba-c75d-b7202.html

taki:http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-lenovo-g51-35-80m8004rpb-,id-679462#tab_description

ten ::http://www.x-kom.pl/p/303470-notebook-laptop-156-lenovo-g50-45-a6-6310-4gb-1000-dvd-rw-win10-r5-m330.html

lub ten: https://www.neonet.pl/wyprzedaz-lenovo-laptop-lenovo-thinkpad-e555-20dh0020pb.html

który by się nadał na RO ?:)