Ping

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy u was także gra nie spada poniżej 300ms. W ogóle nie da się grać. Niby serwer Europejski a lagguje gorzej jak Azjatycki, jak coś to gram na Angler's Watch

To zależy od twojego internetu. Masz zapewne radiówke jak ja?

To nie zalezy od neta. Ja mam radiowke 96mb i mam faktycznie problem z pingiem, ale kolega co ma vectre 150mb tez ma problem. Serwery chyba leza za oceanem bo to sa jakies jajca. Nie wiem czemu na otwartych lokacjach jest dosc spoko, ale jak wejde na dungeona to nagle lagi jak sam skurczysyn ^^

Bo serwery od arenek i dungeonów w sporej ilości nie stoją w eu plus fakt niektórzy mają dodatkowe niewytłumaczalne problemy niezależne od ich prędkości łącza

8mb posiadam. W innych grach posiadam ping po 80-90. Natomiast Blade&souls +300

Ja zakupiłem WTFast i problem z lagami znikł podobno w grze 100ms to takie 30-40 w real a 200 to 100. Ten ping z gry ktos tlumaczyl kiedys ze to zupelnie co innego.

Serwery w B&S to naprawdę porażka. Wczoraj wieczorem tak samo nie mogłem grac ponieważ miałem 300+ pingu. Najdziwniejsze jest to, że są dni kiedy pingi są normalne, a czasami (tak jak wczoraj) są tak wysokie, że wcale nie da się grać.

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy u was także gra nie spada poniżej 300ms. W ogóle nie da się grać. Niby serwer Europejski a lagguje gorzej jak Azjatycki, jak coś to gram na Angler's Watch