Adblock

I jak zawsze cebula pokazała klasę. Wielkie oburzenie bo ktoś śmie na nich zarobić parę groszy w uczciwy sposób.

Brak linków pod frazami, brak wyskakujących czy wysuwających się okienek ,brak reklam przed odtwarzeniem video

ale Januszowi wciąż źle on by jeszcze chciał daily reward za codzienne logowanie i procent zysku z reklam.

I jak zawsze cebula pokazała klasę. Wielkie oburzenie bo ktoś śmie na nich zarobić parę groszy w uczciwy sposób.

Brak linków pod frazami, brak wyskakujących czy wysuwających się okienek ,brak reklam  przed odtwarzeniem video

ale Januszowi wciąż źle on by jeszcze chciał daily reward za codzienne logowanie i procent zysku z reklam.

Ten procent zysku nie jest głupim pomysłem, mogliby go zaimplementować również!

Ja polecam wyłączyć adblocka i zobaczycie że te reklamy w cale nie przeszkadzają, a te promocje z g2a nawet coś ciekawego można zobaczyć. Jedyne co irytowało to ta reklama z dźwiękiem, której już nie ma.

Pamiętam jak reklama z bodajże world of tanks leciała na cały regulator przy każdej włączonej karcie. Tak długo jak nie będzie takiego syfu, uszanuje decyzję.

Muszę powiedzieć, że wyłączyłem adblocka - wchodzę na tą stronę codziennie więc mogę dać coś od siebie. I rzeczywiście nie jest tak źle. Mimo wszystko zmieniłbym trochę ten komunikat, bo zwykła kulturalna prośba może więcej zdziałać

Nie dziwi mnie dodanie na stronie wyskakujacej prosby o wylaczenie adblocka. Takie cos od dawna jest na wielu stronach ale nie w takiej denerwujacej wersji. Wywalili na pol ekranu czerwony oczojebny prostakat no i oczywiscie nie dodali mozliwosci wylaczenia tego. Wyglada to tak jakby poprosili jakiegos dzieciaka z podstawowki podczas informatyki aby zrobil im jakis pop out z prosba o wylaczenie adblocka.

W sumie to rozumiem, ze przez adblocka nie maja kasy z reklam na stronie ale przez to, ze zrobili to na taki odpier**l to odpalam adblocka ponownie.

Niech wezma przyklad np z kwejka.

Nie dziwi mnie dodanie na stronie wyskakujacej prosby o wylaczenie adblocka. Takie cos od dawna jest na wielu stronach ale nie w takiej denerwujacej wersji. Wywalili na pol ekranu czerwony oczojebny prostakat no i oczywiscie nie dodali mozliwosci wylaczenia tego. Wyglada to tak jakby poprosili jakiegos dzieciaka z podstawowki podczas informatyki aby zrobil im jakis pop out z prosba o wylaczenie adblocka.

W sumie to rozumiem, ze przez adblocka nie maja kasy z reklam na stronie ale przez to, ze zrobili to na taki odpier**l to odpalam adblocka ponownie.

Niech wezma przyklad np z kwejka.

Dokładnie o to mi chodzi.
Można ładnie i kulturalnie poprosić o wyłączenie adblocka, nie inwazyjnie.
A tutaj to wręcz rozkaz.

PS. Na kwejku i paru innych stronach mam wyłączonego adblocka, to tak do wszystkich tych, którzy mówią o mnie cebula ;)

Tak szczerze to właśnie dzięki tej stronie zdecydowałem się na adblocka. Teraz nie jest jeszcze tak tragicznie jak kiedyś no ale nie wiem ciężko będzie się przyzwyczaić bo ta strona bez reklam dużo lepiej wygląda ;p

Siemanko!

A ja skorzystam z okazji i podziękuję wszystkim tym, którzy jednak decydują się dać nam zarobić i nie włączać AdBlocka i innego tego typu syfu na naszym portalu. Dzięki! :D

Zrobcie to starannie, z mozliwoscia wylaczenia i nie oczojebnie to sam chetnie wylacze adblocka. Nie lubie jak ktos mi wmusza zrobienie czegos.

Ze wam nie wstyd tego czerwonego gowna bylo wstawiac, serio.

Widzę wiele osób ma tutaj przepalony mózg... Mówicie, że chcecie tylko mniej inwazyjną prośbę, a zaczynacie od takiego łajna ten temat, że szkoda gadać. Nie można napisać propozycji o zmianę? Nie można napisać prosto, ładnie i kulturalnie? Typowe polaczki, od razu z ryjem, że źle niedobrze, najlepiej odstrzelić i wywalić na śmietnik. Tak jak ktoś wyżej napisał o chociażby CD-Action, kiedyś info o grach szukało się właśnie w takich pismach które nie były darmowe, a reklam też zawsze było nawalone. Tu dostajecie najnowsze info praktycznie codziennie, za darmo. Ale mało, lepiej narzekać i pluć kwasem...

Widzę wiele osób ma tutaj przepalony mózg... Mówicie, że chcecie tylko mniej inwazyjną prośbę, a zaczynacie od takiego łajna ten temat, że szkoda gadać. Nie można napisać propozycji o zmianę? Nie można napisać prosto, ładnie i kulturalnie? Typowe polaczki, od razu z ryjem, że źle niedobrze, najlepiej odstrzelić i wywalić na śmietnik. Tak jak ktoś wyżej napisał o chociażby CD-Action, kiedyś info o grach szukało się właśnie w takich pismach które nie były darmowe, a reklam też zawsze było nawalone. Tu dostajecie  najnowsze info praktycznie codziennie, za darmo. Ale mało, lepiej narzekać i pluć kwasem...

xD

Widzę wiele osób ma tutaj przepalony mózg... Mówicie, że chcecie tylko mniej inwazyjną prośbę, a zaczynacie od takiego łajna ten temat, że szkoda gadać. Nie można napisać propozycji o zmianę? Nie można napisać prosto, ładnie i kulturalnie? Typowe polaczki, od razu z ryjem, że źle niedobrze, najlepiej odstrzelić i wywalić na śmietnik. Tak jak ktoś wyżej napisał o chociażby CD-Action, kiedyś info o grach szukało się właśnie w takich pismach które nie były darmowe, a reklam też zawsze było nawalone. Tu dostajecie  najnowsze info praktycznie codziennie, za darmo. Ale mało, lepiej narzekać i pluć kwasem...

Po prostu denerwuje mnie, ze Administracja nazywa to powaznym portalem, a odwala takie scierwo. Sam pomysl popieram ale narzekam na wykonanie.

Co do tematu to go nie zalozylem, a jedynie napisalem tutaj swoja opinie.

Siemanko!

A ja skorzystam z okazji i podziękuję wszystkim tym, którzy jednak decydują się dać nam zarobić i nie włączać AdBlocka i innego tego typu syfu na naszym portalu. Dzięki! 

Tylko żeby nie pojawiła się opcja donejtów, bo będzie, że p2w :rage:

Widzę wiele osób ma tutaj przepalony mózg... Mówicie, że chcecie tylko mniej inwazyjną prośbę, a zaczynacie od takiego łajna ten temat, że szkoda gadać. Nie można napisać propozycji o zmianę? Nie można napisać prosto, ładnie i kulturalnie? Typowe polaczki, od razu z ryjem, że źle niedobrze, najlepiej odstrzelić i wywalić na śmietnik. Tak jak ktoś wyżej napisał o chociażby CD-Action, kiedyś info o grach szukało się właśnie w takich pismach które nie były darmowe, a reklam też zawsze było nawalone. Tu dostajecie  najnowsze info praktycznie codziennie, za darmo. Ale mało, lepiej narzekać i pluć kwasem...

Ah te czasy, kiedy wyczekiwało się nowego numeru CD-Action :(

Powiem coś zaskakującego dla "asów", którzy się oburzają a pózniej chwala się jakimi to hackerami są, że potrafią to zablokować. Ewentualnie strzępią ryja z hejtem

Sam na swoim portalu miałem taką blokadę X czasu i zdziwię Was - ale NIE JEST ONA WYMIERZONA W ZATWARDZIAŁYCH ADBLOCKERÓW I NIE MA ONA NA CELU ICH PACYFIKOWANIA, A JEJ OBEJŚCIE MA BYĆ BANALNIE PROSTE. Już tłumaczę

1) Uwierzcie, że ogromna część odpalonych AdBlocków, to nieświadome AdBlocki z przyzwyczajenia, a nie z przekonania. Po prostu ogromny procent osób ma odpalonego AdBlocka bez jakiejkolwiek whitelisty na swoich ulubionych witrynach/youtuberach/streamerach. Powiedziałbym, że to blokada dla największych fanów, odwiedzających portal codziennie, aby zmusić chociaż do sekundowej refleksji i powiedzenia sobie "Uch zapomniałem, że mam odpalonego AdBlocka na tej stronie? :O"

2) Blokada ma być banalna do obejścia. Uwierzcie, że im by bardziej była skomplikowana to rodziła by więcej problem technicznych

3) Jak ktoś chce to wiadomo, ze to obejdzie i nie trzeba robić z siebie wielkiego guru informując o tym jakim wielkim się jest wojownikiem internetu

4) Nie wiem jak w przypadku mmorpg.org.pl ale u mnie po prostu w statystykach wyszło, że 68 % z osób, które każdego dnia wchodzą na portal miało odpalonego AdBlocka. Przez rok prosiłem/apelowałem wstawiałem możliwe do zamknięcia okienka - wskaznik nawet nie drgnął o 1 %. Wystarczył miesiąc z taką blokadą i ten współczynnik spadł do 7 %.... Z radości aż wyłączyłem 2 najbardziej wkurwiające jednostki reklamowe, a mimo to do kieszeni wpadło więcej hajsu, które zostało przeznaczone na korektorów (jeden z mankamentów witryny). Od pół roku nie mam tej blokady i co? Współczynnik to nadal 7 %.... wnioski nadchodzą same.

Mimo, że Internet i treści w nim są za darmo, to za darmo nie powstają. Wbijcie to sobie do tych pustych łbów.

c00225fa48f3.gif

Już wyłączam AdBlocka. a nie sorry, zablokowałem czerwoną reklamę na środku ekranu.

Już wyłączam AdBlocka. a nie sorry, zablokowałem czerwoną reklamę na środku ekranu. 

O kurcze hakier. Co następne? Płyta główna Guru?

Korzystam z portalu ponad 8 lat. Dzięki niemu dowiedziałem się o wielu grach. No i pośmiałem z ludzi czy wypowiedzi guru :D Miałem adblocka włączonego tylko dla tego, że po prostu był i nie zwracałem uwagi. Adblock off.

Tak w ogóle to wyłączyłem Ad-block'a bez żadnych pretensji, włączam portal już 20ty raz i dalej nie widzę tych "oczojebnych", "dokuczliwych" i "na cały ekran" reklam, co robię nie tak? No gdzie one są?! Jezu ludzie, robicie z igły widły, problemy pierwszego świata... Wyłączcie ten syf i cieszcie się brakiem jakiejkolwiek różnicy w przeglądaniu portalu zamiast robić z siebie ofiary życia i losu.

Najlepsze jest to, że nikt nie robi z siebie tutaj ofiary losu. Zawsze w internecie znajdą się tacy "biali rycerze" co to staną po jednej stronie barykady i ci "czarni rycerze" co zajmą miejsce z drugiej strony. I to od tych, co mówią "wyłączcie, dajcie im zarobić, nie ma żadnych nachalnych reklam" itd. leje się najwięcej jadu i hejtu. Przeczytajcie swoje wypowiedzi ;)

Miałem AdBlocka włączonego i będę go miał nadal, jest to moja sprawa i tylko moja, chcecie wyłączajcie, mnie to nie boli, a tylko cieszy, że wspomagacie portal.

Pozdrawiam, mniej hejtu, więcej zrozumienia :)