PoE [Szopy Pracze Wymiatacze] - rekrutacja

-nick:UberVeiron

-wiek:28

-czy posiadasz TS3 i używasz go?: Tak od czasu do czasu, jeśli jest potrzeba

-doświadczenie w PoE: Doświadczenie średnie(grałem w 3 ligach)

-czy umiesz współpracować z grupą ?: Tak umiem

- jaka liga HC/SC ? : Liga SC

-nick: Sares

-wiek: 27

-czy posiadasz TS3 i używasz go? Tak

-doświadczenie w PoE Dopiero zaczynam przygodę

-czy umiesz współpracować z grupą ? Ofc

- jaka liga HC/SC ? SC

Osoby chętne do wspólnej gry zapraszamy na ts3 gdzie dodamy do gildii mamy kilka wolnych miejsc kto pierwszy ten lepszy :)

-nick: Spaghettoq

-wiek: 23

-czy posiadasz TS3 i używasz go? posiadam,używam

-doświadczenie w PoE- świeżak

-czy umiesz współpracować z grupą ? umiem, to podstawa MMO

- jaka liga HC/SC ? nowa liga SC

Wolne miejsca - zapraszamy TS.

-nick: Kucharzykk

-wiek: 25

-czy posiadasz TS3 i używasz go? posiadam,używam

-doświadczenie w PoE- świeżak

-czy umiesz współpracować z grupą ? Myślę, że potrafię.

- jaka liga HC/SC ? Każual sc na razie, jak poznam tajniki to może się to zmieni.

-nick: Rafiozooo

-wiek: 20

-czy posiadasz TS3 i używasz go? Posiadam, używam

-doświadczenie w PoE: 5 postaci 80+, 3 70+, kilka mniejszych, 1 raz grałem w 2012

-czy umiesz współpracować z grupą ? Umiem

- jaka liga HC/SC ? SC

-nick: Latam_Jak_Po_Fecie

-wiek: 21

-czy posiadasz TS3 i używasz go? Posiadam, raczej nie używam

-doświadczenie w PoE: Gram prawie od poczatku z malymi przerwami. Mialem kilka postaci 80+

-czy umiesz współpracować z grupą ? Oczywiście

- jaka liga HC/SC ? Esc

-nick: LetsTry_BV

-wiek:22

-czy posiadasz TS3 i używasz go? Czasami jesli trzeba lub poprostu chce pogadac

-doświadczenie w PoE : Ponad 2 lata, kilka postaci 80+

-czy umiesz współpracować z grupą ?: jasne

- jaka liga HC/SC ?: Essence Softcore

-nick: Seary
-wiek: 20
-czy posiadasz TS3 i używasz go? - Owszem
-doświadczenie w PoE - Brak
-czy umiesz współpracować z grupą? - Wszystko zależy od człowieka. Nie z każdym umiem się dogadać, ale nie mam problemów ze współpracą, jeśli mogę się z kimś porozumieć.
- jaka liga HC/SC? - Zwykły SC(Czyli nie gram na Essence)

Witam serdecznie z powodów zawodowych nie miałem czasu na grę w poprzednim sezonie. W tej chwili wszystko się ustatkowało i rozpoczynamy nową rekrutację do wspólnej gry w PoE. Dane ts3 są podane w pierwszym poście zapraszam serdecznie nowych jak i doświadczonych graczy :)

@SzaryPazur

No mam nadzieję ! Bo cholera smutno było ! :D

Proszę administrację o usunięcie wszystkich postów i pozostawienie tylko tematu do nowej rekrutacji. Dziękuję :)

Zapraszamy na nowy sezon oraz do wspólnej gry. Wszelkie informacje otrzymacie w pierwszym poście. Pozdrawiam serdecznie :)

-nick: Bimbos

<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
	<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">-wiek: 24</strong></span>
</p>

<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
	<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">-czy posiadasz TS3 i używasz go? Posiadam, używam</strong></span>
</p>

<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
	<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">-doświadczenie w PoE: zaczynam przygodę dopiero</strong></span>
</p>

<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
	<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">-czy umiesz współpracować z grupą ? Umiem</strong></span>
</p>

<p style="margin-top:0px;margin-bottom:0px;color:rgb(119,119,119);font-family:'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-weight:normal;letter-spacing:normal;line-height:22.4px;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;word-spacing:0px;text-align:center;background-color:rgb(34,34,34);">
	<span style="color:rgb(255,240,245);"><strong style="font-weight:bold;">- jaka liga HC/SC ? SC</strong></span>
</p>

Bimbos dodany do gildii, jesli to ty oczywiscie bo osoba, ktora dodalem nie byla na PoE przez 10 miesiecy, jesli to nie ty, to bedziesz musial podac nazwe konta ^.^

Co do miejsca w gildii, to jest w niej jak na razie 30 osob na bodajze 40 miejsc, choc pewnie zaloga sie uszczupli bo niektorzy nie beda mieli czasu lub checi, lecz jesli zabraknie miejsc, to z pewnoscia dodatkowe miejsca w gildii zostana zakupione.

Dodatkowo w gildii sa 2 guild stashe do ktorych mozna wrzucac rzeczy, ktore przydadza sie innym, tutaj takze nie wykluczam mozliwosci kupienia wiekszej ilosci stashy, jesli to bedzie potrzebne. No i na koniec, serdecznie zapraszam do gildii w imieniu wszystkich czlonkow SPW, mnie niestety nie bedzie przy starcie ligii 2 grudnia, bo mam nocke, ale wbije 3 grudnia po godzinie 14, powodzenia wszystkim :)

Czy jest możliwość zaklepania sobie jednego miejsca na start nowej ligi? Byłbym wielce wdzięczny

Wszystko jest mozliwe, mimo wszystko, jesli miejsca zabraknie, zostana dokupione nowe sloty. Tak wiec uwazaj sie za przyjetego xD

-nick:Bosheenka

-wiek:29

-czy posiadasz TS3 i używasz go? : mam, czasem używam

-doświadczenie w PoE : 2 ligi, max 90lvl

-czy umiesz współpracować z grupą ? w grupie nie. w grach tak. w poe PO CO ?

- jaka liga HC/SC ? SC

:ph34r:

@funkybeast dodany do gildii