MMORPG casual / dla niedzielnego gracza

Witam serdecznie.
Szukam MMORPG, które nie wymaga bym robił codziennie te same instancje by nie odstawać z ekwipunkiem od reszty załogi. Podobnie jest biciem mobów, bardzo to lubię ale moje dni gdy spędzałem przy grze 10 godzin już minęły i szukam tego samego tylko by wymagało mniej czasu i poświecenia.
Aktualnie gram w Blade & Soul miałem ostatnio więcej wolnego czasu i dorwałem super gildie jednak tam gdy nie zrobię jakiejś instancji już czuję się do tyłu. Dlatego pykam tam tylko PvP jednak fakt, że nie mogę wykorzystać gry w pełni zmusza mnie bym ją zmienił ponieważ źle mi z tym.

Mam około 1-3h czasu do gry w zależności od kiedy dziecko pójdzie spać itd. Na niektóre tytuły sam wiem, że to mało i jedynie bym się denerwował, że potrzebuje więcej czasu by zrobić np. instancje która trwa 40min np. Dlatego szukam gry, która nie wymaga bym spędzał w niej tysiąca godzin by być najlepszym i dobrze się bawił oraz szukam gry gdzie MOGĘ ZAWSZE PRZERWAĆ dlatego niestety moba odpada.

A więc do rzeczy :

Gatunek: [MMORPG]
Sprzęt: [Tutaj nie będzie problemu z wiekszościa gier maszyne mam nową]
Cechy: [Podałem wyżej ale może wypunktuje
- Casual
- Łatwy leveling/zdobywanie eq
- Przyjemna grafika
-Dobrze by było jakby miała jakiś end game
- Koniecznie PvP loguje się ciągle do BnS tylko po PvP
- Coś co ma serwery europejskie]

Przypadły mi do gustu:
BnS - za świetne PvP


Nie przypadły mi do gustu:
Podam tylko jeden przykład i trochę to kiepskie ale :
GW2 - Podchodziłem do tej gry co najmniej 5 razy i w ogóle mnie ona nie pociąga.

Każda gra jest dla mnie warta grałem w wiele tytułów i nigdy nie skreśliłem gry po 5 minutach robienia postaci. Oczywiście najpierw oglądam ją na YouTube czy cuś aż taki szalony nie jestem by w ciemno w coś grać. Jednak teraz sprawa jest inna i nie będę podawał reszty tytułów.