Cabal populacja i stan serwerów

Cześc , ostatnio wrócić do Cabala

Zwracam sie więc z pytaniem do graczy

jak z populacją ? Czy gra dużo polaków? Jaki serwer posiada najwiekszą ilość graczy?

Czy ilość botów zmieniła się w porównaniu do poprzednich lat?

Czy gra jest p2w?

Istnieje kilka wersji gry ? Mam na myśli np sea eu na itd...

Czy nadal organizowane są wojny nacji? (codzienne bitwy capella vs proycon trzymały mnie przy tej grze )

I najważniejsze czy updaty dodawane są regularnie czy są organizowane jakieś eventy?

Z góry dziękuje za pomoc :)

1. Jak z populacją?

Nie najgorzej, ale mogło by być lepiej (może jak wejdzie force gunner)

2.Czy gra dużo polaków?

Nie wiem jak na innych serverach ale na jupiterze troche ich jest.

3.Jaki serwer posiada największą ilość graczy?

Rozumiem, że chodzi o EU, w takim razie mercury.

4.Czy ilość botów się zmieniła?

Raczej nie, dalej jest ich sporo.

5.Czy gra jest p2w?

Możesz zapłacić i wyprzedzić tych co grają normalnie, ale i bez kupowania jest się w stanie to samo osiągnąć.

6.Czy updaty są dodawane regularnie?

Oczywiście, jest pewien czas różnicy między serverem naszym a koreańskim, ale same episody dalej wychodzą.

7. Czy są organizowane eventy? Co wchodzę do gry to jakiś jest. Sam ostatnio wróciłem do gry niecały tydzień temu, a że jest event 350% expa to już od zera wbiłem 150, także nie najgorzej.

Dużo ludzi gra na mercury prawie zawsze full serwery prawie wszystkie,botow dużo cały czas eventy dają często update jest najwiecej ludzi gra na mercury i dużo polaków gra

Haha, nie najgorzej z populacją? Ostatnio jak grałem, to dosłownie kilku graczy znalazłem, reszta to boty.

Haha, nie najgorzej z populacją? Ostatnio jak grałem, to dosłownie kilku graczy znalazłem, reszta to boty.

To słabo szukałeś.

gram od ponad miesiaca i nie narzekam na populacje :)

Co praawda botow jest od groma ale graczy nie brakuje rowniez :)

Niedlugo wchodzi nowy update z klasa a do 3 stycznia jest event na expa.

Wrocic zawsze warto, najwiecej polakow jest na mercu, ale jezeli chodzi o poziom gry to zdecydowanie jupiter - sam tam gram, botow jak zawsze chociaz nie maja juz takiego wplywu na gre a co doe ventow to jeden po drugim :)

Cześc , ostatnio  wrócić do Cabala

Zwracam sie więc z pytaniem do graczy

jak z populacją ? Czy gra dużo polaków? Jaki serwer posiada najwiekszą ilość graczy?

Czy ilość botów zmieniła się w porównaniu do poprzednich lat?

Czy gra jest p2w?

Istnieje kilka wersji gry ? Mam na myśli np sea eu na itd...

Czy nadal organizowane są wojny nacji? (codzienne bitwy capella vs proycon trzymały mnie przy tej grze )

I najważniejsze czy updaty dodawane są regularnie  czy są organizowane jakieś eventy?

 

Z góry dziękuje za pomoc 

- populacja na eu najwieksza na serwerze mercury

- boty sa, nikomu nie przeszkadzaja, chodza, robia questy ( zarabiaja alz ), spamboty mozna latwo zignorowac wylaczajac czat trade i general ktore i tak sa bezuzyteczne.

- gra dla mnie nie jest p2w, jednak aby wejsc na szczyt trzeba pograc, jesli chodzi o cabal to trzeba miec duzo wolnego czasu ale wtedy latwo i szybko sie zarabia, eventy sa non stop, oraz jakies exp/wexp boosty 200%-350%

- jest wersja eu/na, sa inne stronki, cabaleu,playthisgame.com i cabal.playthisgame.com dla wersji NA

- wojny nacji sa, ale teraz najwiecej osob jest na tg 170-200

- updaty sa caly czas, w tym rok wchodzi epizod z nowa klasa postaci

osobiscie gralem kilka lat na mercury ale przenioslem sie na Na server i powiem szczerze, ze kazdemu polecam. Jest w ch*j wiecej ludzi, latwiej sie zarabia, nie ma placzkow jak na EU, ludzie po prostu robia swoje. Jest polska gildia, bardzo liczna, do 40 osob online dziennie, jak masz ping mniejszy niz 600 to nie odczujesz lagow, wcabalem w porownaniu do gier jak cs go lub lol ping az takiej duzej roznicy nie robi, ja osobiscie juz na eu nie wroce po tym jak zaczalem grac na amerykanskim serwerze ( mowie tutaj o serwerze Titan ), bo sa 2, ten drugi wyszedl jakis czas temu ale najwieksza populacja jest na Titanie, ogolnie to graja tam stany/brazylia/eu, nawet goscia z wietnamu i australi ostatnio spotkalem^^. Jesli chodzi o tg 170-200 to nie nabijam honoru jeszcze ale pare razy bylem i najwiecej widzialem 70v70 zapraszam.

To jak, gracie tam czy nie ? :) chętnie zagrałbym ze zgraną ekpią. Mi bez różnicy czy NA czy EU czy jupiter czy mars, miło powspominać dawne czasy a Cabal do godny tytuł. Co tu więcej mówić... napaliłem się ^^!

Ojojoj w Cabala nie grałem od gimnazjum ;D Chętnie bym pograł sobie :P

Jej, ktos sie odezwal :)! Wolalbys NA czy EU, jesli EU to chyba ten najbardziej zaludniony- Mercury ewentualnie Jupiter z tego co tu przeczytalem z komentarzy ;)!
Osobiscie wyprobowal bym tego nowego/force blader/archer :D!
PS: Przepraszam za brak polskich znakow ! ;d

Zapraszam na Jupiter i tak gram sam od 4 lat więc będę mógł pomóc

Od 4 lat to i tak Cię nie dogonimy prędko xD, ale jeszcze się zastanowie... reszta nie odpowiada więc ...

Chyba pobiore z braku laku i ciekawej produkcji i spróbuje swoich sił na mercurym. Chociaż nie wiem czy znajdę siły na rozgrywkę bo już tyle razy do cabala człowiek wracał :D

edit. pobieram cabala może jednak coś z tego będzie, bo oglądałem filmy na yt to wróciły wspomnienia. Mój kolega ma FS'a na 145 na mercurym to będzie ze mną biegał także może się jednak skuszę.

4 lata solo - gram od 2007 w maju walnie 10 lat :D

Hej, zaczynam gre na mercurym ktos chetny do wspolnej gry ?

xBarosz pisz do mnie - mam obecnie bladera 70 lvl

Gram na titanie, nie EU serwie. Mam Bladera 120+ i Fb narazie 50 lv :D, zapraszam :D. Polska gildia jest niejedna :D!

Mówicie o Cabalu czy Cabalu 2?

1