Poszukuje MMORPG na słaby pc który mnie wciągnie

Witam tak jak w temacie poszukuje MMORPG który mnie wciągnie na dłużej niż tydzień

Sprzęt oczywiście w najlepszej jakości: Geforce 9600 GT i procesor AMD Phenom x2 255 (słaby żarcik)

MMORPG które ograłem:

-TERA Online (wbiłem cap lvl, dalsze bieganie po dungeonach, pk-owanie, bawienie sie w battlegroundy i kostiumy mnie znudziło)

-Aion (widziałem potencjał tej gry, ale nie wciagnela mnie na dłuższą mete)

-Blade and Soul (odpowiadało mi to że w grze nie ma armoru i zastępują je soul shieldy ale mój komputer nie wytrzymuje)

-ArcheAge (też nie wytrzymał)

-Revelation Online (grałem na wszystkich beta testach, zawiodłem się trochę na tej grze, liczyłem na coś wiecej)

-Rift (za każdym razem próbowałem w niego grać ale nigdy nie miałem do niego chęci)

-Allods (grałem gdy był polski serwer)

-Diablo 3 (nie wiem czy można to zaliczyć do mmorpg bo w końcu wymaga połączenia z internetem, ale jakoś nie kręciło mnie łażenie po tych samych mapach i wbijanie paragonu)

-Path of Exile (jak już mówiłem nie kręcą mnie dungeonówki)

no i to chyba tyle, jak mi się przypomni jakaś gra to dopisze

Poleci może ktoś jakąś giere?

Atlantica online przeżywa dobry okres. USA klient i serwer Aleksandria. Jest tam duża polska gildia. Zapraszamy

Cabal Online, co prawda czasy świetności ma za sobą, ale wciąż gra w niego dużo ludzi i jest z kim latać na dungi. W grze jest dużo grindu, więc wbicie lvl capa i zdobycie eq wymaga czasu.

My Fantasy 3 :)

Shaiya priv, gra nastawiona na drop by zrobić eq, trwa to do tygodnia a potem pvp i pvp i pvp

Raiderz - priv, globala już dawno nie ma

Age of Conan unchained - zniesiono limity na kontach f2p, nie wszystkie ale znacząco poprawia to jakość gry

Drakensang online

Newerwinter - na upartego można pograć

WoW

Dungeon fighter :D

Dzięki wielkie, skorzystam ze wszystkich propozycji, a mógłby ktos mi jeszcze polecic jakiegoś mmo na telefon?

Order of chaos 1/2, Villagers and Heroes, Advanture Quest, Warspear, Vendetta Online. Mobilniaki.

Dzieki!

Witam tak jak w temacie poszukuje MMORPG który mnie wciągnie na dłużej niż tydzień

Sprzęt oczywiście w najlepszej jakości: Geforce 9600 GT i procesor AMD Phenom x2 255 (słaby żarcik)

MMORPG które ograłem:

-TERA Online (wbiłem cap lvl, dalsze bieganie po dungeonach, pk-owanie, bawienie sie w battlegroundy i kostiumy mnie znudziło)

-Aion (widziałem potencjał tej gry, ale nie wciagnela mnie na dłuższą mete)

-Blade and Soul (odpowiadało mi to że w grze nie ma armoru i zastępują je soul shieldy ale mój komputer nie wytrzymuje)

-ArcheAge (też nie wytrzymał)

-Revelation Online (grałem na wszystkich beta testach, zawiodłem się trochę na tej grze, liczyłem na coś wiecej)

-Rift (za każdym razem próbowałem w niego grać ale nigdy nie miałem do niego chęci)

-Allods (grałem gdy był polski serwer)

-Diablo 3 (nie wiem czy można to zaliczyć do mmorpg bo w końcu wymaga połączenia z internetem, ale jakoś nie kręciło mnie łażenie po tych samych mapach i wbijanie paragonu)

-Path of Exile (jak już mówiłem nie kręcą mnie dungeonówki)

no i to chyba tyle, jak mi się przypomni jakaś gra to dopisze

Poleci może ktoś jakąś giere?