Adblock



To żart, prawda? Przecież to musi być żart, albo bait, ale chyba żart.
Ostatecznie stawiam na raka któregoś z pomysłodawców, niestety miejsce wykrycia to mózg...

A nie, spokojnie wystarczy tylko dodać do AdBlocka te czerwone pole jako reklamę i już znika xD

Zablokuj adblokiem. U mnie działa.

Już to odkryłem :)

Dodatkowo te szare pasy po lewej i po prawej to reklama, da się to jakoś zablokować? Bo często tam klikam, żeby aktywować stronę i mi się jakaś ********** reklama otwiera, szału dostaje.

Dokładnie powinna być możliwość zamknięcia X, bo tak czy inaczej można dać prawym i zablokwać adblockiem/

Kur..... jak to wypie...... mam neta mobilnego......

Udało się!!! Na firefoxie nie mam możliwości prawym i zablokuj.

3 klikniecia i po sprawie.

Ja myślałem że portal utrzymuje się z ustawionych newsów Guru, a tu takie zaskoczenie :gd:

Faktycznie teraz wyłączyłem ad blocka i na cały ekran mi wyskoczyło

Bardzo słaby ten anti-adblock. Chociaż praktycznie każdego można obejść tylko trzeba wiedzieć co zablokować, a na co pozwolić ładować.

Kwejk zrobił to w taki sposób, że wyłączyłem na ich domenie adblocka. Tutaj natomiast wyskoczył chamski czerwony prostokąt na cały ekran i nawet zamknąć się tego nie dało, w takim razie prawy i adblock.

prawym dodaj jako reklamę i dziękuje żegnamy czerwony komunikat.

Kwejk zrobił to w taki sposób, że wyłączyłem na ich domenie adblocka. Tutaj natomiast wyskoczył chamski czerwony prostokąt na cały ekran i nawet zamknąć się tego nie dało, w takim razie prawy i adblock.

Dokładnie tak, chamstwo zwalczać chamstwem ;)

"Mniej inwazyjne"

Ja tam lubię te stronę więc mam tu wyłączonego adblocka.

a da sie wylaczyc przez firefox??

Reklamy? Zainstaluj Ublock Origin i po sprawie.

Reklamy? Zainstalu Ublock Original i po sprawie.


No mam uBlocka, reklam po lewej i po prawej nie widać, ale nadal po naciśnięciu tam włącza się jakaś strona...

Pisałem do baalvi, ale może ogarnę ten temat też.

Będąc na stronie, po wyskoczeniu komunikatu, naduście ikonkę adblocka w prawym rogu przeglądarki, zaraz obok wyszukiwarki, następnie 'blokuj element', zaznaczacie co ma być zablokowane i tyle :)

Powiem tak - z wyłączonym adblockiem, jak i z włączonym (bez dodatkowego filtra, który to już zgłosiłem do dodania do bazy AdBlocka dla tej strony) ta strona to świetny przykład, jak NIE powinno się umieszczać reklam na stronie. :)

No mam uBlocka, reklam po lewej i po prawej nie widać, ale nadal po naciśnięciu tam włącza się jakaś strona...

tak ma chyba każdy, trzeba z tym żyć :D