Obrażanie innych

Dowiem się jakich innych i gdzie obraziłem? XD d81610cd6a2e86be18abbbacee2b9aba.png

Dowiem się jakich innych i gdzie obraziłem? XD 

Ja czuje się obrażony Twoim istnieniem.

kurde, nie chciałem :/

Ja czuje się obrażony Twoim istnieniem.

Czy obrońca ma lepszy pocisk? Inaczej @Nvminer wygrywa :v

A tak na serio może modowi coś się zle kliknęło i zaraz ci usunie tego punkta

dobra ziomy, pewnie to przez to, że napisałem "skurwysynom" w piszę, bo mogę. NS uznała, że obrażam tym wszystkich INNYCH XD. Stąd warny. Nie chce mi się z nią kłócić, bo pewnie i tak zamknie mi temat. Eldo ziomeczki, idę w kimę, bo jutro kolos z fizyki.

dobra ziomy, pewnie to przez to, że napisałem "skurwysynom" w piszę, bo mogę. NS uznała, że obrażam tym wszystkich INNYCH XD. Stąd warny. Nie chce mi się z nią kłócić, bo pewnie i tak zamknie mi temat. Eldo ziomeczki, idę w kimę, bo jutro kolos z fizyki. 

Heh myślałem, że każdy skojarzy ten tekst z tym sławnym memem " *h*j w d*p* ********* "

dostałem tego samego warna (??????)

Jestem ciekaw czy Ci powyżej dostąną warny bo ja np: dostałem kiedyś warna za ocenzurowane słowo "zaje***ty" a powyżej są użyte bardziej hardkorowe słowa

Jeszcze trochę to strach będzie cokolwiek napisać na tym forum, w sumie już tak jest Kappa

Mi się wydaje, że za awka dostałeś, wszystkie hentajco japońce powinny dostawać i na końcu zarobić bana xD

Może być też, że to trudne dni XD

SiLus przestań robić z siebie błazna, regulamin się zmienił i można przeklinać

Dowiem się jakich innych i gdzie obraziłem? XD d81610cd6a2e86be18abbbacee2b9aba.png