Adblock

Jeśli jesteście zalogowani na stronie to nie ma żadnych, ale to żadnych grających reklam.

Jak nie ma jak są. Jestem ciągle zalogowany. Sam Dźwięk. Czasem nawet nie da się znaleźć reklamy :/

To jednak cos wy macie na kompie zainstalowanego, bo u mnie nic nie gra, nie ma zadnych popupow, a na calej stronie jest 5 reklam. Moze sprobujcie wejsc na operze?

Nigdy nie miałem grającj reklamy.

Niektóre rzeczy doinstalowane do przęglądarki za pomocą lewych instalatorów (np. jak coś instalujesz to masz mnóstwo pytań o zainstalowanie dodatkowych rzeczy do twojej przeglądarki) mają własne reklamy lub po prostu masz jakieś dziwne wtyczki.

Żadnych badziewi nie ma zainstalowanych, nie tylko ja miałem taki problem więc coś chyba jest na rzeczy poza tym pamiętam jeszcze z przed jakiegoś czasu że wyświetlały się takie reklamy już dawniej były zazwyczaj po prawej stronie nie pamiętam czy dół czy góra. Wyświetlają się gdy mam dużo kart otwartych i bardzo rzadko ale jednak. Jestem w stanie znieść wiele jeśli chodzi o reklamy ale to jest przegięcie. Nie ważne jak rzadko by miało występować.

Żadnych badziewi nie ma zainstalowanych, nie tylko ja miałem taki problem więc coś chyba jest na rzeczy poza tym pamiętam jeszcze z przed jakiegoś czasu że wyświetlały się takie reklamy już dawniej były zazwyczaj po prawej stronie nie pamiętam czy dół czy góra. Wyświetlają się gdy mam dużo kart otwartych i bardzo rzadko ale jednak. Jestem w stanie znieść wiele jeśli chodzi o reklamy ale to jest przegięcie. Nie ważne jak rzadko by miało występować. 

Skoro mi i innym nie gra, to nie możliwe by były takie reklamy.

Skoro mi i innym nie gra, to nie możliwe by były takie reklamy.

Yup, bo twój i kilku innych Januszy komputery są wyznacznikiem tego. Ile razy widziałem jak Janusze piszą coś w stylu: "Niemożliwe, u mnie tak się nie dzieję więc powinieneś zrobić formata, bo to na pewno problem z twoim komputerem.". Widzę nadawałbyś się do helpdesku IT.

Mi się wydaje, że grające reklamy wyświetlają się niezalogowanym użytkownikom. Po zalogowaniu na stronie one znikają. "Aby dostawać mniej inwazyjne reklamy wystarczy, że założysz u nas konto i się zalogujesz :)"

Odświeżałem stronę około 50 razy bez logowania, zmieniały się tylko reklamy, nic w tle się nie odpalało

@byczsek jak pisałem wyżej to że większości nie odpalają takie reklamy to nie oznacza, że problemem jest, np. zawirusowany komputer. Już nie raz spotkałem się z jakimś bugiem, który ujawniał się może nielicznym i wielogodzinnej kłótni z adminem danego projektu ostatecznie udało się dojść do porozumienia, że jest to problem w samym programie. Nie wiem jak ten portal ma ustawione filtrowanie na takie reklamy, ale w tych czasach większość reklam jest ustawiona pod użytkowników, więc może pasuje pod ich kryteria i się wyświetla taka reklama. W świecie IT wszystko jest możliwe i nie wyklucza się nawet najbardziej oczywistej rzeczy przed sprawdzeniem.

Jestem zalogowany cały czas, nawet gdy wyskoczył mi czerwony prostokąt. Dalej mam reklamy i wczoraj dostałem grającą reklamę, której wcześniej nie miałem, bo adblock. Dlatego też wróciłem do tego rozwiązania. Reklamy reklamami, ale za inwazyjne od razu adblock. Dziękuję i pozdrawiam.

Wybaczcie, chciałem dobrze, ale jak dzisiaj wyskoczyła mi jakaś reklama z dźwiękiem(nie znalazłem jej, do razu wyłączyłem zakładkę) to nie wytrzymałem. Adblock wraca na tą stronę. Zastanówcie się jakie reklamy wrzucacie.

:/ Może po prostu miałeś farta.

A wy dalej swoje....
Najlepszym sposobem byłyby mini-dotację na utrzymanie serwisu (Poziomy postępowy paseczek informujący ile wam jeszcze brak i ile macie na dany miesiąc, często stosowany w projektach priv-serverów)
Ew. jakaś ranga na forum, albo parę rang w zależności od ilości/"jakości" dotacji, Ci co mogą lub chcą to to zrobią. Spora część osób która byłaby do tego zdolna w większości czyta, mało się udzielając, ciesząc się z nowych info/wpisów na stronie głównej, a tak to... słabo i sól tylko, sam jestem za blokowaniem wszelkiego rodzaju niechcianego, a tym bardziej inwazyjnego syfu, niezależnie od motywów ;)

lol (Kopiowanie).PNG

@Cycuszek

Widać, że im to wisi. Łatwiej jest dla nich zmusić przez taki prostokąt ludzi do wyłączenia adblocków. Nawet widać, że @Guru wchodzi i przegląda ten temat, ale jeszcze własnego oświadczenia na ten temat nie zostawił. Ważne że hajsy za reklamy się zgadzają.

Kurcze debilny pomysł z tym czerwonym okienkiem jak ma się ad blocka załączonego. Jestem cały czas zalogowany na portalu, ale jak wyłącze ad-blocka to muszę szukać grającej reklamy, tragedia. Zna ktoś jakiś sposób na obejście tego syfu i pozbycie się reklam? Ewentualnie ktoś zna inny portal podobny do tego?

Sposoby zostały opisane gdzieś na stronir 6-7.

Osobiście nie chce mi się bawić z filtrami, po prostu odpuszczam sobie ten portal aż nie usuną czerwonego prostokąta. Myślę, że jest wiele innych portali które równie dobrze spełnią nasze oczekiwania, a skoro administratorzy nie potrafią ustawić mniejszego wyłączalnego ostrzeżenia - to ich sprawa. Ja na pewno adblocka z przymusu nie wyłączę, co innego, gdyby nas po prostu poprosili.

Wybaczcie, chciałem dobrze, ale jak dzisiaj wyskoczyła mi jakaś reklama z dźwiękiem(nie znalazłem jej, do razu wyłączyłem zakładkę) to nie wytrzymałem. Adblock wraca na tą stronę. Zastanówcie się jakie reklamy wrzucacie.

W newsach pojawia się reklama z dźwiękiem jest to www..germany.travel

Fartem an nią trafiłem

Odświeżyłem stronę 30 razy i ani razu nie pojawiła się reklama z dźwiękiem.

@Hyberius

Idź trolować gdzieś indziej....