Arma III vs Squad

Witam wszelkich braci graczy !

Otóż stoję przed wyborem jednej z tych gier. Jestem nastawiony na jednoosobową grę, aczkolwiek szybko poznaje ludzi, więc w miare potrzeby, będę skłonny załatwić sobie ekipę.

Zależy mi przede wszystkim na tym, bym mógł spędzić przy grze mile wiele godzin, których nie będę żałował. Chciałbym prosić o wymienienie za i przeciw obu gier :)

Dziekuję za fatygę :)

Arma III wygrywa bo po pierwsze ma jakąkolwiek kampanie singlową, po drugie ma nieskończony zasób różnych modów, addonów, scenariuszów, a po trzecie ma większe nieograniczone możliwości kreowania rozgrywki w multi dzięki między innymi zeusowi czyli mistrzowaniu gry (tak jak mistrz gry w papierowych rpgach).

squad zaś jest i będzie tylko i wyłącznie grą sieciową więc solo nie pograsz, gra zmusza cię do współpracy z innymi graczami, i puki co jest bardzo ograniczona w content ale feeling strzelania jest lepszy niż w armie, ale niema modów, szybko ci się znudzą mapy bo jest ich niewiele i na razie to w tym squadzie niewiele jest i niewiele działa, ja se go kupiłem na przyszłość (promocja była) bo to wczesny dostęp jest.

Jak lubisz realistyczne strzelanki to obie gry są dobre ale arma ma 10 razy więcej kontentu a squadem się polecam interesować bo zapowiada się dobrze.

Polecam Squad. Tego nie można nazwać strzelanką bo to bardziej symulator bitwy. Potrafisz grać z 30 minut nie oddając nawet 1 strzału bo możesz dostać inne obowiązki jak np transport zaopatrzenia albo po prostu nie zobaczyć wroga bądź zginać od niego nie wiedząc nawet skąd leciał pocisk. Równie dobrze możesz znaleźć się w samym środku bitwy np o jakieś miasto co jest częstszym doświadczeniem :) Gra jest intensywna i jednocześnie spokojna bo musi być jakiś plan działania. SOLO nic tam nie zrobisz ale nie musisz załatwiać żadnej ekipy bo to wszystko masz wbudowane w grę. Wchodzisz sobie na Polski serwer, dołączasz do jakiegoś squadu i tyle, masz od razu dowódce który będzie was instruował. W squadzie sam nawet do samochodu nie wsiądziesz. Co do strzelania to jest bardzo satysfakcjonujące właśnie z tego względu, że to nie jest typowa strzelanka. Możliwości są ogromne i gra cały czas jest rozwijana sama w sobie a nie przez jakieś głupie mody. Osobiście kupiłem SQUAD i nie żałuje.

KLIK! IED dodany jakis czas temu :)

Arma 3 Multi prawie nie zyje.... jedyne co teraz ludzie graja to survi i rpg
Squad to taki niby nastepca PRa ma mniej contentu i featursów no ale jest 100x mniej na rynku niz PR
Dobra gra teraz jest Argo to A3 za free ale z standardowym multi

Witam wszelkich braci graczy !

Otóż stoję przed wyborem jednej z tych gier. Jestem nastawiony na jednoosobową grę, aczkolwiek szybko poznaje ludzi, więc w miare potrzeby, będę skłonny załatwić sobie ekipę.

Zależy mi przede wszystkim na tym, bym mógł spędzić przy grze mile wiele godzin, których nie będę żałował. Chciałbym prosić o wymienienie za i przeciw obu gier :)

Dziekuję za fatygę :)