Ekipa ex-metińczyków szuka MMORPG, pomożecie?

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: nieistotne, komputery wystarczające do uruchamiania najnowszych gier
Cechy:

-grind

-non target

- miło widziane jakieś elementy nastawione na drużyne

Przypadły mi do gustu:

Metin2(dawno temu co prawda, ale mimo wszystko system rozgrywki nam odpowiadał)

Blade&Soul (zupełnie inna bajka, ale było nieźle)


Nie przypadły mi do gustu:

Większość gier popularnych od XX do 2013 roku ( głównie mam tu na myśli gry popularne w Polsce jak np TERA, Aion, Linage, MU i cała gama gier podobnych).

Witam, w dużym skrócie. Jesteśmy grupą znajomych, która poznała się w czasie, w którym średnio jeszcze było o wybór w świecie MMORPG, więc graliśmy w niesławnego Metina2. Z czasem jednak przez politykę wydawcy, ogromny nacisk na P2W i spadki ilości graczy zaprzestaliśmy. Teraz z racji ogólnie wiejącego znużenia z gier multiplayer szukamy czegoś maksymalnie podobnego do tej właśnie gry. Chodzi głównie o nastawienie na grind, system non-target i ogólne "przypadłości" Metina. Mam nadzieje,że ktoś coś doradzi.

Skyforge
Age of wulin

Revelation online

Hmm BDO?

Tree of Savior?

Słyszeliśmy,że sytuacja z płatnościami w BDO nie jest za dobra, chodzi mi tu o ostre P2W. Nie żebym miał coś przeciwko, ale o tej grze widzę masę negatywnych opinii w sieci, a też co niektórzy znajomi nie wypowiadali się pochlebnie (a może robie błąd? jacyś gracze BDO here?). Dzięki za resztę propozycji, po obgadaniu mamy przetestować RO bo wygląda nieźle, ale wszystko wyjdzie po testach.

Poleciłbym ci World of Warcraft , ale to tak jakby z brodziku dla dzieci rzucić was na głęboką wodę dla dorosłych.

Revelation online spełnia wszystkie wymogi szczególnie ten z nastawieniem na drużynę i jeszcze bardziej na gildie.

co do BDO i P2W to temat rzeka, trzeba samemu zagrać i zdecydować czy jest czy nie ma.

ps. polecam przetestować te 2 tytuły z tego co wiem w BDO nie potrzeba teraz klucza żeby za darmo pograć przez tydzień.

Gatunek: MMORPG
Sprzęt: nieistotne, komputery wystarczające do uruchamiania najnowszych gier
Cechy:

-grind

-non target

- miło widziane jakieś elementy nastawione na drużyne

Przypadły mi do gustu:

Metin2(dawno temu co prawda, ale mimo wszystko system rozgrywki nam odpowiadał)

Blade&Soul (zupełnie inna bajka, ale było nieźle)


Nie przypadły mi do gustu:

Większość gier popularnych od XX do 2013 roku ( głównie mam tu na myśli gry popularne w Polsce jak np TERA, Aion, Linage, MU i cała gama gier podobnych).

Witam, w dużym skrócie. Jesteśmy grupą znajomych, która poznała się w czasie, w którym średnio jeszcze było o wybór w świecie MMORPG, więc graliśmy w niesławnego Metina2. Z czasem jednak przez politykę wydawcy, ogromny nacisk na P2W i spadki ilości graczy zaprzestaliśmy. Teraz z racji ogólnie wiejącego znużenia z gier multiplayer szukamy czegoś maksymalnie podobnego do tej właśnie gry. Chodzi głównie o nastawienie na grind, system non-target i ogólne "przypadłości" Metina. Mam nadzieje,że ktoś coś doradzi.