PoE [Szopy Pracze Wymiatacze] - rekrutacja

@wrobel6667

Witaj wróbelku ^.^

Osobiście wprowadzę Cię do świata PoE :)

@KrasheR Tak więc my friend dogadaliśmy się !

-nick:Pewnie Wrobelloo

-wiek:18

-czy posiadasz TS3 i używasz go? Oczywiście ,chętnie z wami porozmawiam :D

-doświadczenie w PoE niestety żadne :c

-czy umiesz współpracować z grupą ? Damy radę panowie ;)

- jaka liga HC/SC ? Zaczynamy Hardcorowo :D

-nick:Zgoon

-wiek:25

-czy posiadasz TS3 i używasz go? Leży i kurzy się

-doświadczenie w PoE: małe, kiedyś przegrałem z 40 godzin.

-czy umiesz współpracować z grupą ? Bezproblemowo

- jaka liga HC/SC ? SC, no chyba że ktoś trochę pomoże to mogę na HC się skusić

@Zgoon

Jest Nas kilku na HC, także zapraszam :)

Lanski

20 jutro

Tak posiadam i uzywam

Gralem bardzo dlugi okres ale z przerwami

Tak umiem , pracowac z grupa

Sc , nie lubie sie flustrowac

-nick: ArchonGG

-wiek: 25

-czy posiadasz TS3 i używasz go? posiadam, nie używam, ale mogę

-doświadczenie w PoE: od momentu jak wchodził spectral throw, ale z przerwami

-czy umiesz współpracować z grupą ? raczej tak :v

- jaka liga HC/SC ? SC

Wzór podania:

-nick: Koroniasty

-wiek: 26

-czy posiadasz TS3 i używasz go? tak, tak

-doświadczenie w PoE troche w 2011 ( tak dostalem kluzz do alphy ) i rok temu wbilem 80lvl ?, wiec jestem newbie

-czy umiesz współpracować z grupą ? oczywiscie

- jaka liga HC/SC ? SC

nick: Girt

wiek: 29

nie posiadam ts bo mam dzieci i przy nich nie ma takiej możliwości:)

doświedczenie raczej marne troszke grane ale bede czekał na rady pro graczy

tak z grupą oczywiście

nie gram na HC bo nie wierze w możliwości swojego łącza .... dlatego SC

Teraz tak gildia ma tylko 30(+10=40 już wydaliśmy 10$) slotów każde 10 kosztuje 100 coinów czyli 10$. Jeżeli znajdują się osoby które chciały by nas wesprzeć proszę wchodzić na TS3 :) Pozdrawiam

-nick: Natsu

-wiek: 19

-czy posiadasz TS3 i używasz go? Jak najbardziej

-doświadczenie w PoE: 2 lata gry z przerwami

-czy umiesz współpracować z grupą ? Oczywiście

- jaka liga HC/SC ? SC

-nick: nie mam bladego pojęcia

<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
	<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">-wiek: 21</strong></span>
</p>

<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
	<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">-czy posiadasz TS3 i używasz go?  używałem jak miałem z kim grać</strong></span>
</p>

<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
	<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">-doświadczenie w PoE: coś tam grywałem ale jakichś super osiągnięć nie miałem</strong></span>
</p>

<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
	<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">-czy umiesz współpracować z grupą ? tak</strong></span>
</p>

<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
	<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">- jaka liga HC/SC ? casualowo HC poszukuję pracy dlatego tak</strong></span>
</p>

Nick: Kakazoo / KKazoo coś kolo tego nie pamiętam, a serwery są jeszcze offline

Wiek: 17

TS3: No pewnie :)

Doświadczenie: raczej słabo, znam tylko podstawy 68h w grze

Współpraca: Czemu nie, myślę, że dam radę

Liga standardowa, ze względu na małe umiejętności i brak czasu (szkoła itd.)

-nick: Voolq

	<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
		<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">-wiek: 18</strong></span>
	</p>

	<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
		<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">-czy posiadasz TS3 i używasz go?  Tak</strong></span>
	</p>

	<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
		<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">-doświadczenie w PoE: ok. 150h</strong></span>
	</p>

	<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
		<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">-czy umiesz współpracować z grupą ? Tak</strong></span>
	</p>

	<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
		<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">- jaka liga HC/SC ?  HC!</strong></span>
	</p>
</div>

Informacja dla wszystkich ! :)

Jeżeli są osoby, które nie dostały inva - proszę o bezpośredni kontakt ze Mną tu, bądź na Ts`ie :)

Życzę owocnego expa jak i pięknego dropu ! :)

Powodzenia !

		</p>
	</div>
</div>
  • </li>
    <li>
    	<span> </span>
    </li>
    <li style="vertical-align:middle;margin-right:15px;">
    	<a href="&lt;___base_url___&gt;/topic/86328-poe-szopy-pracze-wymiatacze-rekrutacja/?page=4#" style="color:rgb(104,104,104);text-decoration:none;background-color:transparent;">Cytuj</a>
    </li>
    

Zbieramy dotację na sloty do gildii. Jeżeli ktoś ma możliwość wpłacenia jakieś kwoty proszę o PW lub wysłać coiny dla gildii ze strony.Pozdrawiam

Nick: BlindFreak

wiek: 23

czy posiadasz ts3 i używasz go? posiadam ale raczej nie używam

doświadczenie w poe: newbie

czy umiesz współpracować: pewnie że tak

liga sc

-nick: Iskacz1998

-wiek:18

-czy posiadasz TS3 i używasz go? Tak używam

-doświadczenie w PoE 550h

-czy umiesz współpracować z grupą ? Tak

- jaka liga HC/SC ? SC

Rekrutacja wstrzymana do odwołania. Osoby chętne do wspólnej gry zapraszamy na ts3. Osoby aktywne na TS3 będą na samym początku dodawane go gildii.

Wzór podania:

-nick: Yehong

-wiek: 27

-czy posiadasz TS3 i używasz go? Posiadam, używam bardzo sporadycznie.

-doświadczenie w PoE gram od close bety z duzymi przerwami, ze wzgledu na zmiany postanowilem wrocic.

-czy umiesz współpracować z grupą ? raczej tak

- jaka liga HC/SC ? SC