Szukam PC-a do MMO

Nie znam się na prockach AMD, a co do grafy to włączysz na niej wszystko, ale czy będzie tak różowo jak pisali w komentarzach na stronie xkoma to wątpię :)

Jeżeli nie przeszkadza Ci mały ekran to kup sobie monitor 17 cali w niewielkiej rozdzielczości, gry będą lepiej chodziły a i detale wyższe sobie ustawisz :)

Albo ostatecznie możesz zmniejszać rozdzielczość i grać na windowed, w 1024x768 tak odpaliłem GTA5 na złomowym lapku i jakoś się grało :D

Ogólnie nie ma co się spinać, stare karty graficzne całkiem dobrze sobie radzą w grach mmo.

Ja trochę chłodno i może surowo się wypowiem lecz bez uszczypliwość co do ciebie. Kup konsole ... za 1500 zł dostaniesz fajnego PSXa a gry mmorpg takie jak TESO , Final Fantasy i inne będziesz miał w full detalach i www też działają ... za 1500 zł składa się dziś maszynę do pisania. Proszę cię byś to potraktował nie jako złośliwość tylko jako znak że czasem dobija się granicy " rozsądek / cena " a chłopaki co powyżej mnie pisali nie są wstanie wpłynąć na ceny i koniec może być taki iż żałując tych dodatkowych 500-600 zł do PC polegniesz ... a wydane 1500 zł będą cie dluuugo bolały. Chłopaki naprawdę się starają coś tu " ze spawać " ale nawet oni powoli popadają w konsternację bo to już nie 1wszy post o PC za 1500/1600 zł dotyczy to też laptopów za podobną cenę. No czasem ja nie wiem jak pozostali mam wrażenie ofc " nic osobistego " do ciebie i pozostałych ludzi mających "tylko" 1500 zł na PC , że nie da się wytłumaczyć logicznie i merytorycznie że to o co się prosi za tę kasę do gier w jakie chcecie grać to wręcz prawie " mission imopossibile ". Proszę cię byś jednak zrewidował swoje możliwość gotówkowe i przeliczył je na realny sprzęt jaki ci po takim zakupie zostanie , byś nie miał do nikogo z nas pretensji o brak rzetelności i profesjonalizmu.

Pozdrawiam.

Ja trochę chłodno i może surowo się wypowiem lecz bez uszczypliwość co do ciebie. Kup konsole ... za 1500 zł dostaniesz fajnego PSXa a gry mmorpg takie jak TESO , Final Fantasy i inne będziesz miał w full detalach i www też działają ... za 1500 zł składa się dziś maszynę do pisania. Proszę cię byś to potraktował nie jako złośliwość tylko jako znak że czasem dobija się granicy " rozsądek / cena " a chłopaki co powyżej mnie pisali nie są wstanie wpłynąć na ceny i koniec może być taki iż żałując tych dodatkowych 500-600 zł do PC polegniesz ... a wydane 1500 zł będą cie dluuugo bolały. Chłopaki naprawdę się starają coś tu " ze spawać " ale nawet oni powoli popadają w konsternację bo to już nie 1wszy post o PC za 1500/1600 zł dotyczy to też laptopów za podobną cenę. No czasem ja nie wiem jak pozostali mam wrażenie ofc " nic osobistego " do ciebie i pozostałych ludzi mających "tylko" 1500 zł na PC , że nie da się wytłumaczyć logicznie i merytorycznie że to o co się prosi za tę kasę do gier w jakie chcecie grać to wręcz  prawie " mission imopossibile ". Proszę cię byś jednak zrewidował swoje możliwość gotówkowe i przeliczył je na realny sprzęt jaki ci po takim zakupie zostanie , byś nie miał do nikogo z nas pretensji o brak rzetelności i profesjonalizmu.  

 

Pozdrawiam.

Posiadam Xbox One, ale niestety za wiele ludzi tam nie gra w TESO. Zresztą konsola strasznie ogranicza co do gier mmo bo co są tylko 3 tytuły? pomijajać moby oczywiście. I to jest główny powód dla którego nie chce drogiego PC-a bo ma on mi tylko służyć do gier mmo.

Tylko że komputer za 1500 zł nie posłuży Ci do gier MMO, bo co Ci po tym, że uruchomisz grę, skoro w mieście będą drastycznie spadać Ci klatki, a w bitwach PvP będziesz miał w ogóle pokaz slajdów? Nie sugeruj się tym, że ludzie mówią Ci, że uruchomisz Wiedźmina 3, bo to jest gra single-player, a ona ma mniej do udźwignięcia niż dynamicznie zmieniający się świat MMO. Imho najlepiej będzie, jeśli teraz znajdziesz sobie fajny tytuł do grania na konsoli, a PC kupisz, kiedy już uzbierasz pieniądze na taki sprzęt, który sprawi, że po zakupie nie będziesz płakał.

Dziś gry moorpg potrzebują sprzętu do gry w detalach uznawanych za przynajmniej rozsądne to koszt 2100/2300 zł ( lekką szansą na rozbudowę ) i sprawa się tu powinna zamknąć.

Pozdrawiam.

http://allegro.pl/pc-gracza-zalman-t3-i5-4x3-5gh-16gb-hyperx-500-w10-i6666734848.html

używka na allegro znaleziona na szybko,

do tego:

http://allegro.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-660-oc-2gb-i6674256966.html

tez używka

będzie śmigać, chociaż pewnie da się znaleźć, wylicytować lepszy sprzęt.

Posiadam Xbox One, ale niestety za wiele ludzi tam nie gra w TESO. Zresztą konsola strasznie ogranicza co do gier mmo bo co są tylko 3 tytuły? pomijajać moby oczywiście. I to jest główny powód dla którego nie chce drogiego PC-a bo ma on mi tylko służyć do gier mmo.

na ps4 multum ludzi, ja widuję sporą ilość przynajmniej, w miastach ciągłe bitywy nie ma na co narzekać a już za 999zł można kupić nówkę, chcesz PC do mmo? chcesz się czuć komfortowo? spoko ale uzbieraj chociaż drugie tyle.. bo co z tego, ze kupisz za 1500? nie dość, ze na starcie jesteś przegrany to po roku musiałbyś wymienić 3/4 :D

http://www.mdmkomputery.pl/poleasingowe-komputery/2282/intel-core-i5-3450s-28ghz-16gb-500gb-dvd-rw-gtx-750-windows-10-home-pl

Witam,
Nie ma co owijać w bawełnę czyli tak jak w temacie. Chciał bym żeby większość nowych mmo chulała bez problemu, ale nie musi obsługiwać najlepszej grafiki wręcz przeciwnie gry mogą być na low chodzi o to żeby dało się normalnie pograć ;). Aktualnie posiadam laptopa i jakakolwiek próba gry w nowe mmo mija się z celem. Fajnie jak byście podali jakieś całe fajne zestawiki co nie bawić się w składanie ;p