Specyficzna mini ekipa szuka graczy

Witam,

Tak jak widać w temacie, jesteśmy skromną ekipą, składającą się w zasadzie z samych starych znajomych, bądź znajomych znajomych, lecz od jakiegoś czasu pragniemy poszerzyć nasze szeregi (w zasadzie o liczbę nieokreśloną).
Trochę o nas:

Z góry zapowiadam, że jesteśmy dość specyficzni, lubimy pogadać o wszystkim i pożartować ze wszystkiego, czasem zachowując się jak typowe gimbusy, ale spokojnie, potrafimy zachować umiar ;)

Wiem również, że niektórym przeszkadza wiek, dlatego mówię, że średnio mamy 17 lat.

Oczywiście mamy prywatnego TeamSpeaka, na którym (prawie) zawsze ktoś siedzi. Nie jesteśmy z tych osób, które grają tydzień po czym znikają, gramy codziennie, we w zasadzie każdą grę - od RPG po Shootery czy sandboxy. Jedynymi ograniczeniami pod względem gier są wymagania sprzętowe, ponieważ niestety nie każdy z nas posiada dobry komputer. I to chyba tyle :). Jeśli pod tym względem będą jakieś pytania, to proszę o pisanie w komentarzach ^^

Wymagania:

Wymagania są, ale w zasadzie żadne - wystarczy, aby osoba zainteresowana miała TeamSpeaka i jakąkolwiek dojrzałość mentalną... No i może żeby nie była toksyczna ;)

O kontakt proszę proszę pod postem, bądź:

- Na steamie: Akarisuu!

- Na battle.necie: Akarisuu#2175

-Na originie: Akarisuu

Dzięki za przeczytanie tego postu i życzę miłego dnia/wieczoru! :)

jakie gry gracie teraz?

Aktualnie gramy w Guild Warsa 2, Warframe (ale tylko niektórzy), Battlefielda 4, Don't Starve Together i casualowo w LoLa, ale gdy będzie więcej osób to jak najbardziej będziemy otwarci na nowe propozycje

Hmm grywam w ligę i przymierzam się do Aiona/GW2 bez dodatku. Jak co PW

ref

Można o teamspeaka na pw ? :) Napewno zawitam

Gram w ligę, warframe i na chwile obecną szukam jakiegoś mmorpg, ponieważ mam mały zastój w 2 poprzednich grach. jakie macie poziomy w gw2? I czy przymierzacie się do innych tytułów?

jakie macie poziomy w gw2?

W GW2 każdy z nas ma po 80 lvl'u na przynajmniej dwóch postaciach, w tym nowi "rekruci"

Czy przymierzacie się  do innych tytułów?

W poście wspominałem, że przy nowych graczach będziemy jak najbardziej otwarci na jakiekolwiek propozycje - nawet jak ktoś zachce to w Majnkrafty zagramy ;v

ref

Gracie areny w GW2 ?

Ja wczoraj zacząłem z przyjacielem grać w World of Wacraft reflektujecie?

Jak coś to też bym mógł coś z wami pograć tylko z tych gier co wymieniłeś to tak nie bardzo. No w warframe cos tam grałem, a tak to mógłbym zagrać z wami jeśli chcecie w jakieś BnS, Defiance, Wildstar, (ostatnio próbowałem Ride of Icarius), Dirty Bomb, Paladins... Revelation online ma wychodzić 8 marca to można by było spróbować. Jeśli macie ochotę zagrać w jakaś z tych gier bądź macie jeszcze jakieś inne propozycje to jestem chętny :D

Ja wczoraj zacząłem z przyjacielem grać w World of Wacraft reflektujecie?

Na gierkę w WoWa od 10.03 będziemy jak najbardziej reflektować ;)

kontaktuj na czymkolwiek chcesz ;)

ref

Witam w Wow'a zaczniemy grać od 10.03 na serwerze burning legion gramy jako horda. Poza wow'em jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Pozdrawiam CzejKen

EEeee to odpada ja gram na Defias Brotherhood po stronie Ally. Szkoda, że tak nisko mierzycie chodzi mi o serwer BL czyli typowo polakowo cebulowo xD no nic powodzenia!

Gram tam ze względu na moich znajomych którzy grają tam od lat : ) For The Hord

ref

Witam,

Tak jak widać w temacie, jesteśmy skromną ekipą, składającą się w zasadzie z samych starych znajomych, bądź znajomych znajomych, lecz od jakiegoś czasu pragniemy poszerzyć nasze szeregi (w zasadzie o liczbę nieokreśloną).
Trochę o nas:

Z góry zapowiadam, że jesteśmy dość specyficzni, lubimy pogadać o wszystkim i pożartować ze wszystkiego, czasem zachowując się jak typowe gimbusy, ale spokojnie, potrafimy zachować umiar ;)

Wiem również, że niektórym przeszkadza wiek, dlatego mówię, że średnio mamy 17 lat.

Oczywiście mamy prywatnego TeamSpeaka, na którym (prawie) zawsze ktoś siedzi. Nie jesteśmy z tych osób, które grają tydzień po czym znikają, gramy codziennie, we w zasadzie każdą grę - od RPG po Shootery czy sandboxy. Jedynymi ograniczeniami pod względem gier są wymagania sprzętowe, ponieważ niestety nie każdy z nas posiada dobry komputer. I to chyba tyle :). Jeśli pod tym względem będą jakieś pytania, to proszę o pisanie w komentarzach ^^

Wymagania:

Wymagania są, ale w zasadzie żadne - wystarczy, aby osoba zainteresowana miała TeamSpeaka i jakąkolwiek dojrzałość mentalną... No i może żeby nie była toksyczna ;)

O kontakt proszę proszę pod postem, bądź:

- Na steamie: Akarisuu!

- Na battle.necie: Akarisuu#2175

-Na originie: Akarisuu

Dzięki za przeczytanie tego postu i życzę miłego dnia/wieczoru! :)