Obecny stan gry balans itd

Przez ostatnie 3 dni mielismy w gildii sporo ludzi ktorzy byli w celur i nie bylo problemu by przeszli na crimson. Trzeba cierpliwie poczekac.

A można zmienić frakcje bo ja też wziąłem celur niestety nie dało się wybrać inaczej bo ciągle full. Ogólnie wróciłem grałem na starcie i szukam jakiejś gildi bez spiny;) za stary jestem na no life:)

Można bez problemu zmienić frakcję polecam windrest Crimson gildia debrauchery cofe jakoś tak dS. Ewentualnie pisz do mnie AsmerothX

jak jest z gunerem wychodzi 2017 czy jak?

Nie ma nawet konkretnej daty w KR. Optymistycznie u nas będzie na wakacje, prawdopodobnie Q3 Q4 2017, więc sporo czekania, zwłaszcza, że nic o tej klasie nawet nie wiadomo a ostatnia nowa klasa - SF nie urywa...

Można bez problemu zmienić frakcję polecam windrest Crimson gildia debrauchery cofe jakoś tak dS. Ewentualnie pisz do mnie AsmerothX

No gram na windrest tylko ze cul. Odezwę się jak trochę podkoksam i uda mi się zmienić frakcję.

Nie ma nawet konkretnej daty w KR. Optymistycznie u nas będzie na wakacje, prawdopodobnie Q3 Q4 2017, więc sporo czekania, zwłaszcza, że nic o tej klasie nawet nie wiadomo a ostatnia nowa klasa - SF nie urywa...

Dzięki za info.

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Witam wracam po długiej przerwie do gry i jestem ciekaw co się pozmieniało. Pamiętam ostatnio jak grałem wychodził patch z Yeti i wtedy już ciężko było się dostać do party przez wymagane chore wysokie AP. Jest może teraz łatwiej wyfarmić wyższe AP? Jak wygląda balans klas dalej summoner leje jak leci? Zastanawiam się nad Assassinem lub Soul Fighterem. Oraz najważniejsze czy questy zostały jakoś pozmieniane? Warto robić nową postać (szybszy levelowanie?) czy może starą postać nie ominą jakieś nowe questy?