Komfortowe granie w tytuły Blizzarda

Zastanawiam się ile pieniędzy trzeba wydać na komputer do komfortowego grania w gry blizzarda? Mam na myśli niekoniecznie najwyższe dostępne, ale powyżej średnich ustawienia graficzne.

Witaj. Jakie pieniążki byłbyś w stanie przeznaczyć na komputer? Monitor w cenie czy masz już jakiś?

jedyna gra blizza która potrzebuje czegoś więcej to overwatch, reszpa poleci na sprzecie za 1500 zl nawet i to na wysokich, co do OV to kwestia 2500 i grasz na srednich w dobrej jakosci. nie trzeba gtx seri 900 nawet ani tym bardziej i7 wykokszonych by grac przyjemnie w gry bliza.

Ja do tej listy dorzuciłbym jeszcze WoWa na full detalach, który to na i7-4790K z GTX 1070 potrafi mieć dropy do 30-40 fps, gdzie OW na tym samym kompie ma 160-180 fps. Co do reszty, buda za 2k i możesz cisnać na high/ultra.

@ParadoksalnyDzień dobry c:
Procesor Intel Pentium G4560
Płyta główna MSI H110M PRO-D

Aktualizacja BIOSU (NIE BĘDZIESZ W STANIE TEGO ZROBIĆ SAM)
Pamięć GoodRam DDR4 8GB 2133 CL15
Karta graficzna MSI GeForce GTX 1050 2G OC 2GB
Dysk Toshiba P300
Zasilacz Antec VP 500
Obudowa SilentiumPC Regnum RG1

Razem: 1808,44zł

Z takim sprzętem nie powinieneś mieć żadnych problemów, aby komfortowo pograć we wszystkie tytuły blizzarda z overwatchem włącznie :)
Nie zapomnij o dodaniu aktualizacji biosu to bardzo ważne :)
Pozdrawiam

Dlaczego ważne?

Płyty główne z chipsetem h110 wymagają aktualizacji biosu do obsługi nowych procesorów, bez niej komputer się nie włączy.

Zastanawiam się ile pieniędzy trzeba wydać na komputer do komfortowego grania w gry blizzarda? Mam na myśli niekoniecznie najwyższe dostępne, ale powyżej średnich ustawienia graficzne.