Szukam ludzi do gry na start :)

Witam witam :P

Jak w temacie, właśnie pobieram BnS w sumie podchodzę do tytułu drugi raz, przerasta mnie troszkę "chińszczyzna" ale żaden inny mmorpg nie może mnie zatrzymać na dłużej

więc próbuje gdzie można :) Jak w Temacie, może znajdzie się ktoś kto również chciałby na nowo zacząć? Wiadomo że w grupie siła :)

#_refresh

Co prawda mam już 37level, więc nie zacznę z tobą przygody, ale jak byś wybrał serwer windrest to służę pomocą.

W tej chwili expienie do 50 hm 6 jest śmiesznie proste i szybkie. Polecam najpierw zapoznać się z serwerami i clanami na nich prowadzonymi. Co byś miał z kim grać. Aby dołączyć do klanu trzeba skończyć pierwszy rozdział kampanii i dołączyć do frakcji. Wtedy zyskasz dostęp do kanału rekrutacyjnego. Na windrest i greenhollow o ile się orientują dominuje cerulean order. Natomiast na angle's watch crimson legion. Wiadomo jak to w każdym mmo end-game jest najważniejszy a bez ludzi z którymi ci się przyjemnie gra/rozmawia nie będziesz miał przyjemnego end-game'u.

Co prawda mam już 37level, więc nie zacznę z tobą przygody, ale jak byś wybrał serwer windrest to służę pomocą.

tak wybrałem windrest więc chętnie możesz podesłać swój nick na PW :) zawszę ktoś znajomy to lepiej

W tej chwili expienie do 50 hm 6 jest śmiesznie proste i szybkie. Polecam najpierw zapoznać się z serwerami i clanami na nich prowadzonymi. Co byś miał z kim grać. Aby dołączyć do klanu trzeba skończyć pierwszy rozdział kampanii i dołączyć do frakcji. Wtedy zyskasz dostęp do kanału rekrutacyjnego. Na windrest i greenhollow o ile się orientują dominuje cerulean order. Natomiast na angle's watch crimson legion. Wiadomo jak to w każdym mmo end-game jest najważniejszy a bez ludzi z którymi ci się przyjemnie gra/rozmawia nie będziesz miał przyjemnego end-game'u.

fajnie wiedzieć bo nie chce mi się bić max levela 2 miesiące :P dziękuje za dobre informację o które prędzej czy później chciałem zapytać.
Gram na windrest więc na pewno dołącze do Cerulean order choć tak na prawdę nie wiem o czym dokładnie mowa ale na pewno będę miał to na uwadze przy możliwości wyboru, bo jak wspomniałeś mieć z kim grać to podstawa

jeśli znalazł by się ktoś chętny na serwerze Windrest to zapraszam mój nick to DziuubAs

Właśnie ściągam B&S, to moje pierwsze mmorpg, więc chętnie pogram z kimś kto zaczyna i pomoże ogarnąć co i jak w tej grze się robi :D

Właśnie ściągam B&S, to moje pierwsze mmorpg, więc chętnie pogram z kimś kto zaczyna i pomoże ogarnąć co i jak w tej grze się robi 

nie ma problemu :) chętnie pogram razem mój nick DziuubAs serwer Windrest :)
później w questach możesz wybrać do którego clanu chcesz dołączyć do wyboru masz cerulean order albo crimson legion

ja wybrałem to pierwszę

Witam , ja dziś się wbiłem 1wszy raz ... powolutku będę wbijał Q-story , levelki idą więc chyba sobie " pomieszkam " tu :) . Mam nadzieje iż znajdę czas między pracą a rodzinka :) . Miła odmiana od TESO i Diablo . sporo kolorów na ekranie :) .

ps: ... wam też zdarzają się dc przy korzystaniu z "warp" między " wioskami " ? ... mi się raz zdarzyło , więc tak pytam z ciekawość ... :)

Pozdrawiam.

Siemka. Co prawda mam już dość dobrze wygearowaną postać, ale jak byście potrzebowali pomocy to piszcie :)

Nick w grze : Gene Ryodan

Witam witam :P

Jak w temacie, właśnie pobieram BnS w sumie podchodzę do tytułu drugi raz, przerasta mnie troszkę "chińszczyzna" ale żaden inny mmorpg nie może mnie zatrzymać na dłużej

więc próbuje gdzie można :) Jak w Temacie, może znajdzie się ktoś kto również chciałby na nowo zacząć? Wiadomo że w grupie siła :)