Nowi gracze - seria pytań

1. Dusisz ESC i masz tam Edit UI. Tam możesz sobie pozmieniać gdzie co ma być i czy wgl ma być widoczne.
 

2 Z tego co wiem wystarczy wcisnąć enter i masz tam ikonke S i M.  Klikasz na S i masz do wyboru wszystkie pozy i możesz do nich przypisać swoje komendy 

 

3. Może właśnie chodzi o tą zakładkę o której pisałem 

Dzięki za odpowiedź :) user interface ustawiony, pozy są. Pora na dalszą exploracje BDO

schowaj broń podejdz plecami do sciany i trzymaj S....i tu zaczyna sie magia xD

Działa, jest moc :P

Piszę moje pytanie bo nikt nie opowiedział Jaka jest najlepsza klasa dla początkującego chodzi by miała łatwe kombo do ogarnięcia?

Piszę moje pytanie bo nikt nie opowiedział Jaka jest najlepsza klasa dla początkującego chodzi by miała łatwe kombo do ogarnięcia? 

Na początku odradzam klasy ala ninja posiadają niewiele HP a ich siła opiera się na szybkości unikach i własnie rozbudowane combo. Jeśli szukasz klasy z łatwym combo to polecam Warriora. Dużo obrony słabiej z atakiem ale nie wymaga łamania palców na klawiaturze :D Po awakeningu (56 poziomie) zyskuje dużą siłę ataku nie tracąc na obronie.

Ogólnie warrior jest w tym momencie prze op więc można śmiało go brać. Ranger jak w każdym mmo - klasa dla ciot więc też do ogarnięcia. Zerk z gameplayem że wbijasz się w moby i walisz głową w klawiaturę. Ogólnie te trzy klasy rządzą w pvp i w pve a reszte trzeba dużo lepiej ogarnąć by osiągnąć podobny wynik. Co nie jest niemożliwe ale prosiłeś o proste postacie :)

a jak jest z walkyrią oraz musa i maheva jak te klasy się sprawują.

Cała reszta nie licząc kunoichi jest mniej więcej na podobnym poziomie pod względem balansu i moim zdaniem również trudności. Kunoichi jest narazie zepsuta :P reszte musisz zobaczyć na gameplayu no bo nie sposób opisać jak się gra daną klasą, lepiej zobaczyć jakie ma skille itd na filmiku :)

Latwa postac jak w przypadku wiekszosci mmo to warrior natomiast....

Nie sugeruj sie tym co jest latwe czy lepsze to jest mmorpg jeden patch moze zmienic caly balans...

Znajdz taka postac ktora ci sie bedzie dobrze gralo, ktora Ci "kliknie" a nie ktora jest uwazana za op. Potestuj tak do 10-15 lvlu to bedziesz mial podstawowy zarys co i jak.

Zgubiłem osła. Jak go znaleźć? W stajni byłem, nie umarł

@Orenz12

W stajni po wybraniu osła dajesz Remote Collection. Później już tylko Take out (chyba tak to było, z pamięci piszę) i można jeździć :)

Hej mam zamiar zaczynać grę i mam pytania:

- jaki jest max lvl i jak długo się wbija ?

- IS jest drogi ?

Poza tym to tyle :)

Hej mam zamiar zaczynać grę i mam pytania:

- jaki jest max lvl i jak długo się wbija ? 

- IS jest drogi ? 

 

 

 

Poza tym to tyle 

nie ma max lvl, ale na te chwilę 60 lvl to taki "max" chociaz na korei lata 62lvl. 60 od 1lvl z dobrym gearem wbijesz w jakies 200godzin, bez gearu grajac od podstaw pomnóż razy 2,5 conajmniej!!!

IS jest drogi....ale itemy z IS na AH tu pomagaja

IS nie jest drogi. Mieści się w standardach europejskich. Tylko my się w nich nie mieścimy :p.

a jak jest z walkyrią oraz musa i maheva jak te klasy się sprawują.

Valkirya to bliźniacza klasa do warriora ma identyczne skille (po za jednym). Różnica jest dopiero po awakeningu gdzie Warrior dostaje wielki dwuręczny miecz i jego skille są nastawione na jak największe obrażenia a Valkyria pozostaje z tarczą a w miejsce miecza ma lance. Skille valki (regeneracja HP acc itd) sugerują że to raczej klasa tankująca .O pozostałych klasach sie nie wypowiadam bo ich aż tak dobrze nie znam

@RyumariW stajni mam szarą ikonkę osła i tylko 4 opcje: Connect Wagon, Exchange Horse, Register Emblem, Exit

@Orenz12

Idź do Stable Keeper'a w Velii, tam powinieneś móc odebrać tego osła. Przynajmniej ja tak miałem...

Osioł zostaje w tej stajni w której go zostawiłeś, masz napisane nad portrecie gdzie go schowałeś i tam został...
Jeśli jest poza stajnia to klikasz na ikonkę mounta prawym klawiszem i Ci autotracker pokaże gdzie jest...

Oo, bardzo cenne informacje. Dzięki wielkie :)

-200zł miesięcznie wydając na grę to wystarczająco (nie wiem co jest w IS)

-jak z gildiami przyjmują nowych (chodzi o takie większe)

-do pt jaka klasa jest najczęściej brana ? (chcę zagrać klasą o którą ludzie się biją żebym ja nie musiał się bić o miejsce w PT )

-max lvl niema a 62 to max kto wbił w korei (przecież skośnoocy to maniacy XD )? czy expienie z 62 na 63 to taki wielki przeskok expa ?

-200zł miesięcznie wydając na grę to wystarczająco (nie wiem co jest w IS)

-jak z gildiami przyjmują nowych (chodzi o takie większe)

-do pt jaka klasa jest najczęściej brana ? (chcę zagrać klasą o którą ludzie się biją żebym ja nie musiał się bić o miejsce w PT ) 

-max lvl niema a 62 to max kto wbił w korei (przecież skośnoocy to maniacy XD )? czy expienie z 62 na 63 to taki wielki przeskok expa ?

1. Tu nie wydaje się pieniędzy cyklicznie. jeśli chcesz wydać sobie 200zł... to hmmm powiedzmy że powiem Ci na co wydać. :)

2. Tego Ci nie jestem w stanie powiedzieć, w tej grze liczy się gear i lvl - w tej kolejności. Jeśli jesteś nowy ale jesteś w stanie przykoksać na tyle by dobić lvl i zebrać gear na taki poziom by uczestniczyć w guildiowych questach i wojnach --- to zapewne tak.... w przeciwnym wypadku proponujesz poszukać mniejszej ale aktywnej gildii, która powiedzmy "douczy" Cię o grze.

3. Ta gra to nie B&S czy inna gierka podzielona na PTki z dungeonami. Tutaj PT tworzy 5 osób, nie ma znaczenia jakie klasy są w niej ale jakie mają lvle i jaki gear :P. Na próżno szukać Ci tu dungeonów takich jak w B&S czy innych grach mmo.

4. Nie ma tutaj max lvla, tutaj jest "soft cap" - content pozwala na zdobycie konkretnego lvla bez konieczności podłączania się pod kroplówkę. Do 60 idzie znośnie, z 60 na 61 zwalnia około 4-krotnie zdobywany exp, po 61 ten skok jest jeszcze większy, także idzie to okropnie długo :D.

Co do 3 pytania to chodziło mi o to czy jest tu tank dps i bufer :) ale widzę że raczej nie :)