Usunięcie natrętnych (obciążających i pobierający dużo transferu) reklam

Mi osobiście żadne reklamy nie przeszkadzają, a nawet czasami dzięki nim natknę się na interesującą grę, ludzie muszą mieć naprawdę nudne i mało interesujące życie skoro siedzą na tym portalu i narzekają na jakieś reklamy które w niczym nie przeszkadzają

Po czym wnioskujesz, że mają nudne i mało interesujące życie? Równie dobrze mogę powiedzieć, że ty takie życie masz siędząc na tym forum i pisząc posty, które nic nie wnoszą do sprawy. Nikt nie pyta ciebie czy reklamy ci przeszkadzają więc nie wiem po co to piszesz.

Jak widać każdy dojrzewa inaczej, ja pracuję, mam rodzinę a mimo to nie szkoda mi miesięcznie wydawać po 200 zł przykładowo na gry, a i jeszcze na buty zostanie by sobie jakieś Maxy za 500 zł kupić. wystarczy dobrze gospodarować kasą. Dlatego śmiać mi się chce jak jeden z drugim pisze ""jak dorośniesz to zobaczysz""

 

@Vences "jak dorośniesz" to zobaczysz że nic nie ma za darmo, tak samo jak Ty za darmo do roboty nie chodzisz. Smiesz pisać o szanowaniu pieniądza ?  miałeś w szerokim poważaniu fakt że Admin musiał ze swojej kieszeni opłacać stronę by szanowny @Vences mógł z niej korzystać za FREE. Swoje pieniądze potrafisz szanować ale innych już nie ?

Oh shiet, Sherlocku. Dzięki, że mnie oświeciłeś, ale się mylisz - jest takie coś jak wolontariat :o O jakim braku szacunku do admina i pieniędzy ty mówisz? Bywam tu regularnie, zachowuję się z kulturą i może NIE ZAWSZE (zależy od aktualnie używanej platformy przeze mnie) klikam/oglądam reklamy, ale przynajmniej dokładam swoją cegiełkę będąc częścią tej społeczności, nawet chociażby generując licznik odwiedzin. Bardzo szanuję wkład całej ekipy w rozwój i prowadzenie serwisu, to że poświęcają swój wolny czas na to, ale...
Gdybyś był bystry, to byś wiedział, iż problemem nie jest sposób zarobku na utrzymanie mmorpg.org.pl itp., tylko "promocja" tego sposobu. ""Nie chcesz płacić lub oglądać reklam to "niecenzuralny zwrot" i czekaj ponad 30 sekund na możliwość obejrzenia treści sajtu.""
Taka ciekawostka: Jest kilka portali o różnej tematyce, w których opłacam konta premium. Opłacam, ponieważ poza zniesieniem reklam, oferują też konkretny value i co najważniejsze - nie zmuszają w chamski sposób wyłączenia AdBlocka lub kupna premium. Można? Można.
Pst. Przed pytajnikami nie stawiamy spacji.

Edit: Wychodzi na to, że okienko (przynajmniej u mnie) wyparowało, a Administracja zrozumiała swój błąd. Teraz mieć tylko nadzieję, iż to się nie więcej powtórzy oraz ewentualnie jeśli to konieczne, dostaniemy jakieś valuable premium bez inwazyjnego naganiania do niego :)

Wie ktoś może jak zablokować tę czerwoną reklamę adblockiem lub adblockiem plus?

W sumie bardzo dobrze że pojawiło się to premium, przynajmniej można zobaczyć ile cebuli tutaj siedzi i myśli że cokolwiek im się należy.

Wie ktoś może jak zablokować tę czerwoną reklamę adblockiem lub adblockiem plus? 

Wyłączyć adbloka - szybko i przyjemnie. Znika na zawsze.

Ale mi chodzi o wyłączenie tylko tego czerwonego okienka, ponieważ zasłania mi treść na stronce. ^^

Płacisz abonament nie masz reklam, nie płacisz są, proste i wygodne wytłumaczenie. Ja też bym chciał aby mpk obniżyło cenę biletu okresowego, jednak tego nie zrobią dla jednej jednostki. Więc płacę ustaloną cenę z pełną świadomością komfortu przejazdu.

Ba płacisz za bilet a oni jeszcze umieszczają reklamy gdzie tylko mogą. Skandal

Ja płace za internet i żądam 0 reklam w internecie, przecież za niego płace i zarabiacie na tym, guru żyje z moich podatków! Skandal!!

Hah porównywanie MPK do stronki z gierkami XDD

Hah porównywanie MPK do stronki z gierkami XDD

Bardzo dobre i z jednego i z drugiego w cale korzystać nie musisz, różnica jest taka że tutaj możesz wyłączyć reklamy i nie płacić i nikt ci nic nie zrobi, a w tramwaju czy autobusie jak jedziesz bez biletu to mogą cię akurat zaskoczyć pewne osoby, które sprawią że będziesz musiał zapłacić o wiele więcej(reklamy czy płacisz za bilet czy nie i tak są).

XD z tego tematu i wszystkich placzkow polaczkow

Typ zrobił temat, ze mu reklamy zżerają transfer, i trzy strony gównoburzy xD Pamietam ze jakis czas temu sie odpalały jakies filmiki smieszne, które rzeczywiscie bolały jak sie miało ograniczony transfer, nie wiem jak teraz jest (z powodów chyba oczywistych :4head: )

Typ zrobił temat, ze mu reklamy zżerają transfer, i trzy strony gównoburzy xD Pamietam ze jakis czas temu sie odpalały jakies filmiki smieszne, które rzeczywiscie bolały jak sie miało ograniczony transfer, nie wiem jak teraz jest (z powodów chyba oczywistych  )

Teraz tez zzera przecież nie wchodzę tylko na mmorpg.org.pl :) Prosiłem administracje o usuniecie lub zamkniecie tematu bo robi się "gownoburza" ale co tam administracja ma to w czterech literach. Skoro nawet głupiego tematu zamknąć nie potrafią to ja nie wiem po co chcą zarabiać. ZAMKNIJCIE W KOŃCU TEN TEMAT!

Teraz tez zzera przecież nie wchodzę tylko na mmorpg.org.pl  Prosiłem administracje o usuniecie lub zamkniecie tematu bo robi się "gownoburza" ale co tam administracja ma to w czterech literach. Skoro nawet głupiego tematu zamknąć nie potrafią to ja nie wiem po co chcą zarabiać. ZAMKNIJCIE W KOŃCU TEN TEMAT!

Nie mogę z tego jak głupi jesteś XD

Nie mogę z tego jak głupi jesteś XD

Powiedz to wprost a nie sobie piszesz na forum.

Weteran ogarnij się ;)
Btw. jak autor tematu prosi o zamknięcie tematu, to powinien zostać zamknięty.

Autor nie jest tu od decydowania, które tematy powinny, a które nie powinny zostać zamknięte czy usunięte. Dyskusja zeszła już co prawda z oryginalnego toru, ale nadal związana jest z ważnym dla społeczności tematem, który, jak zapewne widać, generuje bardzo dużo skrajnych emocji, co też powinno mieć ujście tu na forum. Jeżeli dyskusja przestaje być interesująca, to można ją po prostu opuścić zamiast wykrzykiwać pod niebiosa żądania, do których nie ma się praw w sposób, który nie przystoi.

Ja płace za internet i żądam 0 reklam w internecie, przecież za niego płace i zarabiacie na tym, guru żyje z moich podatków! Skandal!!

Płacisz dostawcy który ci udostępnia internet. A już nie można sobie odliczyć neta od podatków. BLOKUJE WSZYSTKIE REKLAMY W INTERNECIE TO DOPIERO SKANDAL.

Autor nie jest tu od decydowania, które tematy powinny, a które nie powinny zostać zamknięte czy usunięte. Dyskusja zeszła już co prawda z oryginalnego toru, ale nadal związana jest z ważnym dla społeczności tematem, który, jak zapewne widać, generuje bardzo dużo skrajnych emocji, co też powinno mieć ujście tu na forum. Jeżeli dyskusja przestaje być interesująca, to można ją po prostu opuścić zamiast wykrzykiwać pod niebiosa żądania, do których nie ma się praw w sposób, który nie przystoi. 

To tak jakby odpisać, że nie ma się praw do zakładania tematu :X