Akarisuu

Specyficzna mini ekipa szuka graczy

16 postów w tym temacie

Witam,

Tak jak widać w temacie, jesteśmy skromną ekipą, składającą się w zasadzie z samych starych znajomych, bądź znajomych znajomych, lecz od jakiegoś czasu pragniemy poszerzyć nasze szeregi (w zasadzie o liczbę nieokreśloną). 
Trochę o nas:

Z góry zapowiadam, że jesteśmy dość specyficzni, lubimy pogadać o wszystkim i pożartować ze wszystkiego, czasem zachowując się jak typowe gimbusy, ale spokojnie, potrafimy zachować umiar ;) 

Wiem również, że niektórym przeszkadza wiek, dlatego mówię, że średnio mamy 17 lat.

Oczywiście mamy prywatnego TeamSpeaka, na którym (prawie) zawsze ktoś siedzi. Nie jesteśmy z tych osób, które grają tydzień po czym znikają, gramy codziennie, we w zasadzie każdą grę - od RPG po Shootery czy sandboxy.  Jedynymi ograniczeniami pod względem gier są wymagania sprzętowe, ponieważ niestety nie każdy z nas posiada dobry komputer. I to chyba tyle :). Jeśli pod tym względem będą jakieś pytania, to proszę o pisanie w komentarzach ^^

Wymagania:

Wymagania są, ale w zasadzie żadne - wystarczy, aby osoba zainteresowana miała TeamSpeaka i jakąkolwiek dojrzałość mentalną... No i może żeby nie była toksyczna ;) 

O kontakt proszę proszę pod postem, bądź:

- Na steamie: Akarisuu!

- Na battle.necie: Akarisuu#2175

-Na originie: Akarisuu

Dzięki za przeczytanie tego postu i życzę miłego dnia/wieczoru! :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakie gry gracie teraz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Aktualnie gramy w Guild Warsa 2, Warframe (ale tylko niektórzy), Battlefielda 4, Don't Starve Together  i casualowo w LoLa, ale gdy będzie więcej osób to jak najbardziej będziemy otwarci na nowe propozycje  

Edytowane przez Akarisuu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm grywam w ligę i przymierzam się do Aiona/GW2 bez dodatku. Jak co PW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ref

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można o teamspeaka na pw ? :) Napewno zawitam

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gram w ligę, warframe i na chwile obecną szukam jakiegoś mmorpg, ponieważ mam mały zastój w 2 poprzednich grach. jakie macie poziomy w gw2? I czy przymierzacie się  do innych tytułów?

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Qroshi napisał:

jakie macie poziomy w gw2?

W GW2 każdy z nas ma po 80 lvl'u na przynajmniej dwóch postaciach, w tym nowi "rekruci"

2 godziny temu, Qroshi napisał:

Czy przymierzacie się  do innych tytułów?

W poście wspominałem, że przy nowych graczach będziemy jak najbardziej otwarci na jakiekolwiek propozycje - nawet jak ktoś zachce to w Majnkrafty zagramy ;v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ref

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gracie areny w GW2 ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wczoraj zacząłem z przyjacielem grać w World of Wacraft reflektujecie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak coś to też bym mógł coś z wami pograć tylko z tych gier co wymieniłeś to tak nie bardzo. No w warframe cos tam grałem, a tak to mógłbym zagrać z wami jeśli chcecie w jakieś BnS, Defiance, Wildstar, (ostatnio próbowałem Ride of Icarius), Dirty Bomb, Paladins... Revelation online ma wychodzić 8 marca to można by było spróbować. Jeśli macie ochotę zagrać w jakaś z tych gier bądź macie jeszcze jakieś inne propozycje to jestem chętny :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 17.02.2017 o 21:42, Faydee napisał:

Ja wczoraj zacząłem z przyjacielem grać w World of Wacraft reflektujecie?

Na gierkę w WoWa od 10.03 będziemy jak najbardziej reflektować ;)

kontaktuj na czymkolwiek chcesz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ref

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam  w Wow'a zaczniemy grać od 10.03 na serwerze burning legion gramy jako horda. Poza wow'em jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Pozdrawiam CzejKen

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

EEeee to odpada ja gram na Defias Brotherhood po stronie Ally. Szkoda, że tak nisko mierzycie chodzi mi o serwer BL czyli typowo polakowo cebulowo xD no nic powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach