Pk/ farmienie / wojny

Weź zagraj Last Man Standing(polecam emocje górą), the new Z(za duża mapa), czy H1Z1(za duzo graczy)

łap:
http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/w-last-man-standing-mozecie-grac-za-darmo

Od siebie polecam grę o nazwie "Mortal Online". Jest w niej system open pvp, nawet na samym początku gry możesz zostać zabity albo zabijać innych i zabrać wszystkie ich przedmioty. Rozwijanie postaci wygląda tu podobnie do Skyrima, gdy robisz jakąś czynność dosyć często stajesz się w niej coraz lepszy. Są wojny gildii, i wiem że jest jedna Polska gildia.

Grałeś może w Rift(podobne do WoW-a), Skyforge, Cabal Online, Allods Online(też podobne), APB Reloaded, Archeage, Archlord (klasyk), Asta Online(może już nie istnieć), Aura Kingdom, Jade Dynasty (klasyk), Perfect World (klasyk), Dragon Nest, Last Chaos (klasyk), Champions Online, DC Universe Online, Dekaron(klasyk), Devilian Online, Dofus( lub Wakfu), Dungeon Fighter Online, Dota 2, Dungeons & Dragons Online, Elsword Online, Fallen Earth, Firefall(może już nie istnieć), Forsaken World, Guild Wars 2, Knight Online, Latale, Marvel Heroes, Neverwinter, Paladins, Path of Exile , Panzar, RAN Online, Royal Quest, Runes of Magic, Silkroad Online, SMITE, Star Trek Online, Swordsman Online, Transformice , Trove, Unturned, Rust, ARK Survival, Infestation New Z, H1Z1? Dopisze coś, gdy sobie przypomnę.

a więc:

proponuje Mu Online - caly czas wracam do tej gry od 1 gimnazjum,

Diablo 3- mega mega, wciaga na dlugie dni i wieczory jak sie zdecydujesz dawaj znac to Cie oprowadze, przyjme do dobrej gildii i poczujesz prawdziwy klimat,

Cabal Online- Spoko gierka z Polakami, wcaiga, duzo gry w party i smiechawy oraz idealny tryb PVP (combo)

Blade&Soul- Piekna oprawa graficzna i swietna zabawa na hlvl :).


Wybierz gre, a oprowadze Cie krok po kroku z dobrym humorem ;) Pozdrawiam !

Ja serdecznie polecam 4story na prywatnym serwerze P4STORY.
Masz otwarte PK, mnóstwo ludzi (w tym sa tez polskie gildie)

Expienie na mobach

Wojny gildi

Wszystko co wypisales znajdziesz tam. Serwer nastawiony na PVP jest swietny polecam! :)

może rappelz ?

Gorąco polecam Runescape :)

oldschool albo najnowszą :)

Od siebie polecam grę o nazwie "Mortal Online". Jest w niej system open pvp, nawet na samym początku gry możesz zostać zabity albo zabijać innych i zabrać wszystkie ich przedmioty. Rozwijanie postaci wygląda tu podobnie do Skyrima, gdy robisz jakąś czynność dosyć często stajesz się w niej coraz lepszy. Są wojny gildii, i wiem że jest jedna Polska gildia.

Zapomniałeś dodać, że jest płatna :)

Polecę Ci trochę nowszą grę - Warframe.

Jest grind

Jest pvp

Expisz swojego peta

Ciekawy lore

Ciekawy system ulepszeń

Wielu Polaków jak i innych nacji (możesz zmieniać co chwilę serwery)

Szeroki wachlarz broni

Nie ma p2w(punkty bonusowe dropisz na specjalnych misjach)

Polecam, sam już gram ponad 2 lata.

Skoro Black Desert ci nie przypadło do gustu to wydaje mi się, że musisz jeszcze poczekać na jakieś ciekawsze tytuły bo reszta to crapy :D

polecam mortal online, gra dla hardkorowych weteranów, sandbox z systemem pk, manualna walka wymagająca umiejętności, widok fpp, padniesz tracisz wszystko, ogromny świat możliwość budowania własnych osad, zamków itp itd przekonaj się sam

coś jak stare dobre the elder scrolls tylko ,że online, mnóstwo ludzi dużo rodaków.

edit: dodam od siebie jeszcze ,że przegrałem w uj tytułów MMO, wszystkie właściwie polegają na jednym i tym samym, po kilkunastu latach odnalazłem się dopiero w mortal online

Faydee się myli MO online nie jest płatne, jest możliwość zakupienia subskrypcji jednak i bez niej gracze f2p są w stanie osiągnąć to co osoby posiadające suba

Może Darkfall? (abonament- chyba, ze cos sie zmienilo)
Tylko trzeba dużo ogarnąć. Dosc hardkorowe, gildie moga nawet ''m'asteczka' budowac.
Wszystkie wymogi spełnia

Szukaj szukaj i tak nie znajdziesz. Nie ma dobrego mmorpg na rynku. Te które były umarły pod wpływem ułatwiania. Jedyna dobra gra mmo obecnie w które grałem to Eve ale tam jest przegięcie w 2 stronę chyba że nie przeszkadza Ci że gracze którzy grają w to 5+ lat są ze skilami do przodu i nie dogonisz ich przez następne 2-3 lata.

Jak jesteś uparty i koniecznie chcesz teraz to na odczep się Eso, gw2. Chyba że grafika Ci nie przeszkadza to są jakieś stare dobre tytuły ale w tym Ci nie pomogę.

Osobiście zalecam zrobić przerwę i poczekać na bless/moonlight online, dark and light czy inne ciekawie zapowiadające się mmo. Może do końca roku coś wyjdzie.

allods online na serwerze z subskrybcja otwarte pvp jest wojny gildi sa w sumie to w swiecie ciagle jakas wojna o zajecie terytorium :D

Witam, poszukuje MMOGatunek: [MMORPG]Sprzęt: [na tą chwile średni sprzęt. Laptop]Cechy: 
- Musi być sporo ludzi/ polaków
- system open PVP

- system expienia na mobach 

- wojna gidliiPrzypadły mi do gustu: OLD SCHOOL'owy WOW, Last Chaos ,  Rohan ..........

Nie przypadły mi do gustu: Black Desert , Riders of Icarus, Runes of Magic, Shaiya , Metin2 ...........
Kto trafi w moje gusta - Dam prezent w postaci doładadowania 100 PLN na G2A.com 

Więc...

Helbreath (niestety privy tylko zostały )- HB Olympia

RAGNAROK!!!! masa komibnacji i możliwość.... cała reszta zawarta(poza open PVP na wielu serwerach) (polecam priv serwery z max 5/5/5 - więcej psuje zabawe (osobiście gram na TalonRO raz po raz) ~~ 2~4gb instalki

KNIGHT ONLINE ~ niestety bezmózgi grind do 83 lvla (mam postać na 78 ale uznałem że zniszczyli tą gre i spaliłem wszystkie itemy(prawie zarobiłem 10x tyle co mialem przez to lol)

Gloria Victis - nasz tytuł... minus ~~ około 60+- ludzi na serwer ale batalie i tak wyglądają na duże i gra cały czas się nieźle rozwija (nawet animatorów z Wiedźmina załatwili )

Darkensag możesz spróbować na Youtube, raz odpaliłem gre... wciągneła mnie na 25lvli ale coś mi wypadło

MORTAL ONLINE(bardzo brutalny świat- tylko 1os i F2P na steamie)

DARKFALL (płatne z abonamentem chyba 3cia osoba)

to gry które mnie jarały... i jarają do dziś

Knight Online - epickie PVP ale cziterzy i P2W(nie przymusowe bo można kupić za kase z gry, ale niestety...) troszkę przeszkadza

RO - bitwy o zamki ... miłe wspomnienia i taktyki :) i ta masa itemów do zrobienia :P

HB - Epicko Lamerskie głupie ale wciagające PVP i MASS PVP ta gra żyje tylko przez PVP 1v1 / 5v5 codzienne eventy na których lata 20 wojowników za 1 magiem :P

Gloria Victis - walczysz tak jak umiesz :P

na temat reszty... tyle ile napisalem tyle moge powiedziec

Aktualnie testuje GW2

Odpadaja Archage - wydalem mnóstwo Hajsu! okolo 10 tys... na darmo, Tibia, odpada, Helbreath rowniez nie dam mu szansy z powodu sterowania, wole cos na zasadzie dynamicznego WSAD ;)


Bede nie bawem testowac rowniez Lineage 2 oraz Tere

Kalonline :D jest wszystko czego potrzebujesz

Heh może nie trafie w twoje gusta z open pvp ale jest w nim dość ciekawy system walk na wielu planetach jest pvp wiec : star wars the old republic ze względu na jeden mega plus choć nie jestem fanem starwars fabuła tak mnie wciągnęła że w mgnieniu oka miałem max lvl a potem sama zabawa

pobieram kal - GW2 , srednio przewiduje na ten moment.

tobie nie gra niellezy ale w tych grach wszystkich dobrze jak sie gra z kims kto ma podobny styl gry np. tez po 6h expi dziennie :)

dlatego l2 to bajka sprawa tylko dobrze miec chociaz kilka osob i od malego miec klan :)