Najciekawsza,najlepsza moba na android?

Witam

Jako, że nie chcę znowu uzależniać się od LoL'a postanowiłem spróbować moich sił na androida. Obecnie gram od jakiegoś czasu w Vainglory - ogólnie tytuł niezły, tylko szkoda, że jest jedna mapa 3vs3. ( chociaż ponad 1000 rozgrywek na summoners rift mi nie przeszkadzało haha )

Czy znacie jakieś tytuły na tyle rozbudowane, aby miały więcej trybów rozgrywki ? I były dość ciekawe, aby na dłużej potrzymały ? Vainglory to niby najlepsza moba ciekawy tryb randomowego wybierania z "wyłączoną" dżunglą dzięki czemu rozgrywki są błyskawiczne, ale może polecicie coś co warto jeszcze spróbować ?

Vainglory jest rozbudowany z bogatą sceną esportową.

No wiem..mi tam na esporcie nie zależy - po prostu szukam większej ilości trybów i możliwości rozgrywki. Grałem w Heroes of order and chaos ale to nie jest to.

Mobile Legends? Szybkie i w zasadzie tylko szybkie walki.

Mobile Legends ? Powiem tak grałem w 3 chyba ostatnia była Mobile Legends . I powiem szczerze,że sądziłem iż nic lepszego nie wyjdzie ale... Zobacz Realm of Valor chyba lepszej moby nie ma puki co i grafika świetna :).

Realm of Valor zmieniło nazwę czy już nie ma jej?

Teraz Realm of Valor nazywa się Strike of Kings:5v5 Arena Game

Strike of Kings oprócz Vainglory to chyba najbardziej rozbudowana moba na andka, zdecydowanie jedno z najlepszych systemów sterowania na ekrany dotykowe, szybkie i całkiem responsywne.

Witam

Jako, że nie chcę znowu uzależniać się od LoL'a postanowiłem spróbować moich sił na androida. Obecnie gram od jakiegoś czasu w Vainglory - ogólnie tytuł niezły, tylko szkoda, że jest jedna mapa 3vs3. ( chociaż ponad 1000 rozgrywek na summoners rift mi nie przeszkadzało haha )

Czy znacie jakieś tytuły na tyle rozbudowane, aby miały więcej trybów rozgrywki ? I były dość ciekawe, aby na dłużej potrzymały ? Vainglory to niby najlepsza moba ciekawy tryb randomowego wybierania z "wyłączoną" dżunglą dzięki czemu rozgrywki są błyskawiczne, ale może polecicie coś co warto jeszcze spróbować ?