Nowi gracze - seria pytań

@Dreedzik udzwig i zwiekszone sloty w inventory są na całe konto czy tylko na postać?

postac

Czy Kakao robi problemy jeżeli płacę z perełki w dolarach, grając jednocześnie na serwerze EU i mieszkając w naszym kraju?

Czy Kakao robi problemy jeżeli płacę z perełki w dolarach, grając jednocześnie na serwerze EU i mieszkając w naszym kraju?

nie wiem.

Pytanie co do petów. 4 pety t1 wystarczą do expienia? Czy w pewnym momencie zaczyna brakować, i robienie wyższych tierów jest konieczne?

Pytanie co do petów. 4 pety t1 wystarczą do expienia? Czy w pewnym momencie zaczyna brakować, i robienie wyższych tierów jest konieczne?

przy obecnym trybie zwiększania skuteczności petów poprzez opcje w pecie już nie ma takiego cisnienia... niezależnie od t1 czy t4 na takim koks gearze i tak nie będziesz pikupować wszystkich lootów bo nawet pety t4 na booście nie są w stanie wyrobić na spotach.

Wszystkie questy w BDO są wypisane w suggested/inventory quests itp? Czy jednak chodząc po mapce znajdę jakiś, który tam nie jest wpisany?

Wszystkie questy w BDO są wypisane w suggested/inventory quests itp? Czy jednak chodząc po mapce znajdę jakiś, który tam nie jest wpisany?

w Suggested masz jakieś 2% wszystkich questów tyle, że te w sugested są ważne a tamte to questy dla CP


Gdy idę expić mogę np. zapiąć do konia wóz i podjechać pod expowisko i przerzucać tam itemy czy nie ma takiej możliwości i tylko kilka miejsc w ekwipunku konia jest dostępne? Jeżeli mogę to gdzie ten item nabyć i jak się nazywa :D

No z tego co wiem to tak się właśnie robi a podstawowy wóz chyba możesz nawet kupić u stable mastera. Albo gdzieś indziej za grosze bo go mam ale nie pamiętam skąd więc musiał wpaść z bardzo łatwego źródła :P

Kilka pytanek mam, skąd mam wiedzieć, że dany mob jest za silny ? Walczę sobie z takim krabem jakimś i wgle mu hp nie leci zresztą nikomu nie leci kolory paska zdrowia się zmieniają a potem spada na hita każdy (;/) jak określić ile komu życia zostało? Albo z bossami jak przyzywamy jest możliwość śledzenia ich paska zdrowia bo koniec końców nawet nie wiem ile oni mają życia ani ile ja obrażeń zadaję :) a fajnie byłoby to wiedzieć. Za odp dziękuję :)

Kilka pytanek mam, skąd mam wiedzieć, że dany mob jest za silny ? Walczę sobie z takim krabem jakimś i wgle mu hp nie leci zresztą nikomu nie leci kolory paska zdrowia się zmieniają a potem spada na hita każdy  (;/) jak określić ile komu życia zostało? Albo z bossami jak przyzywamy jest możliwość śledzenia ich paska zdrowia bo koniec końców nawet nie wiem ile oni mają życia ani ile ja obrażeń zadaję  a fajnie byłoby to wiedzieć. Za odp dziękuję  

Zabijaj póki nie zdobędziesz wiedzy o nim, wtedy będziesz widział ile ma hp ;)

Za każdym razem jak jest nieudane ulepszenie to durability przedmiotu spada? Czyli trzeba faile klepać na innych itemach tak :)? 20 durability to źle xp? A no i jak mi ten item już + 12 spadło durability do 20 to już go ulepszyć nie bd mógł? Czy można jakoś to odnowić?

- Tak spada

- faile wbijasz na itemkach od kowala w velli - pozniej jak je ulepszysz na 15 zawsze możesz przepalić i odzyskać część bs, lub na grunilach i je sprzedawać ;)

- dura na 20 to ulepszać nie można

- odnawiasz durability tym samym itemkiem u kowala lub memory fragment, to drugie tylko na bossowych itemkach ;)

Kolejne pytanko bo sobie teraz kalis amulet naprawiłem max durability i teraz mam 70 na czerwono i 30 na szaro (100) Nie mogę tego przedmiotu wystawić na aukcję dlaczemu :o? Coś jeszcze trzeba zrobić?

Musisz go jeszcze naprawić

Kolejne pytanko bo sobie teraz kalis amulet naprawiłem max durability i teraz mam 70 na czerwono i 30 na szaro (100) Nie mogę tego przedmiotu wystawić na aukcję dlaczemu :o? Coś jeszcze trzeba zrobić?

Do kowala, kliknij repair i najedź myszką na amulet i kliknij prawym. Tak go naprawisz :)

@Dreedzik Jak sprzedać konia z wysokim tierem? Nie mogę go wystawić na AH a u stajennego tylko możliwość sprzedaży npc ,

@Dreedzik  Jak sprzedać konia z wysokim tierem? Nie mogę go wystawić na AH a u stajennego  tylko możliwość sprzedaży  npc ,

Podświetlona opcja jest opcją wystawienia konia na sell dla ludzi

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi mam tylko jeszcze jedno pytanie, mam problem z płatnością przez steam raz doładowałem 30 euro po 20 nieudanych probach połączenia z serwerami steama w grze, teraz od 2 dni próbuję dokupić za 20 euro waluty i nic, cały czas weryfikacja danych logowania a potem błąd połączenia z serwerami steam, spróbuj ponownie później. :/ To później już 2 dni minęły, a potrzeba mi 2 petów jeszcze. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Na koncie steam posiadam oczywiście potrzebną kwotę. halp. No a teraz jeszcze przez 3 dni chyba są kupony - 20% chciałbym skorzystać :/

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi mam tylko jeszcze jedno pytanie, mam problem z płatnością przez steam raz doładowałem 30 euro po 20 nieudanych probach połączenia z serwerami steama w grze, teraz od 2 dni próbuję dokupić za 20 euro waluty i nic, cały czas weryfikacja danych logowania a potem błąd połączenia z serwerami steam, spróbuj ponownie później. :/ To później już 2 dni minęły, a potrzeba mi 2 petów jeszcze. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Na koncie steam posiadam oczywiście potrzebną kwotę. halp. No a teraz jeszcze przez 3 dni chyba są kupony - 20% chciałbym skorzystać :/

support

Lepiej sprzedawać ryby wyłowione z wody czy coś z nimi zrobić?

@edit; i jeszcze jedno, czy exp z weekend bonus + Olvia server się stackuje?