Pytania do weterana, czyli FAQ dla graczy

Witam, jak odpalam grę przez administratora to wyskakuje taki błąd :/ Jak dam Rapair to pobiera na nowo gre :/
====================================================================
eso encountered a fatal error. (Error 12)
Description: Client Fatal Error
====================================================================

[reporter]
version = 0.01


[extra]
ProductName = eso
Version = eso.live.2.7.14.1451648
branch = live
client.executablebits = 64
client.mode = startup
client.renderertype = D3D11
client.session_start_timestamp = 2017-05-18T10:24:32.290Z
client.timestamp = 2017-05-18T10:24:32.942Z -frme 0-
computer.name = DESKTOP-BKKB693
computer.user = oskar
cpu.arch = 9
cpu.count = 8
cpu.level = 6
cpu.type = 8664
exe.buildnum = 1451648
exe.opt = release
exe.reltype = public
exe.type = client
fe.code = 12
fe.descrip = Client Fatal Error
gfx.description = 22.21.13.8205
gfx.deviceid = 7264.293146661.161
gfx.driver = NVIDIA GeForce GTX 1060
gfx.vendorid = 4318
mem.system_physical = 16324
os.osbits = 64
os.platform = windows
os.version = 10.0.15063.
ptime = 704
reportfield.ver = 3
version.major = 2
version.patch = 7
version.subpatch = 14

Witam, jak odpalam grę przez administratora to wyskakuje taki błąd :/ Jak dam Rapair to pobiera na nowo gre :/
====================================================================
  eso encountered a fatal error. (Error 12)
  Description: Client Fatal Error
====================================================================

[reporter]
version = 0.01

[extra]
ProductName = eso
Version = eso.live.2.7.14.1451648
branch = live
client.executablebits = 64
client.mode = startup
client.renderertype = D3D11
client.session_start_timestamp = 2017-05-18T10:24:32.290Z
client.timestamp = 2017-05-18T10:24:32.942Z -frme 0-
computer.name = DESKTOP-BKKB693
computer.user = oskar
cpu.arch = 9
cpu.count = 8
cpu.level = 6
cpu.type = 8664
exe.buildnum = 1451648
exe.opt = release
exe.reltype = public
exe.type = client
fe.code = 12
fe.descrip = Client Fatal Error
gfx.description = 22.21.13.8205
gfx.deviceid = 7264.293146661.161
gfx.driver = NVIDIA GeForce GTX 1060
gfx.vendorid = 4318
mem.system_physical = 16324
os.osbits = 64
os.platform = windows
os.version = 10.0.15063.
ptime = 704
reportfield.ver = 3
version.major = 2
version.patch = 7
version.subpatch = 14

Nigdy się nie spotkałem z jakimkolwiek errorem w tej produkcji, ale z tego co jest napisane w kilku tematach odnośnie errora #12 - repair to jedyna opcja.

Nigdy się nie spotkałem z jakimkolwiek errorem w tej produkcji, ale z tego co jest napisane w kilku tematach odnośnie errora #12 - repair to jedyna opcja.

Nie rób repair! Odpalaj grę tak długo aż zaskoczy, bo czasem klient się wykrzacza ewentualnie jeśli już po tych kilkunastu razach nie zaskoczy wtedy zrób repair bądź mogę Ci pomóc napisać ticketa do supportu.

aaa juz robi sie ten rapair ;/ jak anuluje teraz to potem znowu od nowa

I tak dusilem na poczatku co chwile luncher i nie pomoglo , gdzies tam na redit pisali zeby zrobic rapair i pomoze :D takze zobaczymy 40 gb w tę czy w tamtą to juz bez roznicy :D

Naprawa pomogła :) kurde nieźle wygląda eso na pc względem konsoli hehe :D wszystko na full w 4K i po 100-120 fps :D

Naprawa pomogła  kurde nieźle wygląda eso na pc względem konsoli hehe  wszystko na full w 4K i po 100-120 fps 

Elegancko ;) następnym razem użyj opcji edytuj, bo nie można pisać dwa posty pod rząd ;)

Jaki customowy HUD polecacie?

Edit: Jeszcze jedno pytanie. Mogę gdzieś kupić materiały do craftingu?

Jaki customowy HUD polecacie?
Edit: Jeszcze jedno pytanie. Mogę gdzieś kupić materiały do craftingu?

Tak, w guild storach lub samemu zebrać i przerobić ewentualnie daj nick to Ci trochę podeślę ;)

Dziękuje z całego serca, ale nie chcę marnować twojego cennego czasu. Myślę, że nauczę się więcej, jeśli sam je zdobędę.

Wiesz dla mnie to żaden problem możesz napisać w grze @Athrevild jeśli zmienisz zdanie :). PS Bardzo podoba mi się Twoja postawa. :) Gdybyś kiedyś szukał gildii daj znać :D

Dzięki! Czy mogę wydać te zielone punkty z Alliance War na specjalne EQ które działoby tylko w PvP, czy coś w tym stylu?

Dzięki! Czy mogę wydać te zielone punkty z Alliance War na specjalne EQ które działoby tylko w PvP, czy coś w tym stylu?

Generalnie to możesz sobie kupić złotą biżuterię lub Monster Sety u Vendora na bramie (dwu częściowe sety dropiące ze skrzynek za daily oraz z last bossów w Dungeonach) biżuteria owa jest losowa (nie czuję, że rymuję :D), możesz także w miastach na Cyrodiil kupić sobie różne sety, które dropią na wszystkich mapach (każda mapa ma swoje sety). O ile sety możesz sobie wybrać to niestety ich traity już nie to samo tyczy się broni i zbroi, a w zasadzie losowe są ich części.

Generalnie to możesz sobie kupić złotą biżuterię lub Monster Sety u Vendora na bramie (dwu częściowe sety dropiące ze skrzynek za daily oraz z last bossów w Dungeonach) biżuteria owa jest losowa (nie czuję, że rymuję :D), możesz także w miastach na Cyrodiil kupić sobie różne sety, które dropią na wszystkich mapach (każda mapa ma swoje sety). O ile sety możesz sobie wybrać to niestety ich traity już nie to samo tyczy się broni i zbroi, a w zasadzie losowe są ich części. 

Zaciekawiłeś mnie, Sevaril, jako że Cyro zacząłem odwiedzać dopiero niedawno. Orientujesz się, czy Kragh, Vicious Serpent i Velidreth również u nich dostanę? Nie mogę tego sam sprawdzić dziś niestety :/

Jak teraz wygląda cenowo TESO?

Czy wersja gold jest konieczna?

Jak ta gra wygląda w porównaniu z GW2?

Jak teraz wygląda cenowo TESO?

Czy wersja gold jest konieczna?

Jak ta gra wygląda w porównaniu z GW2?

Na allegro można kupić klucz za ok 45-50 zł, złota edycja wychodzi drożej, chociaż ostatnio była na nią promocja (59-69 zł). Ja posiadam wersję Tamriel Unlimited. Da się grać bez DLC i tak można się dobrze bawić, bo content jest całkiem spory. Samych questów jest masa (ostatnio "przeszedłem" jedną z 3 frakcyjnych kampanii). Złota edycja daje Ci 4 DLC - odblokowanie paru dungeonów i nowych krain,. Mroczne Bractwo pozwala za "legalne zabijanie npc", Imperial City odblokowuje dodatkową rasę dla Dominium (Imperial) i tytułowe miasto, Gildia Złodziei daje możliwość kradzieży niektórych specjalnych skrzynek i sprzedawania kradzionego sprzętu, Orsinium w sumie to nie wiem czy coś jeszcze oprócz dodatkowej mapy z zadaniami (słyszałem że tam bardzo szybko idzie wbijanie lvl). Niektórzy nie wyobrażają sobie gry bez wszystkich dodatków albo bez ESO+ (abonament-> odblokowuje wszystkie DLC i daje nieskończenie wielki plecak na materiały do craftingu).
Grałem w GW2 ale TESO zatrzymało mnie na dłużej, pewnie przez Skyrima, albo przez ciekawie zrobione pvp.

Zaciekawiłeś mnie, Sevaril, jako że Cyro zacząłem odwiedzać dopiero niedawno. Orientujesz się, czy Kragh, Vicious Serpent i Velidreth również u nich dostanę? Nie mogę tego sam sprawdzić dziś niestety :/

Niestety owe sety pojawiają się u vendora randomowo także posłużę się sloganem reklamowym ,,co tydzień coś nowego'' i nigdy nie wiesz co to będzie. A i gwoli ścisłości to Vicious Serpent jest setem z triali dropionym, a nie monster. :)

mam eso tamriel, warto grac?

mam eso tamriel, warto grac? 

Tak. :)

Jaki build pod tanka, dałbyś jakieś wskazówki?

np Nord one handed + shield , + ?

Jaki build pod tanka, dałbyś jakieś wskazówki?

np Nord one handed + shield , + ?

To zależy czy tank magickowy czy staminowy, nord w sumie może być 1h i shield na obu paskach. :)