Revelation Online

Żaden wszystkie to gówna do pracy biurowej!

Widziałeś minimalne wymagania sprzętowe RO? :P Na tych sprzętach pewnie by i pograła, ale na minimalnych, a i stałe fpsy to nie jest pewna sprawa. Do autorki tematu: RO opiera sie przede wszystkim na pvp/mass-pvp - a przynajmniej mnie to sprawia największą frajdę - i żeby cieszyć się w pełni tymi aspektami gry potrzebujesz na prawdę mocnego sprzętu, dużo droższego niz za 1.7k

Więc jezeli masz kupic coś takiego to nie kupuj w ogóle.

:( kurcze ale ja nie mam kasy na nic lepszego:( dlatego lecę po kosztach zresztą nie mam zamiaru kupować tylko jak się uda z dofinansowania z pfron

Nie ma sensu kupować laptopa do gier, naprawdę.. To będzie męczarnia, a nie granie .. W dodatku PC za tą samą cenę (składak oczywiście) co laptop będzie lepszy:v

Bez przesady. Trzy koła i można dostać bardzo dobry sprzęt na którym pogra się we wszystko.

Na minimalnych i topiąc sobie stół na którym laptop stoi może i we wszystko... Za 3 koła ma się geforce 920, no może 940 czyli porównywalne z kartami z serii 700 tak mniej więcej. I to tymi słabszymi. Na gry to tak z 5 koła teraz kiedy kurs złotówki szura brzuchem po dnie trzeba liczyć, Za 3 koła to takie gierki nie wymagające graficznie jak jakieś strategie, mmo oprócz tych z wodotryskami i gierki tak sprzed roku.

Na minimalnych i topiąc sobie stół na którym laptop stoi może i we wszystko... Za 3 koła ma się geforce 920, no może 940 czyli porównywalne z kartami z serii 700 tak mniej więcej. I to tymi słabszymi. Na gry to tak z 5 koła teraz kiedy kurs złotówki szura brzuchem po dnie trzeba liczyć, Za 3 koła to takie gierki nie wymagające graficznie jak jakieś strategie, mmo oprócz tych z wodotryskami i gierki tak sprzed roku. 

Oj trochę cie fantazja poniosła :P

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-a501lx-dm099h-w8-1-dark-blue.bhtml

3k i spokojnie Rev pójdzie na Medium/High. Nie demonizujmy już tak laptopów. Owszem można za tą cene zrobic o wiele mocniejsza stacjonarkę jednak nie kazdy chce mieć pudło w domciu i woli z lapkiem byc mobilny.

No więc piszę że MMO bez fajerwerków :P No mogę bronić Reve w wielu kwestiach ale grafika jakaś porażająca w nim nie jest tylko właśnie rozsądna dla przeciętnego gracza ^^

Grafika w RO nie zachwyca(w porównaniu do najnowszych mmorpg jak BDO) ale optymalizacja za to jest na bardzo wysokim poziomie. Musi tak byc tak byc bo gra jest nastawiona na mass pvp typu 400vs400.

https://m.youtube.com/watch?v=I-dEjdCgu_0

w opisie jest wyjaśnienie co przedstawia naprawde filmik i najważniejsze:

at the time of recording I had i5 4690k@4.5ghz with a gtx 960. Then I upgrade to a gtx 970 with no improvement in fps. CPU really matters in mmo like this. I think recording also drop my fps by 10~fps

Dobre po tym filmiku naprawde wszyscy juz rolna assasina:

Ten mount tylko mnie przekonał do tego, że będę grać sinem :D

Ten mount tylko mnie przekonał do tego, że będę grać sinem 

Jak 95% populacji gry xD

Jak 95% populacji gry xD

Potem znów bedzie płacz że brakuje tanków i healerów do grania :D

Jak w większości gier mmo, gdzie ciągle się czyta mamy 2 miejsca wolne szukamy tanka i healera XD, jak obejrzałem filmy jak to wygląda u innych klas to tu wygląda najlepiej, nie licząc tego, że kompletnie nie pasuje do niczego.

Na początku nie słyszałam, żeby sin miał wyjść to nastawiłam się na BM'a co na CBT i tak zmieniło się w SM'a.. :D Niemniej jednak gram Sinem w miarę możliwości (jak gra pozwala tzn ma taką klasę), więc ciesze się iż doczekam się takowej również w RO.. W dodatku to nie jest schematyczny assassin :)

grał bym w tą grę gdyby nie była taka hmm drewniana XD i gdyby miała jakiś klimat XD

Na początku nie słyszałam, żeby sin miał wyjść to nastawiłam się na BM'a co na CBT i tak zmieniło się w SM'a..  Niemniej jednak gram Sinem w miarę możliwości (jak gra pozwala tzn ma taką klasę), więc ciesze się iż doczekam się takowej również w RO.. W dodatku to nie jest schematyczny assassin  
 
</blockquote>

Rozwiniesz mysl?

grał bym w tą grę gdyby nie była taka hmm drewniana XD i gdyby miała jakiś klimat XD

No cóż dla kogo drewniana, dla tego drewniana.. Na siłę nie będę przekonywać, że jest inaczej.. ^^ Niemniej jednak na moje oczko, widziałam od groma bardziej drewnianych gierek i z zerowym klimatem.

Rozwiniesz mysl?

Chodzi Ci o to, że Sin w RO nie jest schematyczny? Jeśli tak to wystarczy zobaczyć na filmiki z pokazem skilli.. ^^

Oj trochę cie fantazja poniosła 

 

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-a501lx-dm099h-w8-1-dark-blue.bhtml

 

3k i spokojnie Rev pójdzie na Medium/High. Nie demonizujmy już tak laptopów. Owszem można za tą cene zrobic o wiele mocniejsza stacjonarkę jednak nie kazdy chce mieć pudło w domciu i woli z lapkiem byc mobilny.

Chłopie piszesz, że fantazja go poniosła, a pokazujesz laptopa z procesorem niskonapięciowym i dyskiem 5400 RPM... Mam lenovo y50-70, który ma zwyczajne, mobilne i7 i niestety również posiada dysk 5400. Wczytywanie gier, czy instalacja programów to JEST TRAGEDIA i nikt, powtarzam nikt mi nie wmówi niczego innego. Te dyski są zbyt powolne, żeby gra na nich była przyjemna, Rev pójdzie na medium/high? Wątpię, poza tym na laptopie powinno grać się na najniższych detalach, bo nawet gdyby na tym M/H odpalił, to throttle by go zabił, tak samo temperatury. Na laptopa trzeba wydać minimum ok. 4k, bo sensowne propozycje rozpoczynają się właśnie od Lenovo(pomijam temat serwisu).

Czy beta eu juz sie zaczęła ? bo całkiem nie w temacie jestem :(