Zapraszam wszystkich do wspólnej gry

Zapraszam was wszystkich do dołączenia do mnie w grze i spędzenia go w miłej atmosferze. Mam nadzieję że się zaprzyjaźnimy <3

Serwer: Windrest

Region: Europa

Mój nick w grze: Saskecz

Wiek: 19 Lat

Kontakt: Posiadam Discorda.

Wszyscy są mile widziani <3

Z chęcią pomogę osobą co dopiero zaczynają grę mimo że sam wszystkiego jeszcze nie ogarniam ale to przyjdzie z czasem

/emoticons/default_wub.png" title=":wub:">:wub:

Jak ściągnę clienta to się odezwę. Mam BM'a na około 40+ lvl, ale chyba na Green Hollow. Nie będę miał problemu by zrobić postać od nowa :) Tak więc do usłyszenia :)

Do usłyszenia i zapraszam innych też, tym więcej nas tym lepiej będzie się grało :D

Chętnie zagram, dawno nie grałem więc liczę na ponowne doznania( a tak naprawdę już nie mam w co grać i chytam się tego w co kiedyś grałem xd)

Ja będę miał clienta dopiero jutro. Miałem nie małe problemy z siecią :) Jak jeszcze gracie to z chęcią dołączę. Na Windrest będę zaczynał od nowa bo postać, którą grałem od startu znajduje się na greenhollow

@MiZan gram. Odpisz na gg. Głupcze :D

Ja powracam, więc jakieś tam doświadczenie mam, wie co i jak.

Jak dalej szukacie graczy, to na windrest pisać na nick Saitou Arihira, zazwyczaj popołudniu jestem online. I ranek, wcześniej wstaje.

Bieda po aktualizacjach gra chodzi mi jak gó*no. Zrezygnowałem :)

Najlepiej napisać, że gra chodzi jak gówno i zrezygnować. A może lepiej opisać problem, a ktoś pomoże.

Dodam, że warto wrócić, bo w tym roku na serwery kr wychodzi nowy update, większy level, nowy kontynent Sorak, nowe hongmon skille dla wszystkich klas, a w przyszłym roku nowa klasa wychodzi.

Tylko, że to jest na kr wersji, więc trochę dłużej za tym poczekamy na eu wersji.

Tu jest trochę więcej informacji:

http://www.freedomplays.com/blade-soul-new-continent-level-55-cap-hongmoon-ultimate-skills/

Pobieram :)
Próbowałem się w Black Desert, ale jakoś nie podoba mi się system walki :/

I mimo, że kocham grindery, jestem zmuszony zagrac chyba w coś innego.

Wybralem Blade and soul, zobaczymy :)

Ja właśnie pobrałem tylko kwestia tego czy wolisz żebym grał facetem czy babka +modulator głosu :*

Zaczynam ściąganie będę grał.

Zapraszam was wszystkich do dołączenia do mnie w grze i spędzenia go w miłej atmosferze. Mam nadzieję że się zaprzyjaźnimy <3

Serwer: Windrest

Region: Europa

Mój nick w grze: Saskecz

Wiek: 19 Lat

Kontakt: Posiadam Discorda.

Wszyscy są mile widziani <3

Z chęcią pomogę osobą co dopiero zaczynają grę mimo że sam wszystkiego jeszcze nie ogarniam ale to przyjdzie z czasem

/emoticons/default_wub.png" title=":wub:">:wub: