Pk/ farmienie / wojny

Witam, poszukuje MMO
Gatunek: [MMORPG]
Sprzęt: [na tą chwile średni sprzęt. Laptop]
Cechy:
- Musi być sporo ludzi/ polaków
- system open PVP

- system expienia na mobach

- wojna gidlii

Przypadły mi do gustu: OLD SCHOOL'owy WOW, Last Chaos , Rohan ..........
Nie przypadły mi do gustu: Black Desert , Riders of Icarus, Runes of Magic, Shaiya , Metin2 ...........

Chce dodać, że grałem w 90% MMORPG które są w zasięgu, lecz chętnie sobie odswieżę pamieć i być może wrócę do gry. Proszę o propozycje a być może któs ze mna będzie chcial wrocic ?


Kto trafi w moje gusta - Dam prezent w postaci doładadowania 100 PLN na G2A.com :)

Kto trafi w moje gusta - Dam prezent w postaci doładadowania 100 PLN na G2A.com 

Jak zobaczę to uwierzę. Nie podałeś lineage 2 teraz najlepiej na prywatnych serverach.

Prywatne serwery mnie nie bawią

Ja proponuję Ci dwa tytuły albo Aion albo nadchodzący Revelation Online.

Aion odpada 3x próbowałem ostatnio nawet. Revelation no niby czekam, ale dokładnie kiedy ma to ruszyć ?

Age of wulin tylko nie expimy na mobach. Ale PK, wojny, oblężenia i walka na śmierć i życie jest.

Tree of Savior jest zblione do twoich wymogów. Jedyna bariera to chyba mangowa grafika rodem z Ragnaroka. Polecam!

Gorąco polecam Albion Online, Ponieważ: Grałem w niego i będąc nowym graczem, w raz z gildią Polską: Scoia'tael brałem już w pierwszych dniach udział w bitwach na kilkaset osób, przejmowaniu zamków, i pekowania zbierających surowce innych gildii. Expienie na mobach i farmienie jest zrobione w ciut inny sposób, co powinno przypaść ci do gustu ponieważ jest bardzo unikalne i przyjemne. Totalny old school, powinna gra pójść ci na najwyższych spokojnie. Poza dwoma czy trzema lokacjami startowymi i wielkimi miastami jest pełen open pvp i drop wszystkiego co masz przy śmierci. Polecam łucznika od T5 posiada stuna co w walkach 1vs1 1vs2 i grupowych świetnie się sprawdza. :) do zobaczenia w grze. Mam nadzieje że przypadnie ci do gustu. Dodatkowo jest bardzo rozbudowany crafting i tworzenie postaci pod względem skilli, również bardzo unikalne co powinno przypaść ci do gustu, a sama gra posiada bardzo miłą dla oka na wiele godzin dziennie szatę graficzną. Ludzi też nie brakuje i codziennie spotyka się ich tylu że trudno o surowce :) Nie mówiąc o mega klimatycznych karawanach, gdzie jak chcesz przenieść na sprzedasz surowce do innego miasta to musisz się zmawiać z ludźmi którzy zbierają się w karawane i eskortują cie w raz z innymi graczami. Inaczej szybko padniesz ofiarą bandytów którzy cię okradną. Moja ocena gry? Grafika 10/10 Grywalność 10/10 Klimat 10/10 rozwój gry 9/10 i totalna zajawka dla fanów gier old school full hardcore, jak Ultima online. Te 100PLN co napisałeś, zmotywowało mnie aż do napisania tak dużego opisu tej świetniej gry, sam mam w nią kilkaset godzin pewnie jak byłby licznik :).

Aion odpada 3x próbowałem ostatnio nawet. Revelation no niby czekam, ale dokładnie kiedy ma to ruszyć ? 

Szkoda a co Ci się nie podobało w Aion'ie? Revelation Online jutro CBT3 a do końca marca powinna być już normalna wersja.

Testuje PoE / Odrzucam . Testuje aktualnie Albion - albion to beta test jeszcze ? nie moge zagrac niestety.

Albion dalej testy. Dostęp tylko za Hajs ale gra jest miodna, chociaż na początku jest szok, że gra za rączke nie prowadzi :D

@AlbionForEver Tylko ty wiesz że potem na to co teraz zarobiłeś będziesz musiał za... rok czasu?

Polecam albion online Polecił bym ci tibie ale pare dobrych lat wcześniej Osobiście czekam na Dark and Light jak narazie pogrywam w albiona pozdrawiam

W Terze była fajna sieczka jeśli chodzi o open PVP i wojny gildii. Nie wiem jak europejska wersja, ale na NA populacja powinna być.

Polecam EVE online. Nie mówi się o tym dużo ale w grze jest zwykłe PvE, którym można się pobawić. Mimo tego focus jest głównie na PvP i wojenki, o których słyszy się dość często. Po ostatnim updejcie można dobrze się nabawić za darmo przez dość długi okres, a nawet bez problemu wyfarmić sobie status premki, jeśli popytamy ludzi gdzie co i jak robić.

Witam wiem co teraz napiszę będzie hejtowane itp. Może tibia by ci podpasowala tylko że retro pvp . Nowy serwer wychodzi podobno w lutym . Bossy respiace się co jakiś czas przynajmniej dwa updaty w roku . Pvp masowe . Gra dużo Polaków exp na mobach. Polecam

Witam, poszukuje MMOGatunek: [MMORPG]Sprzęt: [na tą chwile średni sprzęt. Laptop]Cechy: 
- Musi być sporo ludzi/ polaków
- system open PVP

- system expienia na mobach 

- wojna gidlii

Jak na to patrze Kolego to mam ten sam problem :) nie ma gry która porwała by mnie na długo.. Ale Do Tibi zawsze wracam co jakiś czas.. Niestety nie ma już takich ekip jak za małolata.. Jak znajdziesz coś ciekawego to z chęcią z tobą popykam .. Pozdrawiam Serdecznie !

Mysle, ze powinienes sprobowac guild wars 2. Polacy i polskie gildie sa wszedzie, z tym nie powinno byc problemow. Moj toster ma lepsze podzespoly niz laptop na ktorym gram a mimo to jakims cudem przy odpowiednich ustawieniach graficznych gra sie naprawde przyjemnie i grafika nadal potrafi zaskakiwac, wiec ze sprzetem nie powinno byc problemu. Wvw jest praktycznie odpowiednikiem open pvp, tam rowniez mozesz dolaczyc do jakies gildii i razem z nimi "podbijac" cala mapke. System expienia na mobkach tez jest, ale wiecej expa masz z wielu innych czynnosci, wiec nie jest to najefektywniejsza metoda. Jak dotad zadny inny mmo nie wciagnal mnie az tak bardzo dlatego polecam przynajmniej sprobowac, jesli uznasz, ze gra Ci pasuje konieczne zalecam kupno dodatku ktore wprowadza mase nowosci.

tylko LINEAGE 2 CLASSIC

Guild Wars 2 Mogę z całego serca polecić.

LOTRO (Lord Of The Rings Online) Ja jako fan twórczosci Tolkiena uwielbiam tego MMORPG-a