BnS pvp

Dobry.

W poszukiwaniu gry pvp pomyslalem o BnS i jego arenkach. Mam kilka pytan:)

1.Jaki jest lvl cap?

2. Jakie sa rodzaje arenek/mapy i jak sie na nie zapisywac?

3. Czy faktycznie na pvp(areny) nie liczy sie ekwipunek, bizuteria, soul plate(ta jakby ukladanka) i inne bonusy tylko skill pointy ktore dostaje sie za wbicie lvla?

4. Czytalem cos o jakis legendary skillach to prawda? W takim razie jak je zdobyc? O ksiazkach tez cos bylo.

5. Jesli interesuje mnie stricte gra pvp(pve sie tam powoli bedzie rozwijac) to sa jakies questy/rzeczy ktore warto zrobic po wbiciu capa? Czy bez zmartwien po capie moge trenowac swoja klasa i jechac pvp?

6. Jest jakas klasa ktora definitywnie odstaje od innych w pvp?(fajnie jak ktos moglby opisac je)

7. A tak co do pve/openpvp jak sie zabrac za powolne upgradowanie gearu czytalem o jakis ewolucjach ale nie kapuje xD

W sumie chyba to tyle, dzieki z gory:)

Cześć :)

1) Max to 50lv i 15lv hongmoon( zdobywasz po zdobyciu 50lv co każdy lv dostajesz pkt skilli po 1 lub 2.

2) Masz 1v1, 3v3 I 6v6.

3) Tak tylko liczy się twój skill i pkt umiejętności + odblokowanie specjalnych skill i co czasem jest drogie a są bardzo potrzebne na arenę ale i bez tego da się grać. Ją teraz mam destroyera na 45lv i bez problemu wbilem rank 1600+ gdzie assassinem 50lv hm6 Nie mogę tego osiągnąć :).

4) Chyba chodzi ci o ultimate skill to wchodzi wraz z patchem gdzie zwiększa się lv cap 55.

5) PvP możesz męczyć chyba od 25lv Ale nie jestem pewien. Masz codziennie tam z 6 questow. Pozatym na pvp dostajesz fasolki które możesz wymienić na itemy Ale to wolna forma zarobku.

Resztę napiszę później bo do pracy czas ;)

6) Co do klas to zależy. Są postacie co mają combo 100-0 w 3 sekundy. Jednak dla mnie balans postaci jest. To zależy tylko i wyłącznie od Twojego skila jak dobrze znasz swoją postać i przeciwnika. Dlatego wybierz postać taką, która najbardziej się tobie podoba. Niektóre postacie wymagają więcej wkładu Jak i są te prostsze. Często wychodzą patche i często się coś zmienia. Wybierz sobie jakąś postać i w razie Co mogę tobie ją opisać.

7) Jeśli chodzi o PvE to jest tu kiepsko ze względu na to, że trzeba mieć albo gildie która ci pomoże i będzie Cię zabierala ze sobą na lepsze dungi albo samemu powoli robiąc Daily dorobisz się dobrego AP. Problem zaczyna się od tego, że każdy chce szybko zrobić instancje i wymagają wysokiego AP. Dlatego na początku nie będziesz w stanie zrobić z 60% contentu jak nie więcej. Jednak z czasem im większe AP tym łatwiej. Tutaj masz Play to Progress. Im więcej AP tym więcej zarobisz. Na pve zdobywa się również HM skills które są do PvP potrzebne w zależności od postaci.

Zapraszam na serwer Windrest EU. Frakcja Crimson.

Dzieki za odpowiedz:) Mam jeszcze jedno.

Te skille HM jak kupic/zdobyc? Za walute z arenek?

Pykam Warlockiem na Windrest - Frakcja Crimson:P

Skille HM można kupić na AH, zdobyć z dungeona lub kupić w shopie arenowym. Z tego co pamiętam różne skille się zdobywa w różny sposób.

Ja tam wybrałem frakcję Cerluean Order przynajmniej nie zabraknie mi przeciwników. Czekam na was na windrest i oczekuję dobrego pvp, nie zawiedźcie mnie.

Przy okazji zauważyłem pewną rzecz, nie ważne jakie mmo tam, gdzie są frakcje zawsze jedna strona dominuje liczebnością i jest pełna noobów i dzieciaków, co wybierają frakcję za względu na ich liczebność, co jest dla mnie głupie, bo to psuje balans między frakcjami walczącymi między sobą.

Może najwyższa pora to zmienić?

Sama frakcja w sobie nic nie daje. Jedynie open PvP co jest dla mnie bez sensu ze względu na ludzi Co kupili true soul i zjada Cię w sekundę. Od początku gry kiedy wyszła open PvP grałem z 3 razy ponieważ nie daje to żadnego profitu. Jedynie soul Stone plains Ale tam to i tak zerg na zerg i bardziej wykonuje się zadania niż walczy między sobą. Nie wiem jak z gildiami na cerluan ale więcej polskich jest po Crimson. Dodatkowo nawet jak jest więcej tam ludzi to lepiej ze względu na łatwiejsza komunikacje na faction chat. Od razu piszę nie wiem jak cerlu może tam być też dobrze. Ja wybrałem Crimson bo mam tam miła gildie i ludzie pomagają nawet najsłabszym bardzo szybko się ubrać :).

W cerlu nie ma problemu z komunikacją jest również dobrze jak u crimson, jedyna bolączką może być mniejsza ilość gildii. Nie da się ukryć, że to przez to, że po stronie crimson gra więcej ludzi, a co za tym idzie więcej gildii jest, jednakże atmosfera na czacie jest również przyjemna.

Zatem taka moja mała sugestia wybierzcie frakcje, która wam odpowiada, a nie tam gdzie jest więcej ludzi, bo po oby dwóch stronach można znaleźć porządnych ludzi i debili.

W takim aionie specjalnie z Moja przenosilismy sie na inne servery gdzie asmo bylo z 35% bo wiecej wpvp a w BnS poszlismy do crimson poniewaz maja za***isty stroj(gramy kobitkami) haha. Jak odczuje zbyt duza mase to pewnie zmienie:P

antychryst jak tam w cerluean, jest aż taka duża różnica odnośnie populacji ?

Co do populacji jest trochę mniejsza, ale jakoś jeszcze tego nie odczułem przynajmniej na razie. Może też dlatego, że zrobiłem nową postać ma aktualnie 24level. Na pewno jest mniej gildii, jednakże to logiczne, więcej ludzi to więcej gildii. A najlepsze jest to, że frakcje można zmienić, zresztą co to za przyjemność na pvp, gdzie wrogów do ubicia jest mniej.

Małe sprostowanie, lucyfer nie był antychrystem, był aniołem i został odesłany do piekła za karę, jest więźniem piekła, a zarazem jego władcą. Podobno to on stworzył demony.

Antychryst odnosi się do dziecka demona i ludzkiej kobiety, przynajmniej ja tak to rozumiem, bo jak an ironię jestem ateistą.

Dobry.

W poszukiwaniu gry pvp pomyslalem o BnS i jego arenkach. Mam kilka pytan:)

1.Jaki jest lvl cap?

2. Jakie sa rodzaje arenek/mapy i jak sie na nie zapisywac?

3. Czy faktycznie na pvp(areny) nie liczy sie ekwipunek, bizuteria, soul plate(ta jakby ukladanka) i inne bonusy tylko skill pointy ktore dostaje sie za wbicie lvla?

4. Czytalem cos o jakis legendary skillach to prawda? W takim razie jak je zdobyc? O ksiazkach tez cos bylo.

5. Jesli interesuje mnie stricte gra pvp(pve sie tam powoli bedzie rozwijac) to sa jakies questy/rzeczy ktore warto zrobic po wbiciu capa? Czy bez zmartwien po capie moge trenowac swoja klasa i jechac pvp?

6. Jest jakas klasa ktora definitywnie odstaje od innych w pvp?(fajnie jak ktos moglby opisac je)

7. A tak co do pve/openpvp jak sie zabrac za powolne upgradowanie gearu czytalem o jakis ewolucjach ale nie kapuje xD

W sumie chyba to tyle, dzieki z gory:)