[APK] BeeFighters - Instancje, PvP/E - aplikacja mobilna

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Ekonomia & PvP/E
Model Płatności: F2P
Data wydania: Styczeń, 2017

Google Play: APK

wallbee.png

BeeFighters.com

BeeFighters.com jest nową, prężnie rozwijającą się grą internetową via www z jedyną i niepowtarzalną tematyką. Oficjalny start gry (wyjście z fazy beta i restart kont) odbył się 1 stycznia 2017r. owocując w ogromną rejestracje nowych kont oraz utrzymaniem wysokiego online po dzień dzisiejszy!

Gra pozwala użytkownikowi na wcielenie się w pszczelarza/inwestora i rywalizowanie między graczami o posiadanie jak najlepszej pszczoły w rankingu BeeFighters oraz nagrody rzeczowe jak i prestiż na serwerze.

Atutami gry jest ogromna i ciągle rozwijająca się funkcjonalność, co czyni ją wyjątkową. Do walorów tej gry możemy zaliczyć:

  1. Akcje, Podziemia i Przygody, na których mamy możliwość zdobyć dobra różnego rodzaju: pieniądze, kilka odmian miodów, pszczoły oraz nektar, dzięki któremu mamy możliwość rozwijania statystyk pszczół.
  2. Arena/Podziemia - to miejsce gdzie pozyskasz dodatkowe doświadczenie, większą ilość miodu oraz finanse/mleczko pszczele, lecz pamiętaj do zdobycia tego potrzebujesz wytrenowanej pszczoły!
  3. Ogród, w którym sadzimy drzewa, kwiaty, krzewy potrzebne do wydobywania miodu.
  4. Przemysł – miejsce gdzie zainwestujesz swoje zarobione finanse zdobyte podczas Akcji oraz Przygód, wykupując budynki zarobkowe oraz ule do produkcji miodu.
  5. Ataki/Obrona Rojem – wyszkol 10 dodatkowych pszczół, które pomogą Ci w rabowaniu przeciwników z magazynowanego miodu oraz uchronią Cię przed grabieżą.
  6. Handel – jaka licząca się gra może istnieć bez dobrze zorganizowanego handlu zewnętrznego.

oraz to, co najważniejsze oraz niespotykane nigdzie indziej

  • Instancje – pierwsze i jedyne Instancje występujące w grze przeglądarkowej! Zbierz 20 graczy i zmierz się z potężnym owadem, który przetrzymuje porwane pszczoły. Choć zostały wprowadzone miesiąc po starcie gry, przeciwnik okazał się na tyle potężny, że tuż po przegranej walce handel bardzo się ożywił a wymiana zdań odnośnie taktyk do pokonania danej Instancji zalała Chat na wiele godzin.

Do Instancji może przystąpić 20 graczy, założyciel decyduje, kogo przyjąć i jaką role mu powierzyć. Do dyspozycji są 3 stanowiska: tank (obrona), dps (atak), healer (support). Ze względu na umiejętności pszczoły wybiera się odpowiednie, które posłużą, jako osoby przyjmujące obrażenia jak i osoby, które te obrażenia maja generować.

Dla ułatwienia gry zaraz po zarejestrowaniu dostępny jest samouczek in-game. Przygotowaliśmy również bardziej rozbudowany samouczek, który ułatwi wam pierwsze kroki w grze. Link: Samouczke

Po więcej szczegółów serdecznie zapraszamy na BeeFighters.com oraz na nasz FanPage oraz forum gry.

Plusy:

+ brak narzuconej drogi rozwoju
+ oryginalna tematyka
+ rozbudowana funkcjonalność
+ prosty i przejrzysty interfejs
+ przygody pełne emocji
+ możliwość gry na urządzeniach mobilnych i PC

Minusy:

- trzeba poświecić trochę czasu, aby poznać wszystkie funkcje w grze
- dużo pracy trzeba włożyć na początku gry
- uzależnia

Darmowe Konto Premium - zapraszamy do gry! ;]

Chyba trzeba będzie dodać tę grę do naszego spisu. Bardzo mi się podoba podejście do tematu, w końcu coś świeżego, a zarazem tak swojskiego. Trzymam kciuki, żeby udało się rozwinąć skrzydła do oporu.

Swoją drogą PZP powinien ją promować. ;)

Dzięki wielkie za słowa dodające siły w działaniu ;) Ostatnie dni spędzone na wdrażaniu dodatkowej funkcjonalności odnośnie wojen klanowych oraz korzyści z nich płynących. Cały czas dodawane są drobne poprawki oraz elementy, które pozwolą poczuć bardziej jej klimat.
Bez pszczół nie ma życia, wiec dlaczego nie można poświecić jej i gry :)

Zapraszam wszystkich do gry. Fabuła ciągle się rozwija. W przeciągu tygodnia zostały wprowadzone:

  • Wojny klanowe (czas trwania 5-14dni)
  • Punkty Honoru za udział w Wojnie Klanowej, które możemy wymienić na dodatkowe punkty regeneracji, zwiększony procent zarobku oraz kolejną pszczołę kaukaska (pszczoła odkrywca)
  • możliwość szybszego zbierania plonów w Ogrodzie
  • nowe poziomy Podziemi oraz umiejętności do owadów w nich spotykanych
  • drobne zmiany kosmetyczne

Aktualnie pracujemy nad:

  1. wprowadzeniem drużyn: atakującej oraz broniącej składającej się po 5 pszczół
  2. wprowadzeniem dodatkowych pszczół: Królowa pszczół, pszczoła karłowata
  3. wprowadzeniem kolejnej pszczoły odkrywcy dostępnej tylko dla osób polecających grę
  4. modyfikacją aktualnego systemu walk - rabunek miodu/finansów
  5. modyfikacją Podziemi, które wiążą się z wprowadzeniem nowych rodzai pszczół

Zapraszamy wszystkich serdecznie do gry BeeFighters.com oraz na naszą stronę BeeFighters.com FanPage

Do pierwszego postu został dodany samouczek ;)

Przez ostatnie kilkanaście dni do gry zostały wprowadzone następujące rzeczy:

  1. Królowa pszczół oraz Pszczoła opiekunka, których głównym zadaniem jest pozyskiwanie nowych pszczół do Areny/Roju oraz opieka nad nimi
  2. Warunki pogodowe, które wpływają na produkcję miodu
  3. Pory roku, od której modyfikowana jest Przygoda
  4. Samouczek, wbudowany w grę
  5. Ataki Roju, z którego pozyskujemy miód zrabowany przeciwnikowi
  6. kilka mniejszych modyfikacji odnośnie silnika i wyglądu gry

Zapraszamy wszystkich na oficjalny start gry, który odbędzie się 1 stycznia 2017 roku. Dla aktywnych graczy przewidziane nagrody rzeczowe oraz pieniężne.

Specjalnie założyłem konto na forum aby dać opinie o tej grze!

Świetnie rozbudowana gra, ma bardzo dużo funkcjonalności, jeszcze nie wszystkie udało mi się odkryć.

Już jutro jest jej oficjalny start, więc testujcie jeżeli chcecie wygrać nagrody i być pierwsi :)

Tematyka oryginalna i widać że silnik gry autorski, nie jakieś kopie .....

Gra swietna i do tego bez p2w chyba zagoszcze u niej na dluzej ; )

Dokladnie to sie ceni ze nie ma p2w!

Praktycznie codziennie sa aktualizacje, mega wktecajaca gra :-)

Dzis kolo 19 oficjalny start!!!

kiedy szerszenie ??

Szerszenie są w Podziemiach :)

Świetna gra, godzinę temu ruszyła rywalizacja o pierwsze miejsce w tym miesiącu - ciekawe kto wygra nagrody rzeczowe ! :)

Gra niesamowita. Niczym z początków Gladiatus, przyjemny klikacz. :)

Dołączyłem do grona pszczelarzy ! Gra super ! Pozdrawiam ! ^_^

No i gra ruszyla, jest rywalizacja o top 1 :-)

Gra wystartowała, do walki o nagrody przystąpiło 442 użytkowników. Online na daną chwile wynosi 47 graczy. Zapraszamy do do gry :)
Dziękujemy wszystkim za wyrażenie pozytywnej opinii odnośnie gry :)

Gra się super! Fajny projekt, polecam każdemu!

Gra tak samo dobra jak jej twórcy.

Słuchają graczy - szybko pozbywają się problemów mniejszych lub większych.

Produkcja szybko się rozwija, a społeczność pomimo, że niezbyt duża jest bardzo przyjazna.

Minusem może być fakt, że strasznie wciąga i wymaga poświęcenia dosyć sporo czasu.

Gra pozwala nam rozwijać się na kilka sposobów ale na ten czas wydaje mi się, że każdy jest dobry - więc mamy balans.

Premium istnieje, ale po pierwsze cena jest odpowiednia, a po drugie nie daje się odczuć P2W.

Zachęcam do spróbowania.

Świetna gra! Oryginalna tematyka, rywalizacja w wielu obszarach i cały czas się rozwija. Nie mogę sie doczekać Instancji.

Super atmosfera na chacie! Mili i zabawni ludzie. ;) Nic tylko grać!

Świetna gra! Oryginalna tematyka, rywalizacja w wielu obszarach i cały czas się rozwija. Nie mogę sie doczekać Instancji.

Super atmosfera na chacie! Mili i zabawni ludzie.   Nic tylko grać!

Stary... Rozumiem, że chcesz wypromować swoją grę itp. Tylko nie rób tego w taki sposób. Rejestracja 11minut temu i bam... Pierwszy post w tym temacie i wychwalanie gry. Nie tędy droga ^^ Lepiej pogadaj z kimś z ekipy mmorpg to jakiś artykuł na głównej Ci zrobią.

Jestem przodowym graczem. Zarejestrowałam się specjalnie po to, żeby polecić grę innym. Jakbyś grał w Beefighter to byś wiedział, że nie spamuje głupkowato w temacie o którym nie mam pojęcia. :/ Na chacie w pszczołach jest milej... Myślałam, że to odpowiednie miejsce do robienia takich rzeczy, ale najwidoczniej nie warto udzielać sie na forach.