Zażalenie - Northen Star

Wnoszę zażalenie o niesłuszne warnowanie/przekroczenie uprawnień moderatora Northen Star.
Obecna sytuacja na forum jest jaka jest i nie ma przed tym ucieczki, natomiast albo jesteśmy konsekwentni i warnujemy wszystkich za przewinienia w regulaminie, albo nikogo.
Nie wiem, co wczorajsza sytuacja miała ma celu pokazanie, możliwe, że możliwość zabłyśnięcia przed przyszłym zespołem - nie wnikam.
Natomiast nagłe poczucie sprawiedliwości i warnowanie za to, co na Chatbox'ie czy niektórych tematach dzieje się od dawna, jest dowodem na nieprofesjonalizm oraz stronniczość moderatora.
Co więcej, pragnę zaznaczyć, że twórcy regulaminu sprzed dnia 28/11/2016 nie są już podmiotami odpowiedzialnymi za jego egzekwowanie z racji zrzeczenia się praw przez ponad 2/3 osób. Niniejszym istota regulaminu jest nieaktualna i do momentu zaktualizowania nie można wyciągać konsekwencji z niedostosowania się do niego.
Nie mniej, uzasadnienie "Obrażanie użytkowników" nie jest wystarczające, jeżeli nie podaje się kto właściwie został obrażony.
Do tego, ban trwał więcej niż 24h. Został on przyznany przed godziną 22.00 czasu GMT, a znikł po 23.00 czasu GMT.
Wnioskuję więc o uzyskanie stosownej rekompensaty za zbyt długi czas bycia odłączonym od społeczności forum.
Z wyrazami szacunku,
Might Tay

Podpinam się. Mój temat został totalnie zignorowany, zamknięty bez słowa wyjaśnienia:

Po czym dzisiaj jakieś "niewiadomo" co pojawiło się w jakże fenomenalnym temacie "Piszę, bo mogę"

Ona(?) to jakis medal z kartofla powinna dostac, bo juz tyle skarg na nią(?) było że masakra :D
#offtop

Ostatnio dostalem bana ZA raportowanie ludzi gdzie report byly oczywiste...na 14 dni , gdzie w regulaminie jest o tym ze mozna dostac bana na 14 dni za raporty lub za wypowiadanie swojego zdania...? tyle ze od jimai...zreszta nic sie nie zmienilo na forum a wrecz powiedzial bym , ze jest jeszcze gorzej teraz dostaje sie bana za widzi misie moderatora.

i co ten temat da dobrze wiemy ze Northen Star ma tutaj duże plecy wiec jedynie można ponarzekać a jej i tak nic nie zrobią...cóż jak dobrze wiemy są równi i równiejsi :P

Nic na to nie poradzimy jezeli 16-18 latkowie beda moderatorami....taka osoba dopiero zaczyna zycie nie zna wiekszosci zachowan ludzi , slabo lub wcale interpretuje pisane teksty... jest to jak dla mnie smieszne , ze na tak znanym portalu modami sa tak malo doswiadczone osoby.

Jezeli tak faktycznie jest jak pisze Might to Nowa wladza powinna wybrac czy tam oglosic konkurs na moderatorow , dac jakies kryteria wymagania np . byli moderatorzy stron admini zajmujacy sie na codzien prowadzeniem stron itp itd.. i napewno nie 16-18 lat.

Northen była chyba jedyną osobą która nie miała, ani stażu tu, ani doświadczenia, a została wybrana na to stanowisko, od samego początku ten wybór budził kontrowersje.

Szkoda, ze przed rezygnacją nie dałem Ci perm bana Bladek, zrobiłbym w ten sposób coś dobrego dla świata na odchodne.

W naszym zespole nie było osoby młodszej niż 18 lat (a to ze Avitus wyglada jak 13latek to inna bajka kappa). W tym momencie większość ma mocno ponad 20. Jestem również przekonany że Northen jest starsza od Ciebie.

Dodając na odchodne powiem tylko, że była najbardziej kompetentną moderatorką z jaką pracowałem.

Szkoda, ze przed rezygnacją nie dałem Ci perm bana Bladek, zrobiłbym w ten sposób coś dobrego dla świata na odchodne. 

Błędem było odbanowanie go jak pozostałej części chętnych

(a to ze Avitus wyglada jak 13latek to inna bajka 

Przynajmniej nie wyglądam jak stary pryk narkoman 4Head

Szkoda, ze przed rezygnacją nie dałem Ci perm bana Bladek, zrobiłbym w ten sposób coś dobrego dla świata na odchodne. 

 

W naszym zespole nie było osoby młodszej niż 18 lat (a to ze Avitus wyglada jak 13latek to inna bajka kappa). W tym momencie większość ma mocno ponad 20. Jestem również przekonany że Northen jest starsza od Ciebie. 

 

Dodając na odchodne powiem tylko, że była najbardziej kompetentną moderatorką z jaką pracowałem.

Nie zmienia to faktu, że skądś są te zażalenia. Chyba nie napiszesz mi, że w 99,9% przypadków były wyssane z palca? Forum tworzą zwykli użytkownicy,a nie modowie. Podobno już zbanowaliście ponad 2k ludzi, a później się dziwicie, że są zażalenia i pustki na forum. Hmm czy 'odgrażanie' po fakcie jest fajne? Nie zbanowaleś i tyle ( i tak pewnie za błahostke byś to zrobił ).

Nigdy nie dałem bana za błahostkę. Nie mówię, że były wyssane z palca, nie chcę mi się już wnikać głębiej. Po to odszedłem żeby nie musieć, ale jak widzę taki post to aż wstyd nie zareagować.

Szkoda, ze przed rezygnacją nie dałem Ci perm bana Bladek, zrobiłbym w ten sposób coś dobrego dla świata na odchodne. 

 

W naszym zespole nie było osoby młodszej niż 18 lat (a to ze Avitus wyglada jak 13latek to inna bajka kappa). W tym momencie większość ma mocno ponad 20. Jestem również przekonany że Northen jest starsza od Ciebie. 

 

Dodając na odchodne powiem tylko, że była najbardziej kompetentną moderatorką z jaką pracowałem.

Pisze to wylacznie po tym co modzi mieli w profilach jeszce 1-2 lata temu :)

lecialy tu bany za byle co i taka jest prawda ze to wlasnie przez nie forum wyglada obecnie jak wyglada...kiedys ludzie non stop tu siedzieli forum zylo ale po fali perm banow ,warnow za byle co wiekszosc osob sie wykruszyla lub pozakladala fake konta... Czyzby ktos to zauwazyl?

Moca Sadu Najwyzszej Instancji, sedzia Anna Maria Wesołowska po wnikliwej analizie postepowania, uznaje autora tematu za winnego. Zaleca takze wysmarowac sie "mascia na bol d*py"

Nigdy nie dałem bana za błahostkę. Nie mówię, że były wyssane z palca, nie chcę mi się już wnikać głębiej. Po to odszedłem żeby nie musieć, ale jak widzę taki post to aż wstyd nie zareagować. 

ty może nie ale niektórzy tak bo nad interpretowali regulamin a co do NS to dobrze wiemy ze jest chyba jednym z nielicznych modow który co chwile ma otwierany topic z zażaleniem ze nie słusznie warna dała i zawsze kończy się tym co zwykle i pewnie będzie tutaj temat zostanie zamknięty a ona nadal będzie robić swoje błędy.

Moca Sadu Najwyzszej Instancji, sedzia Anna Maria Wesołowska po wnikliwej analizie postepowania, uznaje autora tematu za winnego. Zaleca takze wysmarowac sie "mascia na bol d*py"

Żart czy nie żart, ale Might Tay'a to Ty szanuj. Ja tego gościa kojarzę od samego początku strony, dodał masę użytecznego contentu, to że nie ma żadnej posady na stronie to chyba dlatego, że sam nie chce bo nie widzę innego powodu. Szanujmy się bo tacy ludzie świadczą o sile forum.

Żart czy nie żart, ale Might Tay'a to Ty szanuj. Ja tego gościa kojarzę od samego początku strony, dodał masę użytecznego contentu, to że nie ma żadnej posady na stronie to chyba dlatego, że sam nie chce bo nie widzę innego powodu. Szanujmy się bo tacy ludzie świadczą o sile forum.

Tez go kojarze, niekoniecznie dobrze :) Same zale o jakies smieszne warny, bany sa poprostu glupie. Chyba, ze ktos ma parcie na forumowy fame to zapewne byl to cios w serce

tzn ja tu widze taki ciąg sytuacji:

1. wpływają skargi zażalenia na NorthernStar

2. kilka osób się pod tym podpisuje

3. Przychodzi ktoś kto czuje się 'ważny' na forum, napisze coś w stylu 'nie płacz' albo 'masz maść na ból d*py' albo jeszcze inne ośmieszające i umniejszające autora tematu.

4. Ta osoba dostanie kilka lajków od osób które bronią NorthernStar

5. Wszyscy się pośmieją i na końcu g****o z tego wyniknie.

6. Nic nie zostało rozwiązane ale korona z głowy burżuazji forumowej spaść nie może.

Czy nie o tym pisał PlainLazy wcześniej trochę? po co te wszystkie zapewnienia itp itd?

Dojdzie do sytuacji ze 50 chłopa będzie miało skargi na 1 osobe, ale ktoś ... ekhm KTOŚ przyjdzie i powie "nie" i nastanie cisza.
Fajnie tu macie na tym forum :) ja też dostałem warny chyba 2 od w/w osoby ale szkoda strzępić jezyk.

nie wiem o czym mówisz, że pisałem, ale to nie ma już raczej większego znaczenia w tym momencie.

Ja jeszcze na swoją obronę chciałbym dodać, że to wtedy wszystko to nie ja pisałem. Podałem passy koleżance na gg i ona mi taki nieśmieszny żart zrobiła :/

Cześć,

Warna jak i chwilowego bana dostałeś za ten temat:

Cóż, co się dzieje - wszyscy wiedzą. I uważam, że na mnie, czyli na jednym z najstarszych, dalej aktywnych użytkowników, leży zadanie zebrania tego wszystkiego do kupy.

 

Przez 10 lat pojawiło się tutaj wielu różnych użytkowników. Bardziej i mniej inteligentnych(Xar). Debili(Xar) i geniuszy. Pomidorów(Xar) i ziemniaków(Xar).

 

Mamy ich wszystkich w d*pie, ale nie zapomnimy, o chwilach śmiechu i zadumy, dzięki ich kretynizmom.

 

Dziękujęmy administracji, nawet tej zjebanej części. Staraliście się, co zostanie odnotowanne w annałach.

 

Dziękujemy moderacji za gówniane moderowanie i nieustanne powody do beki z nich.

 

Dziękukemy redaktorom i video...

Nie, Wam nie dziękujemy.

Sto ch*jów w d*pę w kotwica w plecy.

 

No i najważniejsze, dziękujemy Wam, drodzy użytkownicy, za bycie najgłupszym zbiorem randomowych idiotów w internecie.

 

Peace & tits

 

Forum MMOPLAY'a 2006-2016 [*]

We may forget

But we will not forgive

Nie wymieniłam kogo konkretnie obraziłeś, bo byłoby to 90% forum. Za kolejne podobne wpisy ilość warnów jak i czas bana będzie wydłużony.

Pozdrawiam