Free 14 day Trial problem

Witam mam otóż taki problem :

Robię konto na Square enix i do tego punktu jest wszystko ok , logując się już na stronie FFXIV i wybierając platformę Windows PC wyskakuje mi błąd " You cannot use this function.
Please contact the SQUARE ENIX Support Centre for additional details.
Error Code: i2501 "

i się zastanawiam co możne mieć na to wpływ ponieważ jak wybieram platformę PS4 nie ma takiego problemu
a chciałbym grę wypróbować przed kupnem.

Ja mam znów inny problem nie chce mi przyjść klucz do aktywacji konta... A przez steam jak zagram to nie ma problemu żadnego?

Witam mam otóż taki problem :
Robię konto na Square enix i do tego punktu jest wszystko ok , logując się już na stronie FFXIV i wybierając platformę Windows PC wyskakuje mi błąd " You cannot use this function. Please contact the SQUARE ENIX Support Centre for additional details. Error Code: i2501 "
i się zastanawiam co możne mieć na to wpływ ponieważ jak wybieram platformę PS4 nie ma takiego problemu
a chciałbym grę wypróbować przed kupnem.

Kolego według kodu błędu co ci wychodzi , wynika na to iż próbowałeś wykonać w niewielkim odstępie czasowym wiele tranzakcji na tym koncie. Wiec pozostaje ci 3 rozwiązania, spróbuj odczekać 24 godziny, skontaktować się z obsługą klienta lub najprościej skorzystaj z innej przeglądarki, to niekiedy skutkuje, a najlepiej z internet explorera.

Ja mam znów inny problem nie chce mi przyjść klucz do aktywacji konta... A przez steam jak zagram to nie ma problemu żadnego?

Kluczy zazwyczaj nie przychodzą bo nóg nie maja :P , musisz podać więcej informacji co do twojego problemu bo z tego co piszesz to nie wiem w czym tak naprawdę tkwi szczegół. A co do tego klucza to czy go kupiłeś na steamie czy gdzieś indziej. A skoro już grasz w ff14 to po co ci jeszcze jeden klucz ?

ok ładnie wszytko pięknie już mi się zasysa Jakieś porady dla początkującego , chciałbym jak najlepiej przetestować ten trial żeby rozwiać moje wątpliwości co do kupna.

jak chce cos pomocy dawaj do na ts3.novasociety.com i poke no rarin

To zapraszam na serwer Pheonix, tam udzielimy ci wszystkich porad dotyczących gry jak i samej mechaniki, możesz nas również spotkać o każdej porze na ts3 : novasociety.com

Ja problem już rozwiązałem ale mam inne pytanie polacy dalej rozbici między Moogle i Phoenixa? Czy coś się zmieniło.

Dalej. Masz do wyboru tylko 2 serwery, wedlug mnie to masz takie opcje : moogle tam z tego co zaobserwowałem jest zamknięte toważystwo, ale za to na Pheonixie przyjmujemy każdego z zapałem i checiami do wspulnej gry i zabawy, no i nie ma takiego mixu z fracuzami, co wiem że potrafią być wrzodem na czterech literach.

A tak z czystej ciekawości jako casual w FF będę miał co robić na endgame PVE czy raczej trzeba sporo przysiąść?

jest co robić a tak naprawdę masa insty/raidy/triale/relic

Masz do wyboru tylko 2 serwery, wedlug mnie to masz takie opcje : moogle tam z tego co zaobserwowałem jest zamknięte toważystwo, ale za to na Pheonixie przyjmujemy każdego z zapałem

Pitolenie... I moogle i phoenix przyjmą nowego tak samo ciepło. Poza tym kilka osób stąd gra też na cerberusie i zodiarku o ile dobrze pamiętam.

Ale proponowanie zodiaka gdzie gra raptem z 4 osob to kill dla osoby nowej

Jaki serwer byś nie wybrałbto znajdziesz polską gildię. Sam gram od tygodnia na mooglu i nie zauważyłem by cokolwiek było zamknięte. Gildia Seed, przyjęli odrazu, nawet spoko ludzie :)

Ale proponowanie zodiaka gdzie gra raptem z 4 osob to kill dla osoby nowej

Ale dlaczego? Każdy serwer jest dobry. Zodiark uchodzi za serwer z bardzo zdrowym community i jest to prawda. Jeśli komuś zależy przede wszystkim na fajnej atmosferze, to się tam odnajdzie.

Może i ma, lecz nie wspomniałeś że to jest international community, a jak ktoś szuka wyłącznie polskiej społeczności to dużego wyboru nie ma .

A który serwer ma toksyczne community bo nie widzę takiego ?

Yaki, jeden z amerykańskich serwerów jest pod tym względem znany na całą społeczność FF XIV. I to w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Ja też należę do polskiej, a nie międzynarodowej gildii. Ale fakt faktem - jeśli komuś zależy na dużej polskiej społeczności, to Zodiark raczej odpada. Mnie zależy jedynie na tym, żeby gracze pisali po angielsku, bo nie mam problemów np. z role-playingiem w tym języku.

Yaki, jeden z amerykańskich serwerów jest pod tym względem znany na całą społeczność FF XIV. I to w negatywnym tego słowa znaczeniu.

 

Ja też należę do polskiej, a nie międzynarodowej gildii. Ale fakt faktem - jeśli komuś zależy na dużej polskiej społeczności, to Zodiark raczej odpada. Mnie zależy jedynie na tym, żeby gracze pisali po angielsku, bo nie mam problemów np. z role-playingiem w tym języku.

hmm powiem tak jeśli chcesz grać role-playinginem w języku angielskim na żadnym serwie problemu niema ale prawda jest taka że jedynie phoenix i moogle maja największe ilości polaków inne serwery mają je w bardzo małej ilości osób

Z tym się zgadzam, dlatego napisałam, że jeśli komuś zależy na dużej ilości Polaków, to tam powinien się udać. Ja się nie przeniosę, bo mam na Zodiarku świetną ekipę do RP właśnie.