Pk/ farmienie / wojny

Gry, które mogą pasować do twojego opisu (żadna nie pasuje w 100%):
- WoW (ale teraz to już tylko end-game'owa gra, ponieważ większość graczy już ma ponad 870iLV);
- Tibia (co raz mniej graczy, dużo botów, a walki jednak nie ciekawe);
- Albion Online (wciąż beta);

- Gloria Victis (niestety obecnie niski online, może w przyszłości więcej osób się zainteresuje);

- Lineage 2 (niestety tylko privy);

- RuneScape (gra umiera śmiercią naturalną).

Niestety, ale gry której szukasz po prostu nie ma. Są gry, które mają cechy, których szukasz, ale nie ma, która byłaby ideałem.

AAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAA 100 ZŁ (SŁOWNIE STO ZŁOTYCH) O KUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

szybkie propozycję bo liczę na zysk:

TIBIA

ALBION ONLINE

A ja polecam niedocenione The Elder Scrolls Online.

Gierka posiada ciekawy główny wątek, może nie jest tasiemcowato długi, ale wciąga.
Open PVP jest na konkretnych mapach, ale jest, nie ogranicza się jedynie do aren.
Questów jest od zalania... Ale nie są niezbędne do expienia, można to robić również na mobach, przy odpowiednim dobieraniu lokacji jest to bardziej efektywne.
Wojny gildii... Polecam na YT zerknąć na kilka materiałów przedstawiających owe potyczki.
Polaków jest sporo, osobiście jednak, jak w każdej grze, staram się ich unikać.
Ogólnie rzecz biorąc - jest klimatyczna jak dla mnie mimo, że fanem serii nie jestem i nie będę.

Jeśli chodzi o sprzęt - sam gram na laptopie w natywnej rozdzielczości przy max ustawieniach, nie ma najmniejszych problemów z animacjami, a sprzęcik już ponad 3letni :)

PS. Również grałem w LC, 2 lata na officialu, później 3 lata na privie - Eternia LC, gdzie przez długi czas byłem też GSem. To była dla mnie jedyna gra z klimatem, żadna inna od tamtej pory nie była w stanie oddać klimatu, jaki czułem grając w ten staroć :)

Pozdrawiam!

Polecam Archeage gra wymaga sporej ilości czasu ale posiada wszystko co wymieniłeś ;p

A może MU Online? na globalu od długiego czasu nie grałem ale polecam serwer globalny jak i privy ;) od siebie mogę polecić również Silkorad Online niestety tam istnieje system "staminy" czyli bez wydania pieniędzy możesz grać bodajże 6h dziennie i kiedyś latalo tam pełno botów nie wiem jak jest teraz.

Helbreath stary, jest wszystko co opisujesz, najlepsze pvp jakie grałem, a grałem tak samo jak ty w milion tytułów, tam jest najdynamiczniejsze. farmie - jest. wojny są i to w różnych formach - krucjaty - walki dwóch miast, apocalypse - napierdalanka na wielkich mapach miedzy sobą żeby dostać się do main bossa, heldenian - no jest tego od ch*ja. Obecnie działają 2 porządne servy - hb cordoba i hb nemesis. obczaj, myślę, że jak wkręcisz się, to pokochasz tą grę, a polaków gra opór nadal.

Aż dziw że nikt nie polecił jeszcze GW2... który wpasowuje się niemal idealnie :)

więc ode mnie GW2, pamietam jak jeszcze było płatne to było najlepiej wydane przeze mnie 40 zł (na jakiejś promocji) na MMORPG ever :)

Polecam Skyforge :)

Prawda jest taka ze zlote czasy mmo gdzie jest grind i pk umarły

ale jak chcesz pograc dla funu, bez p2w, chcesz sporą ilość osób, polskie gildie, mroczny klimat, oblezenia zamków, expienie poprzez pvp

Warhammer online, niestety gra została zamknięta przez brak przedłużenia licencji przez gameworkshop ale to bardzo dobrze ;) hio hio hio

bo powstal priv na ktorym gra masa ludzi 1500 osob wieczorami

brak item shopa, brak p2w, mnostwo graczy, polskie gildie po stronie destro gdzie weekendami 2 pełne grupy po 40 osób bywały (chłopi chaosu)

mnóstwo klas postaci, chyba z 20 , ludzie, krasnoludy, wysokie elfy, zielonoskórzy, chaos i mroczne elfy :) kazda rasa ma po 4 różne klasy i strona orderu i chaosu oddzielne archetypy ;)

np black orc to archetyp swordmastera u elfow, bright wizard(ogień) u ludzi podobna klasa maja mroczne elfy sorcerera (mrok,lód)

i odwieczna bez końca wojna! WAAAGH

tak sobie mozna powiedziec 1500osob?mało? ^_^ gra jednak zmusza do oblężeń zamków przez co zazwyczaj po 200-300osob jest w jednym miejscu, gdzie moja gtx 970tka i procek 4690k nie wyrabia

Rappelz. Zawiera wszystko co opisałeś + system petów

Margonem, PK jest na czerwonych mapkach (sporo ich). Farmienie legendarnych przedmiotow dla siebie albo po to, zeby wystawic na aukcje. Powinno ci się spodobać.

Testuje PoE / Odrzucam . Testuje aktualnie Albion - albion to beta test jeszcze ?  nie moge zagrac niestety.

No widzisz. Lepszej gry typu Albion. Aktualnie nie znajdziesz zapewniam cię, a aktualnie trwające testy to świetny czas na zagranie, ogarnięcie gildii by potem tylko wbić gdy gra wystartuje i od razu zacząć zabawę na wiele miesięcy. Bo inaczej początki mogą być ciężkie. Cena też jak za gre nie jest aż tak wygórowana a F2P ona nie będzie, NIGDY. Więc tak czy siak najlepiej kupić teraz. Bo gra na 100% wyjdzie w tym roku i na 100% będzie dobra. Zbyt długo w to gram i ich śledzie i jestem tego pewien tak samo jak wszyscy weterani największej Polskiej Gildii Scoia'tael.

jakiś otsik tibijski opis pasuje w 100 % http://otservlist.org/

ja polecam od siebie tibijka.net

Polecam Black Desert ;) Kupić można bardzo tanio (30-40zł) a gra pomimo hejtów jest miodna :D

Aż dziw że nikt nie polecił jeszcze GW2... który wpasowuje się niemal idealnie 

 

więc ode mnie GW2, pamietam jak jeszcze było płatne to było najlepiej wydane przeze mnie 40 zł (na jakiejś promocji) na MMORPG ever 

Nie licząc @wiczan i @StefanWartownik to faktycznie nikt GW2 nie polecił.

A co do tematu, to jeśli nie masz nic przeciwko temu żeby gierkę zakupić to faktycznie sprawdź Albion Online, ew. zrób podejście do Archeage.

A ja ci polecę też Last Chaos. Expi się głównie na mobkach czyli grind, jest wysoki max lvl 185. Mniej więcej szybko się expi do poziomu 170 pozniej jest trochę schodów. Grałem ponad 8 lat. Więc wiem co mówię. Polskie serwery, PL społeczność, łatwy i tani gold na allegro, lepiej opłacalny niż cash a itemki z cashshopu można zakupić za walute wirtualną gry czyli złoto.

Mam tak samo jak Ty kompletnie nie podobają mi się gry na qestach czyli takie coś jak Aion, ArchAge itp. Tylko stare dobre mmorpg właśnie pokroju Last chaos, Rappelz, Shayia, L2, WoW,

Dodam że gra jest ciągle rozwijana chociaż Gamigo dopiero nie dawno jakieś 2-3 msc temu gamigo odkupiło gre na własność więc zapowiedzieli że gra będzie dalej rozwijana.

BLACK DESERT !!!!!!!!!!!!!! i zachowaj Hajs niech ci służy tu jest wszystko czego oczekujesz a nad to jest i pewnie będzie więcej :)

Wydaje mi się, że niektórzy powinni czytać dokładniej posta. Black desert koledze się nie podoba a w last chaos grał.

Ja mogę polecić Tibie, Albion i starego l2.

Archeage bedzie najlepszym wyborem dla ciebie. Ogromne mass pvp conajmniej 100x100 oraz small pvp, otwarty swiat, PKowanie kazdego, nawet osob z twojej frakcji, aktywności jest wiecej, niz jestes w stanie dziennie zrobic. Wszechobecne farmienie i pvp. Gra od groma Polakow, na nowym serwerze polska gildia jest w TOP 2 naprzemiennie w TOP 1. Graja wszedzie niezaleznie od strony konfliktu.

Albion Online, ma wszystko czego potrzebujesz. Polecam dużo ludzi, polaków, gierka wymiata.