Nowi gracze - seria pytań

akuratnie Kzarka ma najwięcej ACC 

W temacie "nowi gracze" nie pomyślałem nawet przez sekunde o Kzarce :P ale dobrze, że poprawiłeś bo faktycznie zasugerowałem coś innego :)

Dlaczego ma być dziwne, że ktoś wystawia towar na który jest największy popyt w danym momencie jeśli i tak ma zapewnioną stałą cenę?

Jest to o tyle dziwne, ze kazdy inny kostium sprzedalby sie tez za ta sama cene w tak samo krotkim czasie. A tak to dochodzimy do tego, ze kazdy musa, ktory zdecyduje sie na kostium bedzie chodzil w western frontier, a np. Valkiria w jakims tam jej odpowiedniku, ktory jest najczesciej wystawiany. No nic, ale skoro tak to wyglada i nie ma innych zrodel na dostanie kostiumu to trzeba sie z tym pogodzic :)

Wiesz na chłopski rozum każdy kto kostium sprzedaje to wystawia najnowszy kostium danej klasy bo najwięcej osób go nie ma jeszcze. Po za tym najlepiej chodzą kostiumy z awakeningiem a takich jest chyba po sztuce na klasę? Stare klasy jak warrior czy giant mają chyba więcej tylko.

Tylko taki western frontier, ktorego sie tu trzymam schodzi w 5-10 sekund niezaleznie czy jest z awakeningiem czy bez. Ale niewazne, nie ma co gdybac. Uwazam temat za wyczerpany i dzieki za odpowiedzi :)

Jesłi chodzi o stroje, ludzie wystawiają najnowsze dlatego, że jest na nie największy popyt, ludzie często piszą by ktoś wystawił stary... Klasy Awakeningowe mają po 1, co niektórzy mają już po dwa.

Kolejną sprawą małej ilości stroi są czynniki jak:

- limit 5 wystawień na tydzień,

- duża cena w perłach,

- słaby zarobek względem wydanych realnych pieniędzy.

Prawdą też jest, że cokolwiek by się na AH nie pojawiło z IS zniknie w mgnieniu oka :D

Koreańczycy chociażby mają ceny praktycznie 3x niższe od naszych, nie mówię o koszcie pereł ale o cenie w perłach i tak koszt takiego nowego stroju awakeningowego to 1200 pereł, u nasz ten koszt to 3400 pereł. Do tego koreańczycy sprzedają ten item za 100.000.000 a my po 24.000.000... co jest kompletnie nieporównywalne.

Nie dziwię się, że Producent nie jest zadowolony z zysków jakie generuje NA i EU wersja.. ceny są po prostu za duże.

Kiedyś zapewne pewnego słonecznego dnia producent się wkurzy i zażąda wersji f2p na NA i EU.. wyrówna ceny i inne i tyle.. ale wtedy większość będzie już tak obrobiona i dorobiona, że nie ma co sie tym przejmować.

Masz racje. Prawda jest taka, ze kostium drozszy 6x od samej gry (kupowalem na black friday) to porazka. Bez problemu kupilbym cos w IS bo wiele razy tak robilem w roznych grach, ale gdyby ten np. outfit kosztowal dajmy na to 5-10€ a nie 30.

To teraz ja mam pytanko

Kupiłem BDO z okazji Black Friday za jakieś marne 5 ojro i właśnie sobie pobieram i chcę się zapytać czy wyglądy zbroi, broni itp. jakoś znacząco się zmieniają (pomijając outfity). Wybaczcie jeśli powiedziałem właśnie jakąś głupotę, ale kojarzę coś jeszcze jak grałem na rosyjskiej wersji, że na przestrzeni leveli wygląd tego uzbrojenia prawie się nie zmieniał.

Prawie się nie zmienia bo i samej zbroi też prawie nie zmieniasz. Praktycznie od początku gry chodzisz w na przykład grunil secie i zmieniasz go dopiero na end game'owy boss armor. Wygląd to tylko is :) Wszystko oczywiście do zdobycia za kase w grze :)

Trzeba też dodać, że każdy element można farbować. Dzięki czemu można ciekawe efektu uzyskać tym bardziej, że każdy z części seta jest jeszcze podzielony na wiele małych elementów na farbowania.

Ok mam pytanie :) obecnie mam 53 lvl i mam pytanie jaki kostium kupić na początek oraz jakie pety najlepiej ?

Czy opłaca mi się kupić liverto na +0 i samemu ulepszać ? biegam z Yuria +9 gram Kunoichi

Jakie buffy stosować ?

Co mi jeszcze doradzicie żeby było lepiej bo ciężko się expi z 70AP i 76DP na Helm Station

Mam pytanie jakich skilli używać może ktoś podać build pod exp ?

O w morde to pocisnąłeś z tym 70ap na 53 lvl :P czyste liverto opłaca się jeśli masz czym bić teraz a nie masz więc albo odrazu liverto pri (jak masz kasę) albo kalis +15/pri/duo (jak masz mniej) do tego full grunil set na +5 robisz i z tym startujesz grę dopiero. Wtedy sam podbijasz armor przy okazji robiąc fail stacki a jak masz dużo to podbijasz liverto, które możesz dropić z world bossów.

Kostium obojętnie pety raczej też w moim odczuciu to nie ma wielkiego znaczenia.

Z klasą nie pomogę.

mam 20kk srebra XD gram od 4 dni więc ciężko będzie o pri więc musze kupić te pety żeby zbierały kasę i żeby coś kupić lepszego :/

mówisz że na bossy ale gdzie te bossy i sam dam im rade :D ?

narazie o bossach zapomnij bo i tak nic nie ugrasz jak nie będziesz miał przynajmniej startowego gearu, który Ci opisałem. To są world bossy i bije je sporo ludzi z tym, że drop liczy się od dmg, który włożysz w bossa dlatego musisz mieć jako taki gear.

o kurde za moich czasow to na helmy chodzilo sie z 120 AP minimum ale to bylo rpzed nerfem mobow z mediah

no spoko ale jak te 120ap wyciągnąć :P)

a jak zarobić kasę poza łowieniem i mówię od razu gram 5 dni

gdzie opłaca się siedzieć żeby coś zarobić w moim przypadku ;/ panie jak żyć :D

Idź na szkielety, tam dropią witch earingi. Po za tym ap to nie tylko broń ale też accesory a jak wyciągnąć fajne ap pisałem już chyba dwa razy w tym temacie. Kup sobie Bares neck i blue coral ringi na pri, do tego duo bares kolczyki i masz jakiś tam accesory start za 5 milionów.

nom o akcesoriach nie mówiłeś :P a co do broni to mi z 100kk srebra trzeba więc muszę zarobić :)

mówisz:

Idź na szkielety,

a ja powiem że nie mam pojęcia gdzie one są i pytanko możesz mi pokazać gdzie one są ? np po przez tą stronę http://www.blackdesertfoundry.com/list-of-guides/

Dziękuję Ci za wszystkie odpowiedzi bardzo mi to pomaga :)

nom o akcesoriach nie mówiłeś  a co do broni to mi z 100kk srebra trzeba więc muszę zarobić 

 

mówisz:

a ja powiem że nie mam pojęcia gdzie one są i pytanko możesz mi pokazać gdzie one są ? np po przez tą stronę http://www.blackdesertfoundry.com/list-of-guides/ 

 

 

Dziękuję Ci za wszystkie odpowiedzi bardzo mi to pomaga 

http://www.blackdesertfoundry.com/map/?lat=-42.26917949243504&lng=-72.784423828125&M=Hexe%20Sanctuary#6/-38.557/-75.542

A i proszę bardzo, mam nadzieję, że nie tylko Tobie chociaż troszkę pomaga to co wypisuję tutaj :P

PS. Co do broni to PRI Ultimate Kalis shortsword - 36m i na offhand PRI Estique Kunai - 32m więc stówka to za dużo :P Możesz też kupić na +15 i później z czasem samemu podbić na PRi (to jest jedno z najprostsze podbić) wtedy koszty ci spadną do 40 milionów.

Witam, wróciłem do BD po małej przerwie i obecnie kompletuje sprzęt. Jaki set polecacie dla Witch ? Biegałem w zestawie 3x Taritas + rękawice Agerian. Podobno Grunil uniwersalny tylko trzeba w niego pakować dobre kamienie a te kosztują.

Witam, wróciłem do BD po małej przerwie i obecnie kompletuje sprzęt. Jaki set polecacie dla Witch ? Biegałem w zestawie 3x Taritas + rękawice Agerian. Podobno Grunil uniwersalny tylko trzeba w niego pakować dobre kamienie a te kosztują.

Proponuje boss armor, wcześniej to dowolnie - moje zdanie.