Skandal na portalu

Ogólnie na respekt ludzi i zadowolenie trzeba sobie zasłużyć a aktualny poziom filmików Magdy z odcinka na odcinek zbliża się coraz bardziej dna...jest to tak jak pisałem w komentarzu pod jednym newsie z nim, ze idą na ilość a nie na jakość.

3. @Derpblade i @G3Ryon - jak już hejtujecie kogoś i podajecie argumenty popierające waszą opinię nie walcie takich głupot jak z Warriors, bo wystarczyła chwila prześledzenia stanowiska zespołu jak i Riot Games i jest potwierdzenie, że piosenka była nagrywana do teledysku promującego 'Worldsy 2014' (jak ktoś nie lubi 'wikipedii': https://sg.news.yahoo.com/imagine-dragons-teams-league-legends-2-3m-tournament-155517736.html + (twitter/facebook/wikipedia/nadruk na płycie)

Prześledź film dokładnie oraz to co napisali Derp i G3Ryon. Między 57 a 60 sekundą "Imagine Dragons nagrało piosenkę "Worlds" na zlecenie lola"

tumblr_inline_mrwhqtavEn1qz4rgp.gif
Chyba zaczne częściej tu wchodzić znowu zaczyna się robić ciekawie IKS DEDEDE
Do materiału nic nie mam w sumie co o rakowym lolu mozna wiecej powiedzieć cud ze filmik trwa 1 min;p

To że Magda wzięła się znikąd fakt zaskakuje bo rekrutacji nie widziałem ;p Ale chyba tragedii nie ma widziałem jej inne materiały
Skoro mamy Xao to juz gorzej nie bedzie (Xao no hard feelings plz <3)

Az miło mi się na serduszku robi czytajac was chłopaki :D

Bez obrazy, ale już nawet Xaorus robi lepsze materiały od Magdy. Przynajmniej nagrywa je sam, a nie czyta z kartki wcześniej przygotowany przez kogoś innego tekst.

Nie żeby coś ale zamiast czepiać się biednej Magdy, może pogadamy o unmodzie dla Derpblade? Kappa

Mi się generalnie wydaje, że Magda to chyba znajoma Xaorusa, stąd pojawiła się znikąd i pomimo słabej jakości nagrań się tutaj pojawiła :) Zresztą bądźmy szczerzy - czy cokolwiek na tym portalu trzyma wysoki poziom? Kappa

To jest dramat, a nie ciekawostki v:

Gdzie ja ją wyzywam? Opisałem film który obejrzałem i tylko napisałem swoje 3 grosze że materiał zostawł stworzony na odpier**l, nigdzie nie użyłem argumentu ad personam

Nie do końca chodziło mi o typowe wyzywanie, tylko kierowanie agresji w stronę autorki filmu. Przepraszam za słabe sprecyzowanie mojej wypowiedzi. Zgadzam się że filmik zrobiony "na odpie...".

3. @Derpblade i @G3Ryon - jak już hejtujecie kogoś i podajecie argumenty popierające waszą opinię nie walcie takich głupot jak z Warriors, bo wystarczyła chwila prześledzenia stanowiska zespołu jak i Riot Games i jest potwierdzenie, że piosenka była nagrywana do teledysku promującego 'Worldsy 2014' (jak ktoś nie lubi 'wikipedii': https://sg.news.yahoo.com/imagine-dragons-teams-league-legends-2-3m-tournament-155517736.html + (twitter/facebook/wikipedia/nadruk na płycie)

Jednak musisz obejrzeć film jeszcze raz, i zobaczysz które zdanie autorki aż tak bardzo nas boli.

To jest dramat, a nie ciekawostki v:

Bardziej tragikomedia.

A może komediodramat? :D

jak tam chłopaki interesujecie się gierkami?

Jedyny wysoki poziom jaki trzymają tu ludzie to ten w mmo ;p

ej ej ej ale ten materiał z ksiazkami jest ok ;p nalesniki z blizza ! c mon ! :D

Co do materiału o książkach mam tylko jeden komentarz, a właściwie cytat (przyznaję, potem już nie słuchałem):

"Zebrała dość średnie oceny, więc mam nadzieję, że ta książka będzie okej". ~Magda, w spisie najlepszych książek.

Powiem tak. Śmierdzi na kilometr. Na yt pojawiły się nowe mechanizmy, które promują materiały pojawiające się każdego dnia. Nieaktywne kanały, które wstawiają filmiki raz na jakiś czas są zakopywane. Yt zależy na tym, żeby twórca tworzył możliwie jak najczęściej filmiki. Nie muszą być jakościowe i długie, ważne żeby były, bo HajsHajsHajs musi się zgadzać. Patrząc na to co się dzieje - produkowanie materiałów niskim nakładem, bez pomysłu, bez chęci - można stwierdzić że Magda to jakiś tani zapychacz. Masowo produkuje byle co aby kanał nie został bez filmiku na dłuższy czas, jak to dotychczas wyglądało.

Nie chce oceniać kolejnego filmu, bo to nie ma sensu. Jest taki sam jak poprzednie. Osoba wypowiadająca się nie ma wiedzy, a to co chce powiedzieć przekazuje w jakiś dziwny, chaotyczny sposób. Do tego jakość tego audio... Na forum co jakiś czas pojawiały się zgłoszenia na nowych VM mimo zamkniętej rekrutacji, jednego chłopaka nawet Salek miał przekazać dalej - a mimo to dostajemy jakieś gówno na patyku. Jak już chcecie masowo produkować materiały, to zajmijcie się jakimiś gemplejami z mmo, które później będziecie mogli wykorzystywać w newsach/artykułach. Takich filmów stworzyć można masę, wystarczy że zajmie się nimi osoba, która w GRACH W OGÓLE SIEDZI. A nie pierwsza lepsza dziewczyna co ma cycki i to jedyny jej atut, bo nawet twarz jest nieskalana myślą.

A ja wrzucę swój z newsa "Jest progress, 3 minuty zamiast półtora." :D

Poza tym ta książka kucharska.. mmm.. no top1 jak nic. xD

Tak swoją drogą o wykonanie filmików. Nie rozumiem dlaczego w ciekawostkach o Tibii jak mówiła o strażnikach z Venore, to pokazywała gościa który grzebał sobie w dp/markecie. Przecież mogła stworzyć postać, wbić 8 lvl w chwilę i ich pokazać. Ewentualnie poszukać screenów albo z wiki wziąć... Lenistwo totalne.

Tak swoją drogą o wykonanie filmików. Nie rozumiem dlaczego w ciekawostkach o Tibii jak mówiła o strażnikach z Venore, to pokazywała gościa który grzebał sobie w dp/markecie. Przecież mogła stworzyć postać, wbić 8 lvl w chwilę i ich pokazać. Ewentualnie poszukać screenów albo z wiki wziąć... Lenistwo totalne.

Toć ona nie wie nawet o czym mówi, czyta z kartki. Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest zainteresowana grami, nie słychać w niej jakiejś pasji, każda wypowiedź jest tylko suchym przeczytanym tekstem. Nie wymagaj od takiej osoby, że poprawnie dobierze obraz, ponieważ nie zdaje sobie nawet sprawy o czym mówi. Swoją drogą nie jest to jedyny błąd, cały czas obraz lecący w tle jest nieciekawy/niedopasowany. Tak jak w przypadku historii z człowieczkiem co zwierze przepędził bo gra hunterem, a na obrazku.... Demon Hunter

boże poważnie to ma być poziom tego portalu. O losie chyba trzeba już szukać ajkieś alternatywy bo to co tutaj się dzieję przekracza już wszelkie granice najpierw Xaorus teraz jakaś laska ludzie ogarnijcie się kto ich wybiera do takich poważnych rzeczy ?? Można coś robić z pasją ale to musi mieć ręce i nogi a nie takie coś .... ciężko jest mi to opisać. Osoby odpowiedzialne za to powinny za to beknąć i to w trybie natychmiastowym.

Jednak musisz obejrzeć film jeszcze raz, i zobaczysz które zdanie autorki aż tak bardzo nas boli.
Prześledź film dokładnie oraz to co napisali Derp i G3Ryon. Między 57 a 60 sekundą "Imagine Dragons nagrało piosenkę "Worlds" na zlecenie lola" 

No powiedziała że na zlecenie LoL'a - LoL nie może nic zlecać bo jest grą (tu macie plusa bo zdanie nie jest logicznie poprawne) - ale jego właściciel, firma Riot Games już tak. Rozumiem że przyczepiłeś się do źle dobranych słow, okej, ale sens MNIEJ WIĘCEJ jest zachowany a informacja prawdziwa więc nie nie popadajcie w skrajne buractwo z tego powodu bo tylko się ośmieszacie.

Obejrzałam całą serię ciekawostek już wcześniej i dowiedziałam się z niej kilku nowych rzeczy, więc nie jest źle. Filmy od Magdy są bardziej na luzie i ja osobiście traktuję je jako oryginalny dodatek do newsów, jako coś nietypowego, pojawiającego się w całym morzu informacji od guru. Magdzie zdarzają się czasami niefortunnie dobrane słowa, ale nie aspiruje ona przecież do miana gwiazdy YouTuba. Przelewa się tutaj sporo niepotrzebnego hejtu, a przecież wystarczyłoby trochę konstruktywnej krytyki i dziewczyna na pewno wzięłaby sobie te rady do serca. Mam nadzieję, że dalej będzie się rozwijać w tym co robi.

Proponuje zmienić nazwę działu Zażalenia na Cyrk.