Revelation Online

To nie pierwsza gra gdzie Rosjanie dostają coś szybciej od Europy.... xD Dla mnie to jest wręcz smutne.

Czyżby zmiany w silniku graficznym? :> Podobno w 2017 będzie update.

O kurdebele, czyli ta gra może być jeszcze ładniejsza? c:

O kurdebele, czyli ta gra może być jeszcze ładniejsza? c:

Tak, czas zrobić stos ze wszystkich drewnianych PC i laptopów ;)

btw...

https://gleam.io/mdD6Z/ro-cbt2-giveaway zostało 5 godzin do końca, gdyby ktoś jeszcze polował na klucz

A jak to będzie z tym revelation na rosyjskiej wersji ? Niedługo startuje obt (26-go grudnia z teog co widzałem). Czy jak ściągne grę teraz to będę mógł ją zaktualizować do klienta obt ?

A jak to będzie z tym revelation na rosyjskiej wersji ? Niedługo startuje obt (26-go grudnia z teog co widzałem). Czy jak ściągne grę teraz to będę mógł ją zaktualizować do klienta obt ?

Musisz pobrać rosyjskiego launchera i zrobić tam konto. Z naszego klienta nie wejdziesz :P

Wiem, chodzi mi tylko czy jak już teraz pobiore w tym rosyjskim launcherze to czy będę mógł to potem zaktualizować do klienta obt?

Wiem, chodzi mi tylko czy jak już teraz pobiore w tym rosyjskim launcherze to czy będę mógł to potem zaktualizować do klienta obt?

W sumie to nie sprawdzałem. Możliwe, że wystarczy paczyk.

Czy planuja zrobic jeszcze 1 CB? Jesli nie to czy po tej planuja zrobic wipe? Wiem ze to oczywiste ze tak, ale jest jakis promyk nadziei ze nie, tak wiec sie pytam.

Ps. jak usunac cytat , bo jedynie umiem tekst z niego usunac.

Czy planuja zrobic jeszcze 1 CB? Jesli nie to czy po tej planuja zrobic wipe? Wiem ze to oczywiste ze tak, ale jest jakis promyk nadziei ze nie, tak wiec sie pytam.

Ps. jak usunac  cytat , bo jedynie umiem tekst z niego usunac.

W sumie to nie ma oficjalnych wieści ile będzie tych CBT. Wszystkim się wydawało, że będą 3 jak na RU (z podnoszeniem lvl capa itd), a tu taka niespodzianka. Będzie wipe przed OBT dopiero.

Poprawili plynnosc, nie ma juz tego laga plecakowego i koniecznosci restartowania klienta po kilku mnutach gry?

Gringownik od npca do npca i klikacz kontinuje.Taki chiński crap.Furory on nie zrobi u nas

W sumie to nie ma oficjalnych wieści ile będzie tych CBT. Wszystkim się wydawało, że będą 3 jak na RU (z podnoszeniem lvl capa itd), a tu taka niespodzianka. Będzie wipe przed OBT dopiero.

Poprawili plynnosc, nie ma juz tego laga plecakowego i koniecznosci restartowania klienta po kilku mnutach gry?

Poprawili plynnosc, nie ma juz tego laga plecakowego i koniecznosci restartowania klienta po kilku mnutach gry?

Poprawione ale w gratisie mamy inne bugi.

Gringownik od npca do npca i klikacz kontinuje.Taki chiński crap.Furory on nie zrobi u nas

No tak, bo w każdym mmo po godzinie czy dwóch już masz endgame i wszystko odblokowane. Po 20 lvlu nie musisz robić story questów, są inne sposoby na expa.

Hej ludziska mam problem z launcherem Revelation online, tzn. po zainstalowaniu launczera i rozpoczęciu pobierania wywala mi łącze internetowe a mój dostawca internetu twierdzi że atakuje go wirusami. W czym tkwi problem, miał ktoś taką sytuację?

Hej ludziska mam problem z launcherem Revelation online, tzn. po zainstalowaniu launczera i rozpoczęciu pobierania wywala mi łącze internetowe a mój dostawca internetu twierdzi że atakuje go wirusami. W czym tkwi problem, miał ktoś taką sytuację?

EEE nie o.O Pierwsze słyszę ;D

Gringownik od npca do npca i klikacz kontinuje.Taki chiński crap.Furory on nie zrobi u nas

Chciałem dać tej grze szansę, ale wczoraj wbiłem 30lvl klikając na przemian F/Spacja i idiotyczny autotracker, który nawet mobki atakuje na klik... Świat bardzo chaotyczny - nie wiadomo gdzie jesteś, co robisz.

Dobiję kilka leveli i zobaczymy czy coś się zmieni, ale na obecną chwilę jedno z gorszych mmo jakie grałem.

Chaotyczny? Bo open world czy po prostu nie umiesz patrzeć na mapę? xD

Chciałem dać tej grze szansę, ale wczoraj wbiłem 30lvl klikając na przemian F/Spacja i idiotyczny autotracker, który nawet mobki atakuje na klik... Świat bardzo chaotyczny - nie wiadomo gdzie jesteś, co robisz.

 

Dobiję kilka leveli i zobaczymy czy coś się zmieni, ale na obecną chwilę jedno z gorszych mmo jakie grałem.


Chaotyczny świat i właśnie to w Revelation podoba mi się najbardziej!

Chaotyczny? Bo open world czy po prostu nie umiesz patrzeć na mapę? xD

Chyba nie do końca określiłem co mam na myśli. Pisząc chaotyczny miałem na myśli fakt, że otwierając mapę o której wspomniałeś mamy wiele rzeczy ładnie oznaczonych, ale często w mylący sposób. Podam przykład, który zdarzył mi się wczoraj kilka razy - miałem na mapie zielony wykrzyknik, oznaczyłem mojej postaci, że ma tam lecieć bo będzie quest do zrobienia, podchodzę do gościa a tam zamiast questa jakiś filmik... ok może moim zadaniem było obejrzenie, ale wykrzyknik na mapie został i już kilka razy niepotrzebnie tam poleciałem w nadziei na questa. Tym samym kolorem mamy questy, które są do zrobienia dla minimum 2 osób - podchodzę do npc a tam - potrzebujesz 2 osób i questa nie dostaniesz. Chaos wprowadzają także npc, które mają w nazwie merchant, ale nie można u nich nic kupić, czy sprzedać.

Być może moja opinia wynika z tego, że jest to beta i nie wszystko wygląda tak jak powinno w wersji finalnej, dlatego też ciężko jest czytać historię kiedy tłumaczenie jest prawie na zerowym poziomie (nawet te niby przetłumaczone ma błędy), ale po pierwszym dniu niewiele dobrego mogę powiedzieć. Oczywiście dam tej grze jeszcze kilka szans, bo od tego jest beta, ale tak jak cytowałem jednego z użytkowników wcześniej na chwilę obecną podzielam Jego opinię.