Konkurs - szukam grafika - loga/banery

Witam wszystkich grafików komputerowych którzy odważyli zajrzeć do tego tematu. Mianowicie poszukuję jednej uzdolnionej osoby do wnikliwej i tajemniczej współpracy ( jeśli to można tak nazwać ). Otwarcie pisząc potrzebuje osoby która ma w sobie to coś i potrafi zaprojektować w programie graficznym dla Mnie bardzo ładne i przejrzyste logo Mojej Firmy jak i banerek na stronę internetową. Żeby nie robić sobie darmowej reklamy na początek prosiłbym o kilka waszych prac wcześniejszych bądź jakiś ładnych artworków ( + jakiś dowód, że to wasza praca ) abyście mogli zaprezentować swoje unikatowe zdolności :). Z pośród tych prac które spodobają Mi się najbardziej wyślę wytyczne dotyczące wymagań co do loga i banerka. Oczywiście nagrody są jak najbardziej przewidziane, mianowicie : PSC, Gra komputerowa (wybrana przez zwycięzce) bądź czysty Hajs ( do uzgodnienia ).

Jeśli ktoś chcę uzyskać więcej informacji proszę pisać na PRIV albo w tym temacie, pozdrawiam :)

bump

Widzę, że konkurencja mała, to będzie łatwa wygrana :D

Jeśli chodzi o nagrodę to wybieram gotówkę, możesz mi wysłać na konto!

Pozdrawiam

PS. W prawym dolnym rogu się podpisałem, jakbyś miał wątpliwości czy to moja własnoręcznie wykonana praca

logo.png

Mam nadzieję, że konkurs jeszcze aktualny :)

Wysyłam tylko dwie prace ponieważ do innych niestety nie posiadam możliwości udowodnienia, że są w 100% moje.

Dodatkowo przepraszam, że na grafikach jest pseudo znak wodny, ale przezorny zawsze ubezpieczony. Nie chcę by ktoś podpisał się pod moją pracą.

Jeżeli chcesz możesz podać jakiś temat na logo lub banner by sprawdzić moje umiejętności gdyż jestem świadom, że te dwie prace mogą Ciebie w 100% nie zadowolić w końcu to nie logo ani banner na stronę.

Prace wraz z dowodami.

Mniejszyplakat.pngDowód1m.PNGMniejszybanner.pngDowód2m.PNG

Witam,

Widzę, że temat spotkał się z małym zainteresowaniem ze strony użytkowników.

Czy nadal jest on aktualny?

Witam wszystkich grafików komputerowych którzy odważyli zajrzeć do tego tematu. Mianowicie poszukuję jednej uzdolnionej osoby do wnikliwej i tajemniczej współpracy ( jeśli to można tak nazwać ). Otwarcie pisząc potrzebuje osoby która ma w sobie to coś i potrafi zaprojektować w programie graficznym dla Mnie bardzo ładne i przejrzyste logo Mojej Firmy jak i banerek na stronę internetową. Żeby nie robić sobie darmowej reklamy na początek prosiłbym o kilka waszych prac wcześniejszych bądź jakiś ładnych artworków ( + jakiś dowód, że to wasza praca ) abyście mogli zaprezentować swoje unikatowe zdolności :). Z pośród tych prac które spodobają Mi się najbardziej wyślę wytyczne dotyczące wymagań co do loga i banerka. Oczywiście nagrody są jak najbardziej przewidziane, mianowicie : PSC, Gra komputerowa (wybrana przez zwycięzce) bądź czysty Hajs ( do uzgodnienia ).

Jeśli ktoś chcę uzyskać więcej informacji proszę pisać na PRIV albo w tym temacie, pozdrawiam :)