Rekrutacja Former Celestial Lust

Po wielomiesięcznej grze oraz podbiciu pierwszego zamku na Melisarze jako Celestial Lust oraz przygodzie jako const-party Wpi**** Delivery na Rangorze,

postanowiliśmy powrócić przy okazji patcha 3.0 jako gildia MetaPlay, w skład której wchodzi lider oraz dowódcy former Celestial Lust.

Aktualna gildia swój nowy początek znajdzie na najnowszym europejskim serwerze.

W skład grupy oficerskiej wejdą:

Lider:

Anonymous(Emergence - Rangora)

REKRUTACJA

Rozmowa na TS3. Rozmowy rozpoczną się 20 XI 2016 od godz. 20:00.

Zapraszamy szczególnie osoby doświadczone/mające wystarczające pojęcie o grze, by uczestniczyć w realizacji głównych celów gildii.

CELE GILDII

Gildia MetaPlay jest nastawiona na realizacje wszystkich mniejszych i większych celów zarówno PvE jak i PvP. Plan szczegołowy zostanie opracowany oraz przedstawiony po wstępnych zebraniach gildyjnych.

KONTAKT

WWW: metaplay.pl

Teamspeak: metaplay.pl

Pytanko, są jakieś powiązania z gildią Secretusa?:D

W końcu :3

!!! Na to czekałem

PS Mam cichą nadzieję, że idziecie na stronę kotów :D

Pytanko, są jakieś powiązania z gildią Secretusa?:D

Metaplay nie ma nic wspólnego z aktualnym tworem czy też powstałym w wyniku różnic rozłamem Secretusa. Aktualną gildią Metaplay zajmują się osoby, które były od samego początku istnienia sekcji Archeage dawnego Celestial Lust i stanowiły o trzonie gildii multigamingowej do momentu zdobycia zamku na Melisarze. "Former Celestial Lust" w nazwie ma jedynie za zadanie informować powracających do AA graczy o tym, że gildia zajmuje się zespół, który był odpowiedzialny za wzniesienie dawnego CL na szczyt, a nie za jego rozłam i upadek :)

!!! Na to czekałem

 

PS Mam cichą nadzieję, że idziecie na stronę kotów 

Wybór strony zostanie rozstrzygnięty po testach na serwerze PTS :)

Wybór strony zostanie rozstrzygnięty po testach na serwerze PTS 

Czyli mniej więcej kiedy można spodziewać się wyboru :)?

Czyli mniej więcej kiedy można spodziewać się wyboru :)?

Nestea (z administracji gildii):
"Decyzja zostanie podjęta po testach na PTS, który startuje 29 listopada :) Myślimy, że wszystkie zgromadzone dane po testach pozwolą nam na podjęcie decyzji przed 1 grudnia :) Pod uwagę będzie brana również opinia osób, które zostaną zrekrutowane, stąd taki okres oczekiwania :) Wiemy też, że wiele gildii anglojęzycznych, zarówno sojuszniczych jak i tych nastawionych na PK czeka na naszą decyzję - niech sobie jeszcze poczekają :)"

No i super, całkiem sensowne podejście do tematu.

Jeżeli zdecydujecie się grać po stronie Nuia to chętnie dołączą do was 2 osoby ( Niekwestionowany , Arathorn ) - Rangora

Na metaplay wchodzę odkąd jest to TS LH, może przyeksperymentuje Archeage razem z wami ;) Od razu mówie ze jestem w tą grę kompletnie zielony, grałem kiedyś jak jeszcze Celestial było zwartą grupą ale dobiłem ledwie 30 lvl :D

Mam przechodzić rekrutacje? xD

Na metaplay wchodzę odkąd jest to TS LH, może przyeksperymentuje Archeage razem z wami  Od razu mówie ze jestem w tą grę kompletnie zielony, grałem kiedyś jak jeszcze Celestial było zwartą grupą ale dobiłem ledwie 30 lvl 

Zaleznie od tloku, mysle ze 50lv wbijesz z patronem w 25h

Chętnie wrócę do gry na nowym serwerze. Grałem na Rangorze swojego czasu primevalem(tym razem wybralbym inny build). Jako jedna z pierwszych osób miałem epic weapon, a pierwsza bow :D

Chętnie wrócę do gry na nowym serwerze. Grałem na Rangorze swojego czasu primevalem(tym razem wybralbym inny build). Jako jedna z pierwszych osób miałem epic weapon, a pierwsza bow  

Tez QQ z dziadowskiego BDO? :D I masz racje.

W BDO grało mi się przyjemnie, zakończyłem grę tam ze względu na to, że mam nie możliwie wielkiego pecha tam, niestety, ale nie ważne jak długo farmiłem, nic mi nie dropiło.

Możliwe, że głupie pytanie. Kiedy startuje nowy serwer?

W BDO grało mi się przyjemnie, zakończyłem grę tam ze względu na to, że mam nie możliwie wielkiego pecha tam, niestety, ale nie ważne jak długo farmiłem, nic mi nie dropiło. 
Możliwe, że głupie pytanie. Kiedy startuje nowy serwer?

przy kupnie premki co miesiac, jaka jest wedlug was r

27 nov-7 pts w tym rejonie

10 live

Przypominam, że dzisiaj od 20:00 będziemy dostępni do rozmów rekrutacyjnych.

Podania: https://metaplay.pl/rekrutacja

Złożone formularze będą traktowane jako baza informacji o osobie rekrutowanej i pomogą oficerowi w przeprowadzeniu sprawnie rozmowy wstępnej.

Rozmowy na TS3 IP: metaplay.pl

Gram na 3.0 na serwerach kr od momentu wyjścia patcha i powiem wam tak, ze jedyna sensowa strona na 3.0 to strona nuia. Koty strasznie w dupe dostaly w tym patchu.

Mam stalą grupę gdzie graliśmy od Alfa testów w AA > potem na rangora HonorPointColectors. Teraz zbieramy się na 3.0, ale aktualnie wszyscy graja na serwerach KR i zbierają doświadczenie bo zmian jest sporo.

to co jest w kr a to co my bedziemy miec to pewnie bedzie całkiem co innego

A jak z P2W, będzie czy nie ? No i czy będzie fresh start bez mozliwości przesyłania czegokolwiek z konta znajdującego się na innym serwerze?