Revelation Online

Ej Kosiauke zapomiales o Solo dungeonach i o solo challengah. Spokojnie spirit shaperem da się je zrobić. Jednak w PvP faktycznie ciężko z DPS'm byłem świadkiem duela SS na Ocultyst i trwało to naprawde długo aż sie oboje zmeczyli i odpuścili 

Ale pytanie było o solo pvp, nie pve :D

Czyli coś w rodzaju Kleryka w Aionie?  

W aiona grałem dawno i krótko, więc nie odpowiem :<

to którą postacią najlepiej grać aby móc spokojnie na pvp zaatakować i rozwalić 1-2 osoby ? idzie w ogóle tak zrobić czy to raczej jest nastawione na party pvp i ciężko coś zdziałać w pojedynkę ?

to którą postacią najlepiej grać aby móc spokojnie na pvp zaatakować i rozwalić 1-2 osoby ? idzie w ogóle tak zrobić czy to raczej jest nastawione na party pvp i ciężko coś zdziałać w pojedynkę ?

Mysle że sword mage, blademaster i gunner jako ze to są dps'y ale patrząc po walkach i ile one trwają to nie dasz rady sam zabic 2 ludków chyba że bedziesz ich przewyższał mocno levelem i sprzętem. Tu niewidziałem burst klasy co na strzała zdejmuje drugą. Ale moge się mylić nie grałem na najwyższych levelach.

to którą postacią najlepiej grać aby móc spokojnie na pvp zaatakować i rozwalić 1-2 osoby ? idzie w ogóle tak zrobić czy to raczej jest nastawione na party pvp i ciężko coś zdziałać w pojedynkę ?

Czyli jakaś ope klasa na pk? Nie ma tutaj summonera/LBD z bnsa. Tak jak Ghoulas wspomniał: mając wyższy lvl i/lub lepszy gear możesz się spróbować rzucić na całe party ale nie polecam robić tego shaperem :P

mam pytanie czy ta gra mi zadziała na najniższych detalach na tym sprzęcie? acer one 10 s1002 bardzo mi zależy by móc pograć xd tylko się martwię czy mi zadziała

Zapomnij, ty chyba sobie żartujesz ?

</dt>

Procesor

Intel Atom Z3735F

</dt>

Ilość rdzeni

4 (Quad Core)

</dt>

Taktowanie procesora [GHz]

1.33

</dt>

Maksymalna częstotliwość Turbo [GHz]

1.83

</dt>

Pamięć RAM (zainstalowana)

2 GB

Rodzaj karty graficznej

Zintegrowana

Karta graficzna

Intel HD

Było takiej padaki nie brać skoro się myślało o graniu :>, na tym to najwyżej możesz sobie stream-a odpalić

ehh ;/ nie miałam wyboru tyle ile miałam kasy za tyle wzięłam:( będę chyba musiała zbierać na jakiegoś laptopa bo widzę że ten tablet nie pociągnie tej gry ;/

mam pytanie czy ta gra mi zadziała na najniższych detalach na tym sprzęcie? acer one 10 s1002 bardzo mi zależy by móc pograć xd tylko się martwię czy mi zadziała 

ehh ;/ nie miałam wyboru tyle ile miałam kasy za tyle wzięłam:(  będę chyba musiała zbierać na jakiegoś laptopa bo widzę że ten tablet nie pociągnie tej gry ;/

Wymagania sprzętowe.

Minimalne:

CPU: Intel Pentium Dual Core 2.4 GHz

RAM: 2 GB

GPU: GeForce 9500GT / GT610 / Intel HD4000

Rozdzielczość: 1024×768

Nie posiadam sprzętu, aby móc przetestować czy da się grać na 'minimalnym', ale domyślam się, że to raczej do chodzenia solo z wyłączonymi postaciami i wszystkim na minimum :P

A więc pograłem troszke w chinskiego RO i jak dla mnie gierka zapowiada sie ciekawie poczatek mnie nie zachecił i mi sie nie spodobał ale jak pograłem troche wiecej i wyszedłem z lokacji startowej dopiero gra zaczęła mi się podobac co prawda na 500 pingu duzo sie nie zrobi ale według mnie gierka spoko mysle ze warto bedzie sprawdzic sam zamierzam kupic founder packa .

A co do optymalizacji przy sprzęcie :

Gtx 770

i5 3470

8gb ram

Gra chodzi płynnie i nie odnotowałem dużych spadków przy bardzo zaludnionym miescie .

Grafika też wcale nie jest zła inna od BNS ale według mnie nawet fajniej to wygląda i w koncu nie wkurza mnie ten azjatycki klimat jak to było w bns

Jak gierka wystartuje chętnie zagram, kiedy przewidywana premiera?

Jesień 2016 beta październik

Pod koniec października będzie CBT. Dostęp z founder packiem, z kluczykiem z giveaway/konkursów lub zapisanie się na stronce (mała szansa).

A nie czasem na poczatku października skąd masz takie informacje?

'Ze źródła' ;)

źródła pustka xD ?

CBT będzie pod koniec października, możesz wierzyć lub nie :) Zresztą, gdyby miała być na początku miesiąca, to już by coś ogłosili.

Wymagania sprzętowe.

Minimalne:

CPU: Intel Pentium Dual Core 2.4 GHz

RAM: 2 GB

GPU: GeForce 9500GT / GT610 / Intel HD4000

Rozdzielczość: 1024×768

 

Nie posiadam sprzętu, aby móc przetestować czy da się grać na 'minimalnym', ale domyślam się, że to raczej do chodzenia solo z wyłączonymi postaciami i wszystkim na minimum 

no tak o to mi chodzi:) by chociaż jako tako pograć nie muszę mieć na maxa all ustawione i jeszcze pytanko czy na takim sprzęcie gra by chodziła dobrze? http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-hp-pavilion-x360-11-u011nw-w7r43ea-,id-718553

no tak o to mi chodzi:) by chociaż jako tako pograć nie muszę mieć na maxa all ustawione i jeszcze pytanko czy na takim sprzęcie gra by chodziła dobrze? http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-hp-pavilion-x360-11-u011nw-w7r43ea-,id-718553

Hmm, grę pewnie włączysz... ;) Chociaż nie wiem jak z tą kartą graficzną, bo się nie znam na laptopach :P

Zabrinka, za 2 tysie mozesz miec całkiem dobry sprzęt stacjonarny, ewentualnie średniego laptopa. To co jest w linku który wstawiłeś to zwykły złom za ktory nie dałbym nawet zlotówki.

@zabirinka

Intel HD Graphics 405

na tym to nic się nie włączy co działa w 3d conajmniej od 6-10 lat jak nie dłużej