Pytania do weterana, czyli FAQ dla graczy

Cześć ;D

 

Zacząłem jakiś tydzień temu grac w wersję na xbox one i stąd moje pytanie czy wbudowany jest jakiś komunikator (voice chat) dla gildyjnych członków ?

i wiążące się z tum pytanie czy ktoś gra/ jest w najlepiej polskiej gildii na xbox one ? 

Z tego co wiem voice chat jest czy dla gildii on jest to nie wiem co do gildii to popatrz po innych tematach, bo nie raz widziałem, że ktoś szukał. :)

Cześć,

TESO to moje pierwsze MMO i na nim się uczę, więc moje pytania mogą być dla Was banalne.

Pierwsze moje pytanie, które nurtuje mnie w zasadzie od początków. W świecie bardzo, bardzo często widzimy graczy, którzy wyglądem odróżniają się wyglądem od innych graczy np:

741_bez_tytu_u_tn.jpg

Pytanie na dzisiaj brzmi jak to zrobili?

Generalnie to jest tak, że przedmioty możesz malować na DYE STATION a jeśli chodzi o wygląd to po prostu są to różne sety które mogą tak wyglądać

Generalnie to jest tak, że przedmioty możesz malować na DYE STATION a jeśli chodzi o wygląd to po prostu są to różne sety które mogą tak wyglądać

Są też w Crown Storze i nie tylko kostiumy, które można sobie nosić i farbować jeśli posiadasz ESO+. ;)

Witam wszystkich podpinam się pod post, zakupiłem wersję Tamriel + digital do morrowinda, rozumiem, że nie bede miał tam dlc, czy dam rade nazbierac crownów by dokupić dlc za nie w grze bez eso plus?

Witam.

Gram obecnie w GW2. Czuje że potrzebuje małej odskoczni, a tytuły f2p jakoś mnie nie interesują. Chciałbym zacząć przygodę z TESO i mam parę pytań:

1. jaki zestaw kupić, żeby się fajnie grało? (unlimited, gold, explorer pack, morowind...niełapie się who is whi ani co jest w czym PepeFeels) nie chciałbym przepłacać ani też dokupować masy kontentu.

2. Jaką rasą i klasą grać robiąc tanka?

3. Czy gra jest warta uwagi i czy wciąga na długo? Pisze to przez masę negatywnych opinii na temat optymalizacji, marnego systemu walki czy tego (i tu najbardziej mi się wierzyć nie chce...) że gra się szybko nudzi

Proszę o pomoc, ewentualnie o porównanie z GW2 jeśli ktoś grał w oba tytuły, czy warto się przesiąść czy grać nadal w GW2?

Witam.

Zamierzam kupic eso narazie bez dodatku i mam pytanie odnosnie klas.

Chcialbym grac z 2 swordami jaka klasa do tego najlepsza bedzie?

Witam.

Gram obecnie w GW2. Czuje że potrzebuje małej odskoczni, a tytuły f2p jakoś mnie nie interesują. Chciałbym zacząć przygodę z TESO i mam parę pytań:

1. jaki zestaw kupić, żeby się fajnie grało? (unlimited, gold, explorer pack, morowind...niełapie się who is whi ani co jest w czym ) nie chciałbym przepłacać ani też dokupować masy kontentu.

2. Jaką rasą i klasą grać robiąc tanka?

3. Czy gra jest warta uwagi i czy wciąga na długo? Pisze to przez masę negatywnych opinii na temat optymalizacji, marnego systemu walki czy tego (i tu najbardziej mi się wierzyć nie chce...) że gra się szybko nudzi

Proszę o pomoc, ewentualnie o porównanie z GW2 jeśli ktoś grał w oba tytuły, czy warto się przesiąść czy grać nadal w GW2?

1. Generalnie najlepsza wersja to gold+Morrowind Upgrade

2. Redguard DragonKnight myślę, że będzie dobrym wyborem

3. To zależy od tego jak bardzo lubisz gry, które bardziej przyciągają fabułą niż "sposobem walki" gra na swój sposób jest dynamiczna i trzeba po prostu myśleć żeby nie umrzeć.

Witam. 

Zamierzam kupic eso narazie bez dodatku i mam pytanie odnosnie klas.  

Chcialbym grac z 2 swordami jaka klasa do tego najlepsza bedzie? 

Generalnie teraz najlepszy dual to StamSorc robisz Sorcerera ale robisz go pod staminę

Obecnie najtaniej za golda to 99 zł na Allegro. Brać czy czekać?

Obecnie najtaniej za golda to 99 zł na Allegro. Brać czy czekać?

To zależy czy Ci się spieszy czy nie, bo obstawiam, że w końcówce roku może być przecena. :)

Witam. 

Zamierzam kupic eso narazie bez dodatku i mam pytanie odnosnie klas.  

Chcialbym grac z 2 swordami jaka klasa do tego najlepsza bedzie? 

Witam

Jeżeli chodzi o zmiany jakie weszły wraz z DLC Morrowind dla mnie sprawuje się dobrze DK na Staminie, którym będę grał na ten patch Setup: 1xDagger 1xAxe na front bar, na off barze Luk. Wiec Stamina is Back można śmiało grać z odpowiednią rotacją DPS na Staminie jest na poziomie.

Pozdrawiam

To zależy czy Ci się spieszy czy nie, bo obstawiam, że w końcówce roku może być przecena. 

Ok już mam :) zaraz tworze postać i do zobaczenia w grze :)

Ok już mam  zaraz tworze postać i do zobaczenia w grze  

Miłej zabawy jeśli szukasz gildii to napisz do mnie w grze@Athrevild. ;)

Żeby nie tworzyć nowe tematu to najlepiej jak napiszę tutaj. Cześć, mam kilka pytań o tę grę;

1) Dla nowego z TESO na początek brać wersję Gold czy Morrowind (które chyba posiada podstawkę?), jeśli budżet mi nie pozwala na obie wersje to które lepiej wybrać na początek?

2) Dodatek Morrowind będzie w Crown Store (Item Shopie) za Crown's (nie wiem czy dobrze pisze)?

3) W ciągu roku ile dodatków jak Morrowind wychodzić? Dodatki co są w wersji Gold... to ich nie ma w wersjach pudełkowych jak z Morrowind czy one były jakieś pomniejszymi dodatkami a dopiero Morrowind jest wielki dodatkiem?

4) Grając w grę nie mam potrzeby kupowania czegoś w Item Shopie? Mounty, fajne wyglądy ekwipunku, pety etc. zdobędę w grze? To jest bardziej jak WoW, Guild Wars 2 (choć nie pamiętam czy był Item Shop) czy Neverwinter, Runes of Magic? W grze zdobędę wszystko bez kupowania w Item Shopie (prócz np. dodatków/dlc)?

5) W grze jest dowolne rozwijanie postaci, a wie ktoś czy jest to tak charakterystyczne jak np. w Runes of Magic (w grze była dwu a teraz chyba trzyklasowość)? np. łotr + kapłan dawał ciekawe połączenie i jednocześnie się wyróżniał. Tutaj biega każdy taki sam czy są różnice na tyle, że każdy na pewien sposób jest charakterystyczny?

1. Kup wersje Gold na początek

2. Morrowind jest dodatkiem a nie DLC więc nie

3. Morrowind to pierwszy od 3 lat dodatek więc nie często

4. Item shop daje tylko wyglądy a wyglądy zdobywasz różne w grze a różne w shopie

5. W grze wybierasz broń(i masz skille broni) i klase (która ma swoje skille) ich połączenie daje Ci tą "dowolność"

Aaa więc tak. A jeszcze jedno pytanie. Jeśli kupię na początek tylko wersję Gold to na tak zwanym end game bez posiadania dodatku/ów (w tym przypadku tyllko Morrowind) ogranicza mi to w jakiś posób rozwijanie postaci? Wiem, że jest One Timriel jak trochę w Guild Wars 2 i nie ma różnicy gdzie i w jakiej kolejności robimy questy.

Aaa więc tak. A jeszcze jedno pytanie. Jeśli kupię na początek tylko wersję Gold to na tak zwanym end game bez posiadania dodatku/ów (w tym przypadku tyllko Morrowind) ogranicza mi to w jakiś posób rozwijanie postaci? Wiem, że jest One Timriel jak trochę w Guild Wars 2 i nie ma różnicy gdzie i w jakiej kolejności robimy questy. 

Generalnie dodatek jest osobno w tej grze fajne i jednocześnie niefajne jest to że powiedzmy nie dla każdego set z triala na Morrowindzie jest najlepszy. Przejdziesz podstawkę porobisz DLC a później najwyżej kupisz Morrowinda. Więc Morrowind nie ogranicza Ci rozwijania postaci w żadnym aspekcie

Panowie ja mam pytanie odnośnie klasy, jeszcze nie pobrałem gry bo nie mam transferu ale chciałbym zagrac typowym archerem, ewentualnie assasinem, istnieją te klasy, jezeli tak to jak je rozwijac?

Archer nie ma sensu w Eso jak chcesz asasyna to nightblade najlepiej redguard albo khajit oczywiście pod staminę a łuk jako druga broń