Skandal na portalu

Proponuje zmienić nazwę działu Zażalenia na Cyrk.

Proponuję zmienić sobie nick z Gringos na d*pa.

Pozdrawiam wszystkich którzy krytykę odbierają jako bezpodstawny hejt.

Nie potrafisz krytykować Maqes, nigdy nie potrafiłeś i póki życie Ci nie dowali, albo inni nie zgnoją Twoich własnych starań nie będziesz potrafił. Przeczytaj jeszcze raz, albo dwa swój pierwszy post w tym temacie i się zastanów czy to można nazwać konstruktywną krytyką.

 Przelewa się tutaj sporo niepotrzebnego hejtu, a przecież wystarczyłoby trochę konstruktywnej krytyki i dziewczyna na pewno wzięłaby sobie te rady do serca. Mam nadzieję, że dalej będzie się rozwijać w tym co robi.

Cóż, myślę że większość tego 'hejtu' tutaj ma właśnie taką formę - konstruktywnej krytyki, a fakt że te argumenty się powtarzają w większości wypowiedzi świadczy iż nie są przypadkowe. To że ktoś nie wypunktowuje tylko pisze ciągiem - ale nadal podaje argumenty i przykłady wpadek Magdy nie znaczy od razu że po niej ciśnie.

3/4 Ludzi tutaj ciśnie po FILMIE a nie po autorce tak btw @NorthenStar

Obejrzałam całą serię ciekawostek już wcześniej i dowiedziałam się z niej kilku nowych rzeczy, więc nie jest źle. Filmy od Magdy są bardziej na luzie i ja osobiście traktuję je jako oryginalny dodatek do newsów, jako coś nietypowego, pojawiającego się w całym morzu informacji od guru. Magdzie zdarzają się czasami niefortunnie dobrane słowa, ale nie aspiruje ona przecież do miana gwiazdy YouTuba. Przelewa się tutaj sporo niepotrzebnego hejtu, a przecież wystarczyłoby trochę konstruktywnej krytyki i dziewczyna na pewno wzięłaby sobie te rady do serca. Mam nadzieję, że dalej będzie się rozwijać w tym co robi.

1. Nie aspiruje, ale patrząc na to do jakiej ilości osób trafia ten portal i patrząc na to, jak pracuje chociażby Xaorus, całość mogła by być staranniej przygotowana. Szczególnie jeśli chodzi o TREŚĆ filmów - konkretniej serii o ciekawostkach.

2. Hejt przelewa się jedynie w stronę filmów, nie samej autorki. Nigdzie nie pojawił się(jak narazie) post w jakikolwiek sposób ubliżający autorce, a wystarczy wejść w komentarze na portalu. Tam jest już mniej weselej.

3. A wystarczyłoby żeby ktoś przed wrzuceniem tego na portal obejrzał ze dwa razy i wyłapał takie rzeczy jak to z Ligą Legend.

4. Ja również mam taką nadzieję, bo film przygotowany razem z Xaorusem na temat BHP bardzo mocno odbiega od całej serii ciekawostek. To również zostało wspomniane wcześniej w tym temacie.

puki

Here we go again. lul

Co do filmów to są poziom wyżej niż gównocontent xaosia i dwa poziomy wyżej niż metody clickbaitowe guru. Te materiały są tak suche, tak proste i tak głupie, że nie wiem po co to jest robione. Chyba dla tego by Youtube nie zakopał kanału i by Hajs się zgadzał. Ciekawostki - pierwsze lepsze co wyrzuci google. Dykcja - okropna plus uczucie takiego zerowego życia w tym co jest mówione. Po prostu podstawiona kartka pod nos. No ale przynajmniej mamy o czym rozmawiać na forum, które umiera 4Head

Gdzie ja napisałam, że hejt leje się na jej osobę? Przez konstruktywną krytykę miałam na myśli rady dotyczące przyszłych filmów, które Magda z pewnością wzięłaby sobie do serca i poprawiła ich jakość.

No powiedziała że na zlecenie LoL'a - LoL nie może nic zlecać bo jest grą (tu macie plusa bo zdanie nie jest logicznie poprawne) - ale jego właściciel, firma Riot Games już tak. Rozumiem że przyczepiłeś się do źle dobranych słow, okej, ale sens MNIEJ WIĘCEJ jest zachowany a informacja prawdziwa więc nie nie popadajcie w skrajne buractwo z tego powodu bo tylko się ośmieszacie.

Sens mniej więcej zachowany? Tak... a "konie chodzą po drzewach".

Mnie to boli bo takiego zdania jeszcze nie słyszałem z ust nawet największej miernoty umysłowej( bez obrazy dla autorki). Ale jak ktoś już przygotowuje taki film, to mógłby to zrobić rzetelnie.

To że ktoś coś robi dla społeczności nie od razu oznacza że trzeba to wychwalać i się tym zachwycać. Nie popadam w żadne jak to określiłeś "buractwo", po prostu ktoś kto chce się czymś takim zajmować sam powinien sobą coś reprezentować. Ktoś oglądając taki materiał potem "załapie" takie zdanie i będzie tak powtarzał dalej, i potem wyrastają pokolenia takich ciemnot które poprawnie nie potrafią się wysławiać w swoim języku.

Nie mam zamiaru się tutaj dłużej czepiać, bo nie o to w tym temacie chodzi, jak już wspominałem. Po prostu chciałem uświadomić autorce że jednak powinna popracować nad swoim wysławianiem się by przekaz był jasny i klarowny, bez jakichś dziwactw.

NorthernStar, jakby sobie dziewczę umiało wziąć do serca krytykę, to:

a) doszłoby do wniosku, że w zasadzie głupio robić materiały o czymś, o czym się nie ma pojęcia i czym się nawet nie interesuje;

b ) przestałoby czytać z kartki;

c) poprawiłoby jakość dźwięku i walczyło o odpowiednie dobranie contentu na filmie.

I to już po pierwszym filmiku, bo wtedy również taka krytyka się pojawiła. Poza tym serio chcesz udzielać konstruktywnej krytyki komuś, kto i tak zapewne ma ją gdzieś, bo nie wie, o czym mówisz (czyt. kompletnie nie interesuje się tematem swoich filmów, nie siedzi w MMO i nie może nawet opowiedzieć o swoich doświadczeniach). Dla mnie Maga to po prostu generator wyświetleń.

Nie chce oceniać kolejnego filmu, bo to nie ma sensu. Jest taki sam jak poprzednie. Osoba wypowiadająca się nie ma wiedzy, a to co chce powiedzieć przekazuje w jakiś dziwny, chaotyczny sposób. Do tego jakość tego audio... Na forum co jakiś czas pojawiały się zgłoszenia na nowych VM mimo zamkniętej rekrutacji, jednego chłopaka nawet Salek miał przekazać dalej - a mimo to dostajemy jakieś gówno na patyku.

Przekazałem, ale no cóż. ; )

Ja tak tylko krótko i na temat.

Widziałem jeden filmik z Magdą.

Niestety zawiodła mnie - nie pokazała cycków.

Więc omijam artykuły i filmiki z jej udziałem.

No sorry nie ma cycków nie ma wyświetleń.

Gdzie ja napisałam, że hejt leje się na jej osobę? Przez konstruktywną krytykę miałam na myśli rady dotyczące przyszłych filmów, które Magda z pewnością wzięłaby sobie do serca i poprawiła ich jakość.

Widzę że próbujesz bronić filmików oraz Magdę ale jakby ona chciała wziąć sobie normalne rady do serca to by się bardziej starała a nie z filmiku na filmik większy syf sorry ale to tak nie działa...widać ewidentnie ze nie wie o czym mówi na filmikach a ostatni o "TOP" 5 książek w ogóle nie wiadomo skąd wzięła pozycje do niej.

Tak to jest jak się nie chce zatrudnić profesjonalistów :kappa:

ostatni o "TOP" 5 książek w ogóle nie wiadomo skąd wzięła pozycje do niej.

Jak to skąd. Pierwsza lepsza strona z książkami do zakupu online i szukasz te z najlepszymi ocenami 4Head

Jeśli zaczyna to będzie robić błędy, nie ma ludzi idealnych. Wiadomo z kim współpracuje, więc mentor już się tym zajmie. Nie zdobędzie doświadczenia jeśli się nie pokaże. A co do materiału powinno to brzmieć : na luzie (albo coś w tym stylu), wtedy by nie było problemu bo nikt ligi nie bierze na poważnie. Jednak powinna być selekcja co trafia na portal, a nie na zasadzie a może się uda.

Ktoś mi może wytłumaczyć jakim cudem taki syfiasty filmik znalazł się na portalu? Jakim w ogóle cudem to przeszło przez jakąkolwiek korektę, kto w ogóle wpadł na taki poroniony pomysł żeby stworzyć filmik który ledwo przekracza mintuę, jak taki film ma zawierać jakąkolwiek treść? Przecież minutę trwają reklamy które są wyświetlane przed filmami na youtube, a co dopiero upchnąć w czymś takim ? I to w dodatku jakie ciekawostki? Czy ktoś w ogóle zastanowił się nad treścią tego "filmu"? Obstawiam, że Magda nie odpowiada za montaż, ale mniejsza z tym, chyba wszyscy wiedzą kto jest redaktorem naczelnym- czy takie filmy nie przechodzą jakiejś korekty?

Dno, po prostu dno