Serwer/Gildia

Hej :rolleyes:

Jako że zaczynam grać w B%S, nasunęło mi się parę pytań :what:

  • który serwer jest najbardziej popularny?
  • są jakieś fajne gildie, gdzie liczy się aktywność i poczucie humoru? średnio idzie mi szukanie gildii w grach, bo nigdy nie mogę znaleźć takiej, w której bardziej osobowość niż postać D:
  • jeśli takich nie ma, dam rade solować?

Z góry dziękuje za odpowiedzi >_>

Dołączam się do pytania kolegi wyżej ;)

Największa popularność na serwer Windrest i jest tam też najwięcej polaków grających.

Jest kilka polskich gildii np. moja, nie jest to duża gildia, ale jest jeszcze młoda i się rozwija. W razie pytań pisać tutaj na forum albo w grze pod nickiem SilverSpace.

Odpowiem na pytania i pomogę jeśli będzie taka potrzeba.

Popieram Windrest jest serwerem na którym gra najwięcej Polaków.

Co do guild to zacznijmy od frakcji. Jeśli chcesz robić cokolwiek na "frakcyjnej mapie" = Crimson legion.

Niestety celulitów jest tak mało, że jak się ich spotka gdziekolwiek to masz szczęście. :)

Jeśli chodzi o klany jest ich kilka. Lepsze klany przyjmują teraz od 600+ AP a nawet 750+ ( szukają ludzi do robienia nowego raidu) i prawda jest taka ze nawet jak dolaczysz do takiego klanu to raczej nikt w niczym Ci nie pomoze jak masz 300 ap czy cos.

Solo da się większość kontentu zrobić w takim sesie ze party na dungi jest dosyć latwo sobie skombinować o ile masz odpowiednia ilość AP na danego dunga.

Mój klan pomaga słabszym, nie ważne ile ma się ap. Każdy kiedyś zaczynał i miał mało dmg, czy jak w tym przypadku ap. Niestety większość osób zapomina o tym i nie pomoga nowym graczom.

Ja jestem przeciwny temu i wolę wspólnie z innymi graczami dochodzić do bycia najlepszym, więc pomogę każdemu w miarę moich możliwości, kto będzie potrzebował pomocy.

Nie można się dziwic jak ktoś ma 900 Ap gra os stycznia 2016 ze nie chce mu się pomagać innym co dopiero zaczynają :D

Czego się nie dziwić, że jest gburem? Nienawidzę takich ludzi nie pomogę, bo mi się nie chce. Nie to nie, za to ja pomogę.

Hej :rolleyes:

Jako że zaczynam grać w B%S, nasunęło mi się parę pytań :what:

  • który serwer jest najbardziej popularny?
  • są jakieś fajne gildie, gdzie liczy się aktywność i poczucie humoru? średnio idzie mi szukanie gildii w grach, bo nigdy nie mogę znaleźć takiej, w której bardziej osobowość niż postać D:
  • jeśli takich nie ma, dam rade solować?

Z góry dziękuje za odpowiedzi >_>