[FAQ] Pieprzę mmorpg.org.pl

Jakies weekendowe zale gimbusiarni, nawet sie czytac nie chcialo ale wtrace swoje 3 grosze. Kasahara ma bol d*py innymi slowy :D

Przekonaliście mnie.

Reklamy wyłączone :-)

Pozdrawiam i życzę Twórcom aby serwis był co raz lepszy :-)

@Kenny

"Jakies weekendowe zale gimbusiarni" -> "nawet sie czytac nie chcialo ale wtrace swoje 3 grosze"

Do jakiego chorego poziomu ewoluowała hipokryzja w pustych umysłach niektórych osób... przerażające.

@Ryutaro

Bo nie masz żadnej racji, krótko i na temat. Racja to nie jest coś obiektywnego, albo ją masz, albo nie masz. Nie masz pojęcia o czym w ogóle piszesz, a próbujesz dyskutować, po co?

@aMorty

Jeżeli w twoim idealnym światopoglądzie zarobki z reklam występują TYLKO w przypadku ich kliknięcia (" Co to zmieni, oprócz tego, że taka osoba wyłączy stronę albo adblocka i mimo to dalej nie będzie klikała w reklamy? ") to nie mam pojęcia co ty w ogóle robisz w tym temacie, chyba się zgubiłeś. Dlaczego (tak jak wspomniałem wcześniej) ludzie (a raczej dzieci) uważają się za takie pępki świata i myślą, że każdego obchodzi to, że "Nie przestaną używać ad blocka" - NIKOGO, powtarzam NIKOGO to nie interesuje, to nie jest nic, czym powinno się chwalić. Zrozumcie, że abonament jest dobrowolny, nikt was nie prosi o kupowanie go, nikt wam nie każe tego robić, to jest coś dla poważnych użytkowników, a nie głośnych krzykaczy. Nie chcesz? Nie kupuj, używaj adblock'a, zachowaj to dla siebie, opuść forum (przestań je zaśmiecać swoją obecnością i swoimi postami) i tyle.

Dopiero zaczynam czytać, ale już wyczuwam ostry ból d*py co niektórych.

@Kenny

"Jakies weekendowe zale gimbusiarni" -> "nawet sie czytac nie chcialo ale wtrace swoje 3 grosze"

 

Do jakiego chorego poziomu ewoluowała hipokryzja w pustych umysłach niektórych osób... przerażające.

Rowniez nad tym ubolewam :)

Jakies weekendowe zale gimbusiarni, nawet sie czytac nie chcialo ale wtrace swoje 3 grosze. Kasahara ma bol d*py innymi slowy 

Nie trafiłeś kompletnie.

@aMorty

Jeżeli w twoim idealnym światopoglądzie zarobki z reklam występują TYLKO w przypadku ich kliknięcia (" Co to zmieni, oprócz tego, że taka osoba wyłączy stronę albo adblocka i mimo to dalej nie będzie klikała w reklamy? ") to nie mam pojęcia co ty w ogóle robisz w tym temacie, chyba się zgubiłeś. Dlaczego (tak jak wspomniałem wcześniej) ludzie (a raczej dzieci) uważają się za takie pępki świata i myślą, że każdego obchodzi to, że "Nie przestaną używać ad blocka" - NIKOGO, powtarzam NIKOGO to nie interesuje, to nie jest nic, czym powinno się chwalić. Zrozumcie, że abonament jest dobrowolny, nikt was nie prosi o kupowanie go, nikt wam nie każe tego robić, to jest coś dla poważnych użytkowników, a nie głośnych krzykaczy. Nie chcesz? Nie kupuj, używaj adblock'a, zachowaj to dla siebie, opuść forum (przestań je zaśmiecać swoją obecnością i swoimi postami) i tyle.

Przemówił wielce oświecony dorosły (r. 94), który pozjadał wszystkie rozumy... Jak nie umiesz dyskutować to śmiało usuń konto i zniknij. Nikt tu nie mówi, że abonament jest ZŁY, ale forma w jakiej jest wdrażany już mi się nie podoba, więc wyrażam swoje zdanie. Dla ciebie każdy będzie dzieckiem taka mentalność...

ok rozumiem co napisałeś...tak naprawdę wojna zaczęła się od tego ze jakiś genius z administracji wymyślił sobie duży czerwony prostokąt na środku ekranu i przez to chamskie zachowanie spora liczba osób która nie miała adblockera załączonego...to go włączyła i tylko dla tego.

Co do abonamentu to ogólnie według mnie nie warto się w niego zaopatrywać bo jedyna korzyść to taka ze masz inny kolor nicku i reklamy wyłączone co nie jest warte tych pieniędzy.(dla wyjaśnienie ja wchodzę tutaj na news tylko pośmiać się z komentarzy bo wole mniej hejtowane czy hypowane news na innych stronach obcojęzycznych)

A jeszcze jedna sprawa dla osób co tutaj stękają za blocker nie działa na czerwony kwadrat wystarczy odpowiednio filtr założyć i będzie działał wiec jeśli nie umiecie korzystać z ADB to go lepiej wyłączcie :P.

A jednak dało się wprowadzić VIP-a?
Tak jak pisałem w temacie o AdBlock'u - pojawił się to kupiłem bez zastanowienia. I wszyscy są szczęśliwi. Trzeba było tak od początku ; )

Pozwole sobie twoich bredni nie czytać, bo gardze tobą dość mocno z pewnych różnych względów, jak 95% polskiego community League of Legends w tym praktycznie wszyscy streamerzy z twitcha, ale przecież dość niedawno CAŁKOWICIE blokowałeś dostęp do swojego żałosnego, śmieciowego, clickbaitowego serwisu osobom, które AD Blocka posiadały.

Zgadzam się z Kurtyzaną. Wszystko zaczęło się od oczojebnego komunikatu, który można było dać w mniej inwazyjny sposób. Dochodzi do tego brak opcji szybkiego zamknięcia okienka, przez co grupa ludzi zaczyna na złość odpalać bloka. Sam też tak zrobiłem. Portal przeglądam od kilku lat, były czasy gdzie nie używałem adblocka i były momenty używania. Najbardziej to mnie denerwują ludzie, którzy za wszelką cenę próbują udowodnić rację takiego postępowania. Przykład? Nawet założony ten temat i sama postać Kasahary. Wie on przecież, że używam NIEŚWIADOMIE adblocka, zna każdą przepływającą złotówkę przez to forum, a nawet powie mi, czy mam ochotę na kebsa. Proszę, mniej arogancji w sobie. Mam takie prawo, aby nie oglądać reklamek i chcę z niego korzystać. Zobaczyłem info, super, więc decyzja zostaje dla mnie. Teraz nie ma czegoś takiego. Klikasz te reklamki -> oglądasz newsy, nie klikasz -> nara z portalu, albo blokuj to w zaawansowanych. Wpierałem, teraz nie wspieram i chciałbym sam decydować o przyszłości. Mimo, że głównie guru odwala robotę, to czasami też nie chce mi się czytać kolejnych hejtów na GW2. Powinno się szanować obie strony, a niektórzy z tego forum mają w tym problem.

Pozwole sobie twoich bredni nie czytać, bo gardze tobą dość mocno z pewnych różnych względów, jak 95% polskiego community League of Legends w tym praktycznie wszyscy streamerzy z twitcha, ale przecież dość niedawno CAŁKOWICIE blokowałeś dostęp do swojego żałosnego, śmieciowego, clickbaitowego serwisu osobom, które AD Blocka posiadały.

No patrz tyle osób gardzi, a mimo to z miesiąca na miesiąc od X lat, coraz więcej ludzi jest i hajsiku wpada aż miło :D. Boli dupka nie? I nadal zamierzam blokować dostęp wszystkim AdBlockerom :o patrz nawet mimo tego blokowania pełen sukces. A co tam u Ciebie? U mamy na garnuszku? Studia? A może jakiś etacik marny, w pracy, która nie jest Twoja pasją? Oj jak mi przykro!

Oczywiście to ja jestem tym złym opisując spokojnie jakiś problem, poświęcając swój czas na dłuższą wypowiedz. Przychodzi jakiś "as" i zamiast pisać w temacie zaczynam offtop z inwektywą. I teraz "Ameno" będzie zdziwiony, ze ktoś na obrażenie go nie odpowiedział mu miło. :D NO SZOK STARY!

A sobie ubliżaj do woli. Jeśli zejdzie Ci ciśnienie to tylko mogę czuć się dumny, że komuś pomogłem. Możesz jeszcze trochę mi dokopać na priv albo na moim FB/witrynie. Śmiało! Nie krępuj się! Przyjemność po mojej stronie.

Swoją drogą ciekawi mnie, że "95 % community mą gardzi" a mimo to 70 % tego community CODZIENNIE odwiedza mój portal? Kurczaki! Jaki to on musi być więc za***isty :D Ciekawy co by było jakbym był lubiany! Pewnie wtedy 110 % społeczności by do mnie wbijało i miałbym większe poparcie Kim Jong-Un w Korei!

A tak na serio, gdyby zamienić 95 z 5 % to by się zgadzało co napisałeś.

Pozwole sobie twoich bredni nie czytać, bo gardze tobą dość mocno z pewnych różnych względów, jak 95% polskiego community League of Legends w tym praktycznie wszyscy streamerzy z twitcha, ale przecież dość niedawno CAŁKOWICIE blokowałeś dostęp do swojego żałosnego, śmieciowego, clickbaitowego serwisu osobom, które AD Blocka posiadały.

Oho, no i przyszedł wojownik internetowych sporów.

Jaki jest jego cel?

O co mu może chodzić?

Ja obstawiam, że pomyliły mu się fora, bo najeżdżanie na innych ludzi na forum o MMO jest idiotyczne.

No patrz tyle osób gardzi, a mimo to z miesiąca na miesiąc od X lat, coraz więcej ludzi jest i hajsiku wpada aż miło :D. Boli dupka nie? I nadal zamierzam blokować dostęp wszystkim AdBlockerom  patrz nawet mimo tego blokowania pełen sukces. A co tam u Ciebie? U mamy na garnuszku? Studia? A może jakiś etacik marny, w pracy, która nie jest Twoja pasją? Oj jak mi przykro! 


No i chyba to wszystko wyjasnia, cham, prostak, czyli normalka w twoim wykonaniu, widze że przez te lata nic sie nie zmieniłeś, i nadal jesteś totalnym pośmiewiskiem w branży i otoczeniu, w którym robisz, pozdrawiam :D
Posciki na twojej grupce i sposób zwracania się do użytkowników na FB też dośc mocny, tutaj za takie słówka momentalny permik by poleciał, widze że coś tam sie próbujesz chamować, bo jak byś mógł to mocniejsze słówka by poleciały, tego pewny jestem <3

Oho, no i przyszedł wojownik internetowych sporów.

Jaki jest jego cel?

O co mu może chodzić?

Ja obstawiam, że pomyliły mu się fora, bo najeżdżanie na innych ludzi na forum o MMO jest idiotyczne.

Wcale nie zachował się od niego gorzej ten użytkownik:

No patrz tyle osób gardzi, a mimo to z miesiąca na miesiąc od X lat, coraz więcej ludzi jest i hajsiku wpada aż miło :D. Boli dupka nie? I nadal zamierzam blokować dostęp wszystkim AdBlockerom  patrz nawet mimo tego blokowania pełen sukces. A co tam u Ciebie? U mamy na garnuszku? Studia? A może jakiś etacik marny, w pracy, która nie jest Twoja pasją? Oj jak mi przykro! 

 

Oczywiście to ja jestem tym złym opisując spokojnie jakiś problem, poświęcając swój czas na dłuższą wypowiedz. I teraz "Ameno" będzie zdziwiony, ze ktoś na obrażenie go nie odpowiedział mu miło.  NO SZOK STARY! 

Powiedziałbym nawet, że Kasahara wjechał na niego bardziej niż ten ziomuś na niego. Nie lubię kiedy ktoś robi coś za darmo, a potem wytyka to palcem i czegoś żąda. Teraz, postąpiłeś tak samo z tym poświęconym czasem. Napisałeś, to spoko, ale nie mów teraz tego publicznie w każdym poście.

@Up

Spoko, to i tak było nic jak na niego, mocniej potrafi pojechać, aż gimnazjaliści z Łodzkich placówek by sie uczyc mogli :D Ogólnie beka z typa, cisnie i wysmiewa ten portal, po czym sam pisze ze zamierza blokowac dostęp do swojego thrash portalu ludzią z Adblockiem, no jak tu Kasahary nie kochać? xD

Ja nigdzie nie wyśmiewałem mmorpg.org.pl i nie zamierzam. Wręcz jestem pełen podziwu; bo hejt jest tu większy niż u mnie; brawo za cierpliwość administracji, której ja przykładowo nie mam i walę prosto z mostu.

Trochę nie rozumiem logiki "a będę kogoś wyzywał/ubliżał mu i oczekiwał od niego, aby ten nie był równie chamski i niegrzeczny jak ja". Jestem krytyczny wobec siebie, ale miałbym coś w sobie docenić, to właśnie to, ze potrafię napisać coś niewygodnego - to co myślę/czuję i nie sprzedać własnych idei za kilka wejść więcej codziennie na portal, który prowadzę - to przecież "tylko" portal. A ruch*ł pies ten portal (mój) - lol. Współczuję osobom, które "poprawność polityczną" w stosunku do jakiejś materialnej rzeczy mają ponad własnymi wartościami.

Nie musisz się chwalić, że obchodzisz blokadę - to nic niezwykłego, nikt nie będzie bił Ci braw. Ciekawy jestem czy tak samo chwaliłeś się mamie, ze ukradłeś jabłka od sąsiadki z drzewa! Można wymagać, trzeba krytykować - ale na litość boską, jeśli masz odpalonego AdBlocka i nie wsparłeś portalu nawet pieprzoną łapką w górę przez X lat, to nijako trochę żenujące w tym momencie jest twoje narzekanie na jakość serwisu. 

I tym jednym zdaniem zniżyłeś się do poziomu osób których starasz się tępić. Tych ignorantów czy tam gimbusów którzy widzą tylko czubek swojego addblocka.

Po za tym:

Nie starasz się myśleć w sposób neutralny jak obie grupy mogą się czuć, ty tylko wylewasz swoje zale, glownie ukierunkowane na poparcie. Starajac sie gnebic i wysmiewac caly przeciw. I ty chlopie masz czelnosc probowac pomoc w jakikolwiek sposob ? Wlasnie powiekszyles gownoburze jakies 3x. Nic tylko pogratulować.

"Ja nigdzie nie wyśmiewam mmorpg.org.pl i nie zamierzam" - Tytuł tematu "Pieprze mmorpg.org.pl" xD Nie wiem czy można być bardziej żałosną osobą niż ty. Jakis close tematu by sie przydał, co administracja na to?

Przeczyściłam trochę temat ze "zbędnych" komentarzy. Dyskutujcie na poziomie, bo posypią się warny.