LineCladis - polskie mmo ze słowiańską duszą

syg_3.png.6a4476f8912f86ad868a044ee0a4ae

Witajcie Przybysze!

Chciałem Was zaprosić do wspólnej zabawy w nowym polskim projekcie (grze) – LineCladis !

Rozgrywka odbywa się w świecie ulokowanym w klimatach średniowiecza z domieszką magii. Mamy podział na 3 frakcje:

- wszechobecną, prężnie rozwijającą się i kulturalną Wspólnotą Slavów

- Elfim i egoistycznym Sojuszem Imperialnym

- klęczącym i z dziwnymi niebieskimi stworkami Państwem zakonnym

(widać którą nacją gram :P)

Każda frakcja posiada swoje rasy, które są zróżnicowane pod kątem pkt cech

Posiadamy tu wiele różnych dróg umiejętności które można ze sobą łączyć, spory arsenał broni, system wydobywania surowców oraz craftingu, walk nacji o kontrolę nad danym terenem oraz zapas samogonu…

W projekcie występuje kilka form rozgrywki/expienia/zarabiania

- wędrówka - wykonujemy ją indywidualnie w celu dotarcia do konkretnej lokacji by wydobyć potrzebne nam surowce. W wędrówce spotkamy też nie występujących nigdzie indziej przeciwników

- przygoda – kosztująca nas więcej PA (punkty akcji) ale wykonywana w party/grupie. Zazwyczaj ma kilak etapów i jej zakończenie polega na ich przejściu oraz pokonaniu Bossa. Ta forma ma przewagę nad wędrówką gdyż mamy szansę na zdobycie dużo więcej doświadczenia oraz złotych koron (waluta w grze)

- Questy – zarówno system zadań dziennych, głównych i pobocznych.

Posiadamy też dobrze zaopatrzoną karczmę!

Oraz, dla osób lubiących sobie popisać, w trakcie przygotowywania jest system Sesji !

Zatem zapraszam gorąco do wspólnej zabawy oraz wspólnego tworzenia historii Elroth!

Link: http://www.linecladis.pl/

1lajk

Też swoje trzy grosze tutaj dorzucę. Gra fajna, klimatyczna, bez pay to win. Zawiera kilka ciekawych rozwiązań. Minusem jest fakt, że głównym założeniem gry jest rozwój postaci poprzez przygody drużynowe. A ze względu na ciągle małą popularność trudno znaleźć towarzyszy do walki.

Administracja na bieżąco dodaje nowy content oraz rozwija obecny. System rzemieślnictwa w tej grze to prawdziwa rewelacja.

Zapraszamy ;)

CIACH

PS: nie słuchajcie tego wyżej. Państwo Zakonne to jedyna słuszna frakcja :D

Nie zgodzę się z @kaspiel... macie tylko wino mszalne... jak możecie być jedyną słuszną frakcja bez dobrego alkoholu?

tak wgl, jak ktoś ma jakieś pytania na temat gry to śmiało pisać:D

Dzięki, z chęcią spróbuję gry :D

" - przygoda – kosztująca nas więcej PA (punkty akcji) "

znaczy się, 3 questy a jak chcesz więcej to zapraszamy do IS?

na przygodę idą powiedzmy 3 osoby. I każda z nich ma szanse wejsc w pole walki więc masz 3x większą szansę na walkę :) PA się regenerują wiec IS nie jest konieczny :P

Generalnie żeby wykonywać akcje potrzebne są Punkty Akcji, które odnawiają się +1 co 5 minut. Oprócz tego można te punkty dostać od znajomych, +15 PA dziennie. Nie ma możliwości kupienia PA nigdzie i taka opcja się nie pojawi :)

W naszym sklepiku można kupić elementy upiększające profil, powiekszacze ekwipunku, ładniejsze pionki do przygody i tym podobne ułatwiające grę elementy. Bez tego można się spokojnie obejść jeśli ktoś nie jest estetą ^^

W każdym razie zapraszamy wszystkich do naszej gry, w której największy nacisk kładziemy na wspólną grę.

Oreny do sklepiku można też zdobyć dzięki znajomym, wystarczy podać link do wizytówki postaci, w którym mogą kliknąć w link dzięki czemu dostaniemy +1 Oren. http://www.linecladis.pl/profil-zewnetrzny/1035

Pozytywnie zaskoczyło mnie ciekawe i rozbudowane uniwersum, szczerze - nie spodziewałem się tego. Wielka szkoda, że to gra przeglądarkowa opierająca się jednak w dużej części na starych, znanych wszystkim mechanizmach (chociaż z ciekawymi modyfikacjami), bo zachwyt szybko przeminął (razem z punktami akcji). Nakręciłem się strasznie czytając w wiki opisy wszystkich ras, wierzeń itd., a potem, po stworzeniu postaci i pograniu chwilę zacząłem zwyczajnie grindować, a rasa, wiara i cały "plan na postać" nie miał już takiego znaczenia.

Nie znalazłem nigdzie informacji o przygotowywanym systemie "sesji", ale gdyby stanowił on alternatywną ścieżkę rozwoju postaci i dawał więcej swobody (sandbox) to chętnie bym go przetestował.

@Torgaddon jeżeli jesteś administratorem gry, to sugeruję dodać wsparcie dla SSL na stronie.

Pozytywnie zaskoczyło mnie ciekawe i rozbudowane uniwersum, szczerze - nie spodziewałem się tego. Wielka szkoda, że to gra przeglądarkowa opierająca się jednak w dużej części na starych, znanych wszystkim mechanizmach (chociaż z ciekawymi modyfikacjami), bo zachwyt szybko przeminął (razem z punktami akcji). Nakręciłem się strasznie czytając w wiki opisy wszystkich ras, wierzeń itd., a potem, po stworzeniu postaci i pograniu chwilę zacząłem zwyczajnie grindować, a rasa, wiara i cały "plan na postać" nie miał już takiego znaczenia.

Generalnie fabuła będzie się rozwijać wraz z kolejnymi chapterami. Pierwsza lokacja będzie dostępna do 10 poziomu, potem będzie przeskok do kolejnych państw, zadań i rozwiązań technicznych. Sam świat tworzą NPCe, wypełniają go zadania, budowa potęgi frakcji. Oczywiście stale rozwijamy kolejne elementy i dopracowujemy istniejące, żeby grało się jak najprzyjemniej. Wszelkie uwagi a nawet rozbudowane propozycje mile widziane.

Nie znalazłem nigdzie informacji o przygotowywanym systemie "sesji", ale gdyby stanowił on alternatywną ścieżkę rozwoju postaci i dawał więcej swobody (sandbox) to chętnie bym go przetestował.

W naszym rozumieniu system sesji to rozbudowany mechanizm do gry w RPG gdzie rozgrywka jest prowadzona w formie postów, można wykonywać rzuty a wszystko nadzoruje MG. Co na pewno rozszerzy możliwości zabawy bez PA.

@Torgaddon jeżeli jesteś administratorem gry, to sugeruję dodać wsparcie dla SSL na stronie.

W drodze :)

Niesamowita gra, świetny pomysł, wykonanie. Dawno tak nie wciągnęła mnie gra przeglądarkowa ;) A grałem w naprawdę wiele. Polecam szczerze.

Gra ma super klimat, świetnie sie współpracuje z innymi ludźmi, a karczma... Super!

Jedno drobne zastrzeżenie. W mailu który doszedł pojawiło się coś takiego "Rozpocząłeś/aś właśnie przygodę z grą Darmowa gra przez przeglądarkę" - nic wielkiego, ale kłuje w oczy ;)

Niech Ultima będzie pochwalony a jego Jasne Oko ma was w opiece.

Witam znaczy.

W grze pojawił się nowy updejt, trochę ułatwiliśmy życie graczom na początku. Oczywiście nie w bezpośredni sposób, i tak trzeba pogłówkować jak przeżyć w niezbyt łaskawych czasach walki między trzema frakcjami, ale powiedzmy, że teraz jest więcej możliwości poprawienia swoich szans - nowa lokacja dla świeżych graczy, nowe plany na craft niskolvlowych itemów i parę innych drobiazgów. Przede wszystkim, jak to Matka Przełożona zawsze powtarza: Nie należy wydawać na głupoty!

http://www.linecladis.pl/artykul/409

Jeśli dopiero chcielibyście zacząć przygodę w Elroth, to przede wszystkim tutaj jest linczek :D

-ciach-

Najlepszą frakcją w świecie Elroth jest Zakon, który swą siedzibę ma w Atialon, Białej murowanej twierdzy w południowej części Eadern. Niezależnie od tego jak chcesz walczyć w imię Jedynego, jest tam wszystko czego tylko dusza zapragnie. Świetlisty Paladyn? Wybierz Stigmę. Zwinny zabójca? Popatrz na Sylfy. Potężny Znawca Zakazanych Czarów? Athema jest dla ciebie. A może Kapłan Ultimy leczący nie tylko duszę, ale i ciało? W takim razie Półelf! A jeszcze są ludzie, jakby komuś było mało (bo ci są wszędzie :P) Tylko u nas żarliwość w modlitwie i nieugiętość w walce z poganami! Dołącz do Krucjaty już dziś!

Jedno drobne zastrzeżenie. W mailu który doszedł pojawiło się coś takiego "Rozpocząłeś/aś właśnie przygodę z grą Darmowa gra przez przeglądarkę" - nic wielkiego, ale kłuje w oczy 

poprawione, dzięki ;)

1lajk

Nie słuchajcie tej mąci wody :D

Zakon jest zachłanny, widać to po linku polecającym chociaż... ja uczciwy półork Wspólnoty Slavów podałem ogólny link by nie czerpać z tego przyjemności...

No i mamy najlepszego Nekrof... Nekromante Bimbrownika!

Aktualnie poszukujemy też ludzi na stanowisko Karczmarza, więcej pod tym linkiem: http://forum.linecladis.pl/viewtopic.php?f=2&t=308

Zapraszamy i dziękujemy, Zim :)

Tylko elfy! Gdy inni umierają ze starości (jeśli wogóle dożyją), my jesteśmy w pełni sił! Eraht si ilno Eripme. Rov Car!

Aż chyba też spróbuję ;)

Witam,

Przez to, że niewidomy jestem udknąłem na wyborze awatara. Da się ten punkt jakoś obejść czy muszę grzecznie poprosić któregoś z adminów? :D

Cześć Gushasad :)

Gra została ostatnio dostosowana do screen readera, większość najważniejszych opcji jest już dostępna. Pracujemy nad pozostałymi.

W przyszłości chcemy też wprowadzić opcję "losowy awatar", dzięki temu problem z jego tworzeniem zostanie rozwiązany. W tej chwili można się zwrócić bezpośrednio do któregoś z adminów o pomoc!

Zapraszam Łajzy do karczmy. Może dostaniecie po ponczku.

To jakas pomylka , do gry nie da sie zarejestrowac przez problem z awatarem a na odpowiedz i pomoc od administracji nie mozna liczyc , na pewno gra sie szybko rozwinie !