Ekipa albo pojedynczy gracz :D

od jakiegoś czasu poszukuje jakiegoś mmo do pogrania chętnie pogram sobie w ToS ale fajniej by było z kimś albo chociaż jedna mordeczka do pogadania na ts jak ma ktoś ochotę pograć od zera zapraszam nick Vizardero albo pisać tutaj w temacie albo pw oczywiście z TS3 :D

od jakiegoś czasu poszukuje jakiegoś mmo do pogrania chętnie pogram sobie w ToS ale fajniej by było z kimś albo chociaż jedna mordeczka do pogadania na ts jak ma ktoś ochotę pograć od zera zapraszam nick Vizardero albo pisać tutaj w temacie albo pw  oczywiście z TS3 

jest gildia frigoris zagadaj do nich, a gra jest taka sobie ale to nie ten topic :D

u nich same wysokie lvl i garstka altow na niskich lv. niby fajna ekipa i ogarnieci, ale raczej nie bd biegac z kims od pierwszego lv i trzymac za raczke, jedynie mozna liczyc na dobre rady i pomoc z ciezkimi dungeonami. w sumie ja sie pisze jako kompan do gry we 2 :)

u nich same wysokie lvl i garstka altow na niskich lv. niby fajna ekipa i ogarnieci, ale raczej nie bd biegac z kims od pierwszego lv i trzymac za raczke, jedynie mozna liczyc na dobre rady i pomoc z ciezkimi dungeonami. w sumie ja sie pisze jako kompan do gry we 2  

To i tak moze wejsc do gry, porady odnosnie rozwoju klasy mu sie przydadza, kompania na ts3 ;) czemu nie, moze wejsc z kims we dwojke.

Jakoś ja osobiście nie lubie dochodzic do gildii ze stazem. Ciezko tam sie odnalezc, zas ze swieza ekipa i rownym startem zawsze jest ciekawiej. Lepsza integracja, ciagle wzajemna pomoc, frajda z gry bo w kooperacji. Ktos jeszcze zainteresowany? My z autorem tematu jestesmy dogadani. Teraz czekam na wybor postaci :)

Jakoś ja osobiście nie lubie dochodzic do gildii ze stazem. Ciezko tam sie odnalezc, zas ze swieza ekipa i rownym startem zawsze jest ciekawiej. Lepsza integracja, ciagle wzajemna pomoc, frajda z gry bo w kooperacji. Ktos jeszcze zainteresowany? My z autorem tematu jestesmy dogadani. Teraz czekam na wybor postaci 

Siemaneczko witaj, mam pytanko dalej aktualnie pogrywacie w ToS? ponieważ właśnie mam już pobraną grę zaczynam tworzenie postaci :) mam już łucznika bo kiedys coś grałem ale chyba zmienie na nowo.

@edit
zostanę przy Archerze :P mój nick DziubAs lvl 41

Napisze tak. Autor tematu zniknął bez slowa ktoregos dnia i juz sie sie pojawil. Tez mam archera i czasem pogrywam. Czekam po prostu na odpowiedniego partnera do gry. Mam cos 20lv bez uzywania kart.

ktoś dalej chętny żeby zagrać od nowa ? Posiadam ts3 oraz 18 lat

Ale zdziwko, w koncu interface nie odrzuca ... sa addonki i mozna przemieszczac itd interface

Jak wygladalo na starcie

qqYrkBa.jpg

(status postaci/mapa, chat etc syf, w ogole przez to ze nie bylo to w rogach wszystko to duzo przestrzeni sie marnowalo).

Tak samo z quest logiem sef nie na maksa do prawej strony, przez co znowu strata przestrzeni.

Obecnie po nalozeniu addon UI

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie mega roznica :) Wczesniej odrzucalo mnie to masakrycznie w koncu moge wrocic i pograc :D Jak co to Kalaforiek jest tuaj w dziale na forum post przez niego zalozy, dodaje ludzi i mamy discorda :)

Z ciekawości zapytam, sytuacja gry się poprawiła? Sprawdzałem statystyki, średnio 3k+ graczy, miesięcznie 30-40k. Jak tam z botami? Jakieś zmiany na +? Tytuł kusi, ale pierwsze wrażenie wywarł negatywne.

Z ciekawości zapytam, sytuacja gry się poprawiła? Sprawdzałem statystyki, średnio 3k+ graczy, miesięcznie 30-40k. Jak tam z botami? Jakieś zmiany na +? Tytuł kusi, ale pierwsze wrażenie wywarł negatywne.

invidual players 45k sie laczy, a to sa 3 strefy czasowe na steamie

South East Asia, NA, EU, wiec populacja na fedimianie EU JEST OK

Poprawione zostalo duzo rzeczy, dalej cos dlubia jest lepiej. Mysle, ze jak gra by w tym obecnym stanie wystartowala to by duzo lepiej bylo, jest ok.

jak o optymalizacje chodzi to jest spoko, moglobyc lepiej ale juz jest ok.

Gra ma sie swietnie w azji, international zdycha i sie nie dziwie. Masa bledow , z patcha poprawiajacego nowego bugi powracaja bugi wczesniejsze. Ludzie irytuja albo smieja sie ze jedyne co dostaja to aktualizacje IS. Wczesniej (2 miesiace temu?) powrocilo calkiem sporo graczy, w tym miesiacu odeszlo wiecej niz przybylo ostatnio. 6 serwerow, average 3k najmniej zaluduniony serwer fedimian( EU). Dlugie kolejki do czekania na misje i dungi dla mniejszych lvli.

Gra ma sie swietnie w azji, international zdycha i sie nie dziwie. Masa bledow , z patcha poprawiajacego nowego bugi powracaja bugi wczesniejsze. Ludzie irytuja albo smieja sie ze jedyne co dostaja to aktualizacje IS. Wczesniej (2 miesiace temu?) powrocilo calkiem sporo graczy, w tym miesiacu odeszlo wiecej niz przybylo ostatnio. 6 serwerow, average 3k najmniej zaluduniony serwer fedimian( EU). Dlugie kolejki do czekania na misje i dungi dla mniejszych lvli. 

ktos cos na reddicie pisza ze chyba pod nexona gra przejdzie bedzie surge graczy, pewnie kosztem zwiekszonego isa

EDIT:
Nie no bylem na dungeonie, poprawili ilosc FPS co bylo najwiekszym syfem

Sa addony wiec poprawiony interface

a reszta jest jak jest, to bardziej pve gra niz pvp i tyle

Dla mnie fpsy i interface to najmniejszy problem, interface to juz w ogole nie przeszkadzal. Inni ludzie narzekali na kostki (practonium?) , Guild vs guild, monopol na bee farm

Dla mnie fpsy i interface to najmniejszy problem, interface to juz w ogole nie przeszkadzal. Inni ludzie narzekali na kostki (practonium?) , Guild vs guild, monopol na bee farm

& Bee farm AFK FARM w patchu zmienili czy teraz usuna

tak,patch jest dopiero na kr, jakos sobie poradzili z bee afk farm, po calym roku

od jakiegoś czasu poszukuje jakiegoś mmo do pogrania chętnie pogram sobie w ToS ale fajniej by było z kimś albo chociaż jedna mordeczka do pogadania na ts jak ma ktoś ochotę pograć od zera zapraszam nick Vizardero albo pisać tutaj w temacie albo pw oczywiście z TS3 :D