Karta z grą CSGO

Chciałbym zakupić CSGO. Ostatnio w empiku zauważyłem kartę za 49zł właśnie z tą grą. Chciałbym się dowiedzieć czy jak kupię tą kartę to dostanę wersję steamową? Czy non-steam. Wygląda ona mniej więcej tak:

post-29349-0-82521700-1485122761_thumb.png

Nie ma wersji non-steam CS:GO

@Up

Wersja non-steam jest, ba, nawet pozwala na łączenie się z serwerami steamowymi - do your research.

@topic

Będzie to wersja Steam. Z tego co wiem wygląda to następująco - kupując kartę dostajesz kod na paragonie (coś jak paysafecard) do aktywowania na stronie ich dystrybutora, co dzieje się później - czy dostaniesz gifta czy CD-key - nie wiem. Po dokładniejsze informacje odsyłam do dystrybutora owych kart http://www.sedoc.pl/ . Jeżeli nie masz "aktywowanego" konta steam (nie kupiłeś na nim gier wartych 5 euro w górę; "nieaktywowane" konta nie mogą zapraszać znajomych i korzystać z wielu funkcji steama) to lepiej kupić paysafecard za 50 zł i kupić CS:GO bezpośrednio na platformie.

#Edit

Sorry, zapomniało mi się że CS:GO nie kosztuje teraz 11,99 euro a 13,99 przez co niemożliwym jest kupienie go za 50 zł paysafecard.

Gadałem z supportem sedoca i dostałem odpowiedź że jak aktywuje u nich tą kartę dostanę klucz do aktywacji na steamie. Temat do zamknięcia.

Chciałbym zakupić CSGO. Ostatnio w empiku zauważyłem kartę za 49zł właśnie z tą grą. Chciałbym się dowiedzieć czy jak kupię tą kartę to dostanę wersję steamową? Czy non-steam. Wygląda ona mniej więcej tak:

post-29349-0-82521700-1485122761_thumb.png